Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

KRISZ! Kicsit késve:BOLDOG NÉvnapot!

Üdv!
Csaó!
Említettél nekem egy Mizsei Pisti telefonszámot. Ha megvan légyszives küld már el nekem mert jó lenne konzultálni vele.
zotyavfr@freemail.hu
Szóval akkor az esti sörözésből lesz valami? Kinek lenne kedve jönni?
de komoly
van,csak nem mindenkinek jó a gépe motor kerék centírozáshóó
Én így tudom, de az tuti nagy biznisz a ladánybenei úti..vidd csak oda ,mindig sok motor van

Más téma! hétfőn lehet elugrok tesómmal a formazónába. van bérlete és mondta,hogy nézzek be én is valamikor. gyüssssz?
http://www.youtube.com/watch?v...

Hát ettől majdnem meggyorsult a bélműködésem
Szia Miki.
Igazából a Lőrinc guminál oda állsz kikapják a kereked azt már csinálják is, van is nekik gumijuk.
De tudtommal a Papp Lacinak is van már gumi szerelő gépe. Mintha a nyáron mondta volna.
Van egyáltalán másik a városban?
én is ott szoktam közepesnek ítélném a dolgot, a multkor fél-fél kiló ólommal pakolták meg a felnimet. le is szedtem a pályán mindet mert ugrált a kanyarban
bár ezek fűzött kerekek, neked szerintem fasza lesz.
köszönöm!
Igen, mész ki a ladánybenei úton, de nem kell sokat menni a tesco körforgalomtól, szerintem max 2 km, jobbról lesz, simán meg lehet ismerni. Szerintem megbízhatóak, mi apámmal oda járunk, egyből nekiállnak, és asszem 1500 forint a művelet, de nem akarok hülyeséget mondani.
Jövő hétvégére céloztam, csüttől már 15 fok lesz a mai előrejelzések alapján!
A ladánybenei úton? megbízhatóak? Nem tudod mennyiért szerelnek?
Tavasznak? 3fok van!

Ha gumizni akarsz, akkor ajánlom a ladánybenei úton a Nándiékat!
Épp itt az ideje a tavsznak...
Most rendelek gumit, ki a legmegbízhatóbb gumis Kecskeméten aki felteszi?
nem csatolja a képet, na mindegy. A lényeg, hogy jövő hétvégn már
13 fok lesz, és napsütés
a grafikon lemaradt
sziasztok!

Jön a jóidő! Csak érne már ide...
JaJa nagyon fain a Ktm olyan erő van benne hogy pff
sisakokat már vettünk még 1-1 csizma aztán kimerészkedünk valahova. Én Táborfalvára szeretnék a lőtérbe. De majd elmehetünk közös gurulásra csak nem a Mátrába hanem csak a közeli dombokhoz
Nem az egyik motoros kolegát láttam ma petőfibe a virágboltba? :D
Akkor ugrott be amikor kimentem az ajtón, és nem köszöntem, a pofám leszakad!

Lányoknak boldog nőnapot így utólag is! :)
Minden passzolt rajta! Enyém az füstös de van minden színben sárga,fekete,kék...stb.Azért jó mert 160-180-ig le se kell hasalni mögé.
jah és köszönöm hogy a nevem normálisan írtad le
nick névnél szóközt nem tudtam rakni
tudom de én jóval olcsóbban hozzáférek. Inkább a használata lenne a lényeg ? passzoltak a furatok ? mert anno aprilian MRA plexivel szoptam nagyon Tiéd az füstös ?
Szia Kis Tuning! Igen gyári suzuki! 20-22 ezer pénz a Rodeoban.
Boldog Nőnapot csajok !