Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy csak a bowden állításával tudok állítani rajta? Gondolom a lényeg az, hogy legyen holtjáték.
Köszönöm!
Nem hiszem.
Kompresszió hiány
Rosszul beállított kuplung
kis lánckerék elől

kb. ezek lehetnek.

Száz felett nagyjából arányosan megy a fordulat és a km/h

100nál 10ezer
110nél 11ezer
120nál 12ezer és így tovább....
A kuplunglamellák nagyarányú kopása okozhatja azt, hogy a motorom 80-nál 6.-ban 10 ezret pörög, és a végsebessége 140...?
Sziasztok!

Ti milyen fékbetétet használtok? Nekem most kell majd kicserélnem az első, hátsó fékbetétet, és ebben igazán nincs tapasztalatom. Még a gyári van benne, az hidegen egy kicsit nyüszörög néha (az esetek 70%-ában :)).
Van valami javaslatotok, tanácsotok, hogy mire figyeljek oda amikor nézelődök, és hol érdemes nézelődnöm? Egyáltalán milyen való a 2008-as Kis Ninjára? :)

Előre is köszönöm!
Kiderült , hogy mégse adja el a motort
csáó! Megvan még a kis Kawa? Lehet h engem érdekelne...
Steelhorse Motor Kawasaki Pécs!
Kawasaki Big Bang .
Felhívod őket kérnek egy alváz vagy eny motor számot elmondod hogy mi kell és 1 hét mulva (ha nincs szerencséd akkor több) megjön a cucc. Postáznak is DPD-vel
Abba még tudtok segíteni hogy tömítést ( hengerfej,szelepfedél, oldaldekni) merre találhatok a motorhoz?
köszi a segítségeket :D
Írtam emailt
Főtengely változott és a karbi is.
Ezt honnan vetted Viktor? Teljesen egyformák a szelepek. Majd ugorj el és megnézed :) van vagy 30 db-om :D Azért térhet el, mert sérültek.
Nem egyeznek a szelepek de bele lehet tenni és jó is lesz.
De a szelep szára másabb picit.
Nekem a körlámpás van és egy szívlámpás zxr főtengelye került bele. Szóval ha a főtengely megegyezik, akkor gondolom a többi blokkalkatrész is... (szerintem csak az idomokon, külsején változtattak)
Valki tudna segíteni hogy a régi körlámpás és az ujjabb rókalámpás motorja változott valamiben? ( a szelepek egyeznek?)
Engem is érdekelne a dolog, ha aktuális még.
(n.adam94@freemail.hu)
Sziasztok!
Ha érdekel esetleg valakit.
http://www.jofogas.hu/zala/Kaw...
Ide küld ha nem publikus: hunadler@gmail.com
Előre is köszi
Engem adj elérhetőséget ! :D
Csőőőtök ! Múltkor írtam hogy tervezek venni egy zxr 250 et ! na abból lett egy Yamaha YZF 600 R Thundercat :D... Szóval a kis kawa kihasználatlanul áll még mindég a garázsba ha érdekel valakit írjon és adom a srác telószámát ! A motorra költeni kell nem tip topp motor de ez az árán is meglátszik! szóval még egyszer ha érdekel valakit írjon!
Nekem van egy olyan problémám, hogy a zxr-em 10 fok felett könnyen elindul, de ha egy picit hűvösebb az idő, akkor nem. Ha egy kocsi akksival indítom akkor egyből. Teszem hozzá a motoromban új akksi van és 9 Ah-s. Én alacsony kompresszióra gondolok. Valaki tudna mondani erről valamit?
Egy mailcímet adsz nekem?
Vagy írj ide: jakab.zoltan kukac freemail
Köszi!