Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem .... de jóóóó! 😋
Ez nem 300 as..... 😆
Szia!
Köszi, de már itt áll az utód a garázsban 😉

Már vagy 15 éve sírok, hogy nem tudom mit kellene venni, az 1000F túl nagy, a ZZR túl nagy, kisebb kell! ... itt jött az MT03, majd a Z300. De hiába volt a pénz a zsebemben, sehogy nem jött össze 😮
... erre a héten megvilágosodtam es megvettem régi nagy szerelmemet a 919-es darazsat....
Most érzem hogy végre tényleg megvan az igazi!
😃 😋
Hali, a lányom nem nagyon használja a z300-át mert 2 éve babázik, a gépben talán 8000km sincs, mondjuk még nem mondta, hogy eladná, de szerintem még jó darabig nem menne vele, ha gondolod megkérdezem, hogy eladná-e? Ha jól emlékszem 2017 körüli.
😅
Gondolom ...
... én viszont visszatértem a nevemhez...
Szia Józsi ! Nekem már van egy Kawasakim ahogy írod , de egy erősebb mindíg érdekelne ! 🙃 😉
Köszi a tanácsokat srácok!
Sajnos egyenlőre a készpénzes vevők nem nagyon tolonganak a motorért, csak azok jelentkeznek akiknek már van egy Kawasakijuk és szeretnék erősebbre cserélni. 😄
... ezt úgy is felfoghatjuk, hogy aki már próbálta, tudja mi a jó 😋
(és egyébként tényleg, ha el tudnám adni az első számú célpontom nekem is egy Z300 lenne...)
Szia

Kb 10 éve adtam el a kis ZZR-t 330e ért nem volt nehéz dolgom. De azóta az A2-es piac nagyot fejlődött szóval szerintem ma már labdába se rúghat.
Mert lát egy ilyen irreális hirdetést, mint az alábbi, és egyből jön a gondolat, hogy "ja, akkor az enyém is simán ér ennyit, az is ilyen szép":
https://motoapro.hu/ads/view/2...
Egyértelmű.
Szerintem elég nehéz eladni a 250-eseket, mindegy is, hogy ZZR vagy más. A1-gyel már nem vezethető, de ha Am-es jogsija van a mókusnak, annyi jobb választása van, mint égen a csillag.
Szóval lehet, hogy a ritkasága miatt azt mondja a gazdája, hogy többet ér, de hogy azt te utána mikor fogod tudni elsütni.... Piszok nagy lutri. Ha olyan értékes, süsse el és vegye meg a tiédet. :D
Mitöl lenne értékesebb?
Sziasztok!
Mi a véleményetek, a ZZR 250-esek ára hogy viszonyul a 600-asokhoz?
OK kisebb, de könyebb vagy nehezebb eladni?
Nincs belőle kb. 1 épkézláb sem a hahun hogy tudnék mihez viszonyítani, viszont valaki most ajánlott egy 250D-t a 600E-m ért. Szerinte az övé értékesebb, de nem vagyok benne biztos hogy ez így van...
Műkszik ! 🙃
Adj egy email címet , és küldöm ! 😏
Szia!
A magyar általános kezelési útmutatót át tudnád küldeni?

Köszönöm
Van miből szemezgetni... :)
Vittem volna hamarabb, de nem akarta 😋
Most jutott odáig, hogy elővegyem, lemossam, kitakarítsam és felmérjem. De ahogy látom most már megint hetekig nem jutok a végére.
(... és még ott van a CBR 125 is, ami sacc 3 éve nem volt használva - azelőtt sem sokat).

Fogalmam sincs, ha naked lenne szerintem el sem adnám. Egyébként kisebbet / gyengébbet. CB 300R, MT03 (max.07), Duke, SLR, NTV, SV mindenen töröm a fejem ami szembejöhet.
Értem illetve Te tudod. Én azért szoktam egy hónappal előbb vinni vizsgára mert ha esetleg valami nem frankó, akkor még van idő javítani. Bár eddig nem volt ilyen.
Mi lesz az utódja kawának?
Áááá, lehet hogy lett volna, de el kellett napolnom munkaügyben 🙄
Azóta kaptam másik időpontot , de közben kiderült hogy azt is le kell mondanom 😳
De!
Megmértem és üt. Csúnyán. Cserés lesz, ma megyek az alaktrészért, kicserélem.
Viszont besokalltam, szóval inkább meghirdetem olcsóbban így műszaki nélkül hátha valaki befogadja... 😪
Na lett sikeres vizsga hétfőn?
OK, nyilván, szerintem azt a kemény anyagot nem is vinné... ezzel csak arra utaltam, hogy az már szinte szemmel látható.
... megmérni még mindig nem volt időm, viszont motoroztam egy sort és most vagy megszoktam, vagy elmúlt 🙄
(egyébként érdekes, most jöttem rá, hogy szerintem eddig kb. szinte soha nem használtam hátsó féket 😛 )
Az nem leszedhető , hanem a tárcsa eldobható , és új állja a helyét ! 🙃
3 tized?? Az marha soknak hanzik - ami jó hír!
No előkotorm a mérőórát. 3 tized... az már reszelővel is leszedhető mérték... 😜 😃