Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jól megnézed a képen látsz néhány légpuska lőszert. Kb. 800 barabot raktam a tankba és rázogattam napokig.( betonkeverőm nem volt) Nagyon szép lett belül de mire kiszedtem az utolsó darabot is , meg őszűltem.. A benzin betöltőnek van egy pereme.attól nem estek ki a kis rohadékok. Az utolsó szemmel legalább 1/2 órát szenvedtem .Utána kapott citrom savat majd 1 nap múlva passzíválót majd gyantás tank felújítót.És már kész is a tank...
Ja és tanktisztítást osztrák barátom úgy csinálta hogy telerakta légpuskasöréttel tehát ólommal , és ráaplikálták egy betonkeverőre , persze pléd meg minden játszott és addig forgatták míg tök szürke bevonat nem lett a belsejébe . Ha jól emlékszem vagy gpz vagy régi z1000 /Mad Max/ tank volt
El bírnék tölteni bármennyi időt abban a garázsban !
Hali ! Hogyan lett a tipus választás ?! Mentél- e már ZZR 1100 -zal ? Ha megnézted azt a kettőt , Írd meg mit láttál ! ? Nekem szívem csücske az 1100 , az első gumitól a rendszámig minden a fejemben . Karambolos nyolc évig fészerbe hánykolódót is életre keltettünk már , az adatlapomon sok mindent láthatsz a javítás karbantartásairól . Ha Győrbe jársz szivesen megmutatom neked hogy egy 1100nak hogy kell kinéznie és hogy kell mennie egy 24 éves Kawának aminek mutatója belecsap a 300 ba ! Várjuk a fejleményeket !
Ahogyan ígértem , néhány kép az össze rakásról . Az első kép amikor megjött az új váz..a harmadikon a tankban lévő rozsda látható.Az utolsón az a szép szál dalia az én vagyok
Hétvégi mókolásom:
Sziasztok.Most regisztráltam,tudnátok esetleg egy szép állapotu zzr 1100-at?Holnap indulok megnézni két gépet,de hátha tudtok egy tuti vételt korrekt áron.
06306425314
engem érdekel
Az az !
Ramaty időben megfutjuk a kicsikkel Bakonyt... jó muri lesz majd beöltözünk.
Basztam vele olyan piruletteket , jeges úton , öröm volt nézni ! Semmire való szemétdombok , de az összes ! Gyerekeknek való , abból is a gyengébbeknek , mert amelyik fejlődni akar az a Simsont választja !
Ez már a H2 modell volt.nagyobb hűtővel ès hátsó villa merevítès sem volt màr.90 es èvjáratú volt
Megnéznélek Mol-os bőrben rotyeszon kanyargászva!
Még hogy Kawa ? Kéremszépen ez egy 89-es H1-es , és a Kawának ekkor még nem a zöld szín volt a fő szín , hanem a piros ! Kérem szépen nekem is ilyen volt jó sokáig birtokoltam , imádtam és azt hittem ha eladom már nem veszek nagy motort , és ekkor vettem egy nagyrobogót , mint kiderült életem nagy tévedése volt , eladtam a picsába , és akkor vettem meg a második 1100-ast , mivel végiggondolva a multat ez volt a legjobb vas amivel penderültem ! A galériámban ott az a ZXR vagy más néven Zékszer amely évjárat a legbutább nyers verzió volt a zékszer történetében !
Szerencsére a Robur nem az enyém volt. Bár szerintem ma egy vagyont ér. A zxr 750 kawát nagyon szerettem . Álom fútóműve volt. Sokáig meg is volt a gixxer mellett .
Szépek nagyon... a Robur se gyenge!
na kérem.az alapos mosáshoz ezt-azt le kell szerelni a motorról
Így nézett ki fénykorában amikor megvettem . Ez a kép még ide fér hisz' van rajta egy kawa
Ja, hogy a Kawások kurváznak...
Ez a fórum nem csak ZZR-ekről szól , hanem ezen típus gazdáinak érdeklődési köre is ide tartozik ! Tehát akár beszélhetünk a qrvákról is !
Tedd fel galériába azt majd bővíted a frissekkel...
Nem mindegy ?