Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van pár képem a felújításról csak a zzr fórumon kicsit hülyén néz ki..
Na akkor szépen jelentsed folyamatosan hogy áll az a velociraptor !
pontosan. Az utolsó levegő olajos.
Ha jól tévedek gixer ?
Csak úgy . Nem sokszor voltak még egy képen. A másik kicsit hiányos, de előbb utóbb egyben lesz.. :-)
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zzr_1400_zzr_1400_abs-11936739
köszönöm :)
Fék autoalkatrész üzlet Bécsi út. No name de olcsó és belefér 2 bukó.
igen :)) hol találtál dobozokat? :) ha szabad kérdezni
600-as 96-os ha erre gondolsz :-)
szia, hanyas? :)
Sziasztok!
Végre sikerült csináltatnom doboztartókat és vennem dobozokat. Azt hiszem elég jól néz ki, indulhat a kirándulás. :-)
Sziasztok, kuplung bowden csere ha elég ügyes vagyok, megoldható motorbontás nélkül, igaz? Úgy láttam..., ahogy nézegettem... (zzr400 '96)
Hatszázas hátsó kerèk menesztővel,tengellyel +első nyergek komplett.Ha hozol èrtük egy 0,75 száraz vöröset azt megköszönöm,ha nem hozol akkor vidd el csak úgy ès használd.
annyiért nagyon jól járt. Hamarabb is hirdethette volna.
a Shox -40%
Szia!

Mennyiért ha szabad érdeklődni? :)
a haverom megvette!
Helo meg van még?
Sziasztok urak! Megjártuk a balkánt 3100 km , minden probléma nélkül ! ZZr jól teljesített

az előző tulaj épitett be dudát a gyári helyére Jó is volt ,mert szólt mint állat.. lehet az eső megviselte,mert az elhalgatott
Hát Kawa-Gucci csalódtam benned, eladásra kínálsz kawa alkatrészeket amiből május elején rendeltem én is,pénzt elutaltam vissza is igazoltad 05-02-én hogy okés minden küldöd a sárvédőt.Meddig várjam ,még leesik az első hó!Na nemá semiért fizettem? Tiszaújváros kétnap van sárvédő,érdekes!
A gyáritól nincs jobb. Nem vesz vissza,, maximum a helyére teszi.
Sziasztok!Kaptam egy ajánlatot a sebring kipuffomra!gyári dupla vagy a sebring solo a jobb?teljesítményből visszavesz a gyári?igazából nekem a dupla jobban tetszik
kawasaki zzr 400/500/600 E/D alkatrészei eladók 06704275150
Sziasztok!
Lecserélem a ZZR1400-hoz rendelt, beépített irányjelzős, LED-es visszapillantóimat. A felfogatásuk állítható, így a legtöbb sportmotorra könnyen fel lehet szeretni. Ha valaki rákívánna, 3500 Ft/db áron eladók.