Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az 1400 manual
Pulzálásra nem tudom mit fogadnak el, de ha jól emlékszem fékeltérés elöl max 12% hátul meg 20% lehet.
Köszi a tippet, oda viszem!
Egyébként nagyon jó a hátsó fék, sose volt motoron ilyen jó fékem hátul, csak mintha... de lehet hogy csak úgy érzem, majd meglátjuk.
Csanaki épfutanodásokat hívd fel, nagyon korrektek nem szaroznak mindennel. Jó fej srácok.
Ha nem felejtem el estig otthon meg tudom nézni.
Uhh, rossz hír. Mérőórával mérek majd egyet rajta. Tudja valaki mekkora lehet az eltérés?
Motor féktárcsát nem igazán lehet szabályozni.
Sziasztok!
No, haladok. Membrán pipa, karbi pucolás nagynehezen pipa, indexek pipa.
Hétfőre be is jelentettem műszakira, DE! Érzetre _mintha_ kicsit lüktetne a hátsó fék.

Valakinek nem fetreng otthon egy még használható ZZR 600 E tárcsa? :) (Az újat hagyjuk, eladás előtt kb. GTK... :/ )
- vagy egy esztergályos száma, aki soron kívül beszabályozná?
Sziasztok! Valakinek lenne ZZR-600 E 2004-hez való komplett váz? Égen földön keresgélek de nem találok sehol. :(
https://motomike.eu/de/categor... 4 db árából már lehet venni egy másik kawasakit :D mondjuk 1 darabnál lehet ez a gyári is csak ott a gond hogy nem fognak egyformán menni a síberek mert azért megkopnak kicsit ... különben raktam be aliexpressest shadow-ba ott valami 200 euró feletti ára van egy tolattyúnak membránnal eddig nincs gond vele , ott is van szarabb meg jobb minőség csak az a baj hogy képről nem látszik ... az ár jobb támpont de az se százas
A kínai membránról lebeszélnélek, nincsenek jó tapasztalataim. Több olyannal találkoztam, ami nyúlik vagy dagad a benzintől.
EU-n belül a németektől szoktam ilyesmit venni. Az elsőt 2008-ban dobtam be egy Yamahába és a mai napig járnak vele.
Egy héten belül megjön.

https://www.motorradbay.de/zx-...
Sziasztok!
Az egyik hengerben membrán-szakadásom van. Voltam itt Győrben két boltban is, de nem nagyon tudtak mit mondani.
Valakinek nincs tapasztalata olyanban, hogy esetleg valami más típus, amit ugyanezzel a karbival szereltek vagy ugyanekkora a membránja és lehet hozzá kapni? Vagy valakinek otthon a polcon bontottan? Vagy egyéb ötlet? pl. hol tudnék utánajárni?
Alin persze láttam többet is, de mire az ideér... meg milyen minőség? OK, igazából csak el akarom adni a motort, de akkor, is nem szeretnék tákolatot kiadni a kezemből.

ZZR-600 E, '93 (igazából ZX-6)
Ma elkészültek a kezelési útmutatók lapozható könyv formátumba 2x 700 oldalas PDF kinyomtatva egy általános kezelési magyarul , és a 2006-os ZZR 1400 típus angolul ! 😉
Ha valaki keni vágja ezt a problémát szívesen felkeresném !
Nem vettem , a Kawasaki szervízben is vakarták a fejüket , abba maradtunk , valamikor begurulok , és megpróbálják kiolvasni a hibakódot hátha kivillogja !? 🤔
Mi van az ABS hibakóddal? Vettél diagnosztikai müszert?
Na megérkeztek a rendelt alkatrészek ! Természetesen minden gyári Kawasaki ! Tudom , ha valaki majmot vesz legyen banánra is ! Hát most lakjon jól ez a majom itt a banán neki ! 🙂
😂 Nagyon komoly! 😂
😄
Néha meg mixer müszerfal dísz !
Faja asztali dísz! 👍️
Ezzel könnyen boldogulok ,és esőben sem gond motorozni egyet ! 🙃
A futómű beállítása sikerült és tökéletes lett . Köszönöm a segítséget Kawa70 nek és Kawa400 -nak . Brutális az 1400 ! Nincs olyan hogy vége a nyomatéknak vagy gyorsulásnak ! Itt nem az öröm ül ki a rider arcára hanem a döbbenet ! Aki úgy gondolja hogy ment már jó ,vagy gyors motorral annak mindenképen tanácsos egy ilyet kipróbálni ,tuti hogy meghatározó élményben lesz része ! Egyszerűen hihetetlen ahogy túrkál a km/h-ban teljesen mindegy hányas fokozatban ! Az hogy 2000-es fordulaton már van 100Nm-nyomaték azért árulkodó lehet ! Valóban a 0-ról kell kezdenem mindent , és nem csak a balesetem miatt ! 😉
Egy futómű beállítás is érdekelne ki hogy használja , melyik beállítástól lenne érdemes kiindulni !? 🔧
Hali Zizisek ! Ha valaki ismeri az 1400 ABS-t és tudja hogy hol lelem meg az ABS szenzorok végeit kérném árulja már el , kiszeretném mérni őket , de egyszerűen nem lelem a csatikat ! Megköszönném az infót ! Sajna világít a sárga ABS és szeretném orvosolni , de nem jutottam előbbre vele ! 🙄