Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szívlámpás zxr-hez keresek 1-1 darab ilyen takaróidomot normális áron!
Szia!

adatlap!
Szia!

Adatlap!
üdv.zxr 250 kipufogó szelepet keresek.segítségeteket előre is köszönöm.
Sziasztok! 91-es géphez keresek hátsó fék tárcsát, ha tudtok ilyet légyszi szóljatok... Köszi
Van valakinek eladó gyújtáskapcsolója, illetve a körlámpás típusnál a hátsólámpánál az a kicsi idom? Ha igen, mennyiért?
Sziasztok!
Szívócsonkot keresnék. Van valakinek jó állapotú eladó? Vagy tudja valaki, hogy honnan tudnék újat venni?
Előre is köszi.
zxr 250 eladó 89es jó motorral 120.000ft
Tudok segiteni! Adatlap
itt nem ír főtengelyt de azért holnap felhívom hátha, azért köszi az enyém 1996 os évjárat fogalmam nincs hogy melyik főtengely van benne
Főtengely kb. félévente van eladó 1, és 3 fajta van belőle.


http://www.kepesmotor.hu/kawas...
sziasztok bocsi de ez muszáj mert már nem tudom mit tehetnék ,az egész országban nem találok főtengelyt a kawasaki zxr 250 -es emhez, ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném
sziasztok nincs valakinek zxr 250hez új hengerfej tömítése
valóban, az sem csúnya, de nekem valahogy mindig a szívlámpásé tetszett igazán... pont a brutál groteszksége miatt...
Nekem a körlámpások porszívócsöve tetszik jobban, mert abba nincs akkora görbület, nem tart úgy szét, mint az újabb típusoknál + a színe is jobb..
Hát, a képeimnél láthatod, hogy nekem hogy nézett ki azzal?!
Részemről annál esztétikusabbat még nem láttam (huhh, ezt nehogy úgy értsed, mintha nagyképűen mondanám)...
De akkor lehet, hogy neked más az ízlésed... ez van...
Valaki segítsen! Egy ideje megjelent a motoromnál egy olyan hang, mintha sziszegés lenne. Nem tudom mi lehet. Talán a szelepekkel van valami? Köszönöm előre is.
Olyan van most is rajt de gondoltam hátha van valakinek esztétikusabb :D
porszívócső nekem van, de ez is csak olyan, hogy boltban vettem ténylegesen fekete gégecsövet, és abból vágtam magamnak akkorát, amekkorát gondoltam... de pont akkora, hogy a tankon a két légbeömlőre szépen rámegy (és ott is marad :D )...
Victor tudnál adni egy msn címet ahol egy-két kérdést feltehetnék Neked?
Valakinek esetleg nincs 2db légbeömlője (porszívócső) és mindkét oldalra a váz és az idomok közti rács?
Sziasztok!
A kis ninjámba keresek blokkot, vagy főtengelyt.
Ha valakinek van eladó, akkor légyszi jelezze nekem!
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy nincs-e valamelyikőtöknek eladó 25Kw-os papírokkal rendelkező Ninja-ja!
Ha van, akkor kérem jelezze, mert érdekelne, nekem most egy 97-es RS 125-öm van, de lecserélném egy nagyobbra!
Sajnos csak 25Kw-os jogsim van, és egyenlőre nem tervezem a jogosítvány lerakását, ezért ha lenne 25Kw-os Ninja, akkor beújítanék vele!
Ha valakinek van, akkor kérem jelezze a beciby@citromail.hu-ra pár képpel, és árral mellékelve!
Nagyon szépen köszönöm előre is!
Üdv.: Béci
Fent és lent is lehet játszani a bowdennel.
Az a lényeg hogy emeljen ki teljesen ha ki kell neki és teljesen zárjon vissza ha vissza kell zárnia

Ha van motoremelőd felrakod rá berakod egyesbe és ha kiengeded forog a kerék ha nem akkor nem .

De be tudod állítani emelő nélkül is fogd érezni hogy mikor jó és mikor igényel még kis állítást

jó munkát, szép napot!