Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Köszönöm nagyon rendes vagy!
koczka gábor a teljes nevem, pilisvörösváron lakom!
hali!
gratulálok a géphez.
ha esetleg egy nevet mondanál bejelölnélek fb-on és ott vagy egy zxr-es csoportunk ahhoz hozzáadnálak. ott nagyobb az élet és több mindenben tudunk segíteni. üdv: Viktor
Szia,

Nézelődtem itt, és kiszúrtam ezt a gépet, merthogy ez már az enyém.
Megvettem és hát tényleg van mit rá költeni. Teleszkóp cserés, minden kopó alkatrész cserés, télen vezérműlánc, szelepcsere. De szép lesz, újra fújatom, új tárcsák, új gumik,minden új lesz rajta.
Csak gondoltam megírom, hátha meghat :)
Most még kicsit karcos, kicsit kopott, indexek lógnak, de 1 hónap és igazi cicababa lesz.
tényleg, indexet bármilyet tudok rá tekerni, csak a lényeg hogy 12Voltos legyen, vagy azért figyelni kell a menetszár vastagságot?
Egy képet azért mutathatsz a kicsikéről:D
köszönöm a választ!
Hiflofiltro HF 303 olajszűrő kell hozzá. Sok motoron van ilyen tehát azzal nem lesz gond szerintem. 1500-től 2500-ig terjed az ára, mert boltfüggő. A légszűrőt én nem találtam hozzá sehol, lehet más igen mondjuk.... én légszűrőszivacsból vágtam hozzá egy hasonló formát.
sziasztok!
friss zxr tulaj vagyok, egy 96'-os drágaságot sikerült vásárolnom, sok felújítanivalóval.
A nehezebb részét a szerelőre hagytam, de légszűrőt és olajszűrőt szeretnék itthon cserélni, nem ott 20.000ért.
Segítséget szeretnék kérni hogy hol tudom ezeket beszerezni, mert mindenhol a régebbi típushoz valókat árulják, vagy ezek egyformák?
Előre is köszönöm.
zulugabor@gmail.com
Főtengelyt keresnék,
Valaki tud segíteni?
itt

most 4800forint egy garnitúra, szóval előre kettő ~ 10ezer huf
Köszi az infót! Fékpofákat lehet valahol kapni?
Fogaskerekek = Lánckerekek
Bár nem hiszem, hogy ez bárkinek problémát okozna...
14-et...
Nézd meg itt (Alkatrészek/Erőátvitel/Fogaskerekek/JT -nél például)...
Nem tudja valaki, hogy az első lánckerék gyárilag, hány fogat tartalmaz a zxr-en?
Igen, rámegy.
Köszi! Nem tudja valaki, hogy 160/60-as gumi rámegy a zxr 250-re?
kawazixxer: www.burmi.hu táján érdemes még talán nézelödnöd
Hello

Nekem van egy felesleges hűtőm , jó állapotú.
Adatlapomon van e-mail cím ott elérsz!
Köszi az infót, még átrágom.:) Valaki esetleg tudna valahol használt zxr 250-es hűtőt? Ha igen mennyiért? Illetve a jobboldali kormányon lévő kapcsolóegységet?(lámpa, leállító, indító)
Újban tudok segiteni!
hát ja. az is kb annyiba kerül újonnan..
140 nem is de 160-s méretűt lehet kapni.
r17.hu
kawazixxer: Én országba nem kaptam 140/60/R18 gyári méretű gumit a mocihoz. Ha újban gondolkodsz őket ajánlanám: http://www.gumik.hu/gumik.html nem olcsó de korekten megküldték a gumit németo.ból!
Van valakinek jó állapotú hátsógumija zxr 250-re? 140 vagy 160-as r 18?