Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.

Keresek komplett blokkot 92-es évjáratú zxr250-hez.
Üdvözlök mindenkit!

Szükségem volna 250 C-hez az alábbi alkatrészekre, első lábtartó konzolokra, főképpen a sebváltóéra, láncvédő burkolatra (műanyag?), esetleg lengővillára szerelhető műanyag sárvédőre. Választ, telefonszámot szívesen veszek.

Köszönettel.
Heló. Nekem van eladó karburátorom. 15000 ft.
Sziasztok. Tudna valaki Kawasaki zxr 250 c komplett blokkot. 1995-ös évjárathoz.
Heló érdekelne mennyiért árulod az alkatrészeket.
Van valakinek jó állapotú porszívó csöve?
hivj fel 06209238057
ZXR 250 balos tükör van?
Meg van még a hengerfej? ZXR 250 1991-eshez kellene.
Helló.
Zxr 250 1996 asszem C hez kéne első féltárcsa, sport dob. Akinek van eladó írjon.
Üdv
első féktárcsa c típushoz
mire volna szükséged mert hosszú lenne fesorolni mivan raktáron
Mid van még?
Szia
Köszi szépen, de már sikerült beszereznem.
20000
Hello ,mennyibe kerül?
van kuplungom kompletten 10000
szia szét van szedve és 8db szivo szelep hiányzik
Keresek ZXR 250 hez komplett hengerfejet !
Hello keresek komplett hengerfejet. Képet tudnál küldeni?
C-es hez van. Elvileg nincs eltérés. 20/ 254 67 47 . Csörgess meg és visszahívlak.
szia engem a kuplung ház érdekelne (Fogaskerekes rész amibe a lamellák mennek bele)
nekem zxr250c -m van ez ahhoz jó?
vagy ez a 250a-s motorhoz valo vagy nincs eltérés a kettő közt?
Mennyi volna?
Komplett blokk alkatrészek! Körlámpáshoz idomszett ! Szívhez van tankom. Lábtartók, jobbos tükör, Indexek, burák, hátsó felni, műszerfal, műanyagok,gyújtáskapcsoló, gyertyapipák, trafó, önindító, deklik, hátsó fékmunkahenger, légszűrőház, ülések, hátsó lámpák szívhez és kerek lámpáshoz, körlámpáshoz első lámpa is van. Ami a fényképeken látszik ! Másom nincs.
Eladó alkatrészek, csak amik a képen is szerepelnek. Ha több dolgot viszel, olcsóbb! Van benne körlámpás és szívlámpás cucc is.
Szia. Van gyertyapipám és trafóm is eladó.