Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali,

SV650S -hez Yosi kipufft , triovál keresek, vagy akinek van kérem adjon tanácsot a felszerelésével kapcs.
Az USA-ban
Esetleg készít valaki 2t dobot Bács-Kiskun megyében?
KTM EXC 250 2t motoromhoz szeretnék venni vmi dögös dobot. Mélyen brummogó hang előnyben. Tudnátok valamit ajánlani?
Video alapján ProCircuit 304 tetszett eddig a legjobban. Ilyet hol lehet kapni?
Zotyó! Nem sokkal jön ki olcsóbbra a szállitási költségek miatt...
Szia, láttam megnézem az oldalt és válaszolok.. inkább ide irj s.forgo (kukac)yahoo.com
Szia! Használtat nem tudok de ha az apróhirdetés rovatot bőngészed ott rá akadhatsz, olyanra ami megfelel...
Alex!
Gumát nem érdemes onnan hozni?
Hello!

Alexcbr!
Él az e-mail cimed az adatlapodban megadott?
Küldtem üzenetet.

Üdv.:Róbert
Alex jó barátságban leszünk
A Yoshi nagyon szép és még annyit, h használtal nem foglalkozol vagy esetleg nem ismersz valakit?, mert sajna most nincs 135 forintom
LEOVINCE EVO II carbonfiber kivitel kivehető hangtompitóval dobozban.
Kawa ZX6R 2003-2004.

Ár: 121.000.- Ft Dobozban.
Kawa ZX 6 R 2003-2004.

Two Brothers racing slip on carbonkivitel.
titán kivitel

Ár: 132.000.- Ft Dobozban.

Yoshimura TRS (Tri-oval) slip on carbon fiber kivitel. Hangtompitó ki illetve visszacsavarható

Ár: 135.000.- Ft dobozban.
Hyyy
Nemrég vettem egy Kawasaki ZX-6R-t és Slip-on-t keresek rá 2003-2004es kasznis (adatlapom) szivesen várom az új és használt ajánlatokat egyaránt. Yoshi,Bódis,Arata elönyben...
Yamaha R6 Akrapovic slip on 2006-2008

130.000.- Ft
SZIASZTOK!
érdeklődés szinten kérdezem hogy esetleg lenne-e valakinek 2 db egyforma 125 ösre való kipufogódobja? ha igen akkor legyenszives jelezze, mert érdekelne! lehetőleg jó állapotú legyen!
márkáját tekintve én arrow ra gondoltam, de ha más az se baj, csak szép legyen!
köszi
mitoo
Sziasztok!

Érdeklödni szeretnék,hogy Devil dobot hol lehet venni?
Elöre is köszi.

Üdv Geri
OK!A képet a szigetijani84@freemail.hu-ra tudnád küldeni meg a tel. számodat.Ha jó az ár felhívnálak és megbeszélnénk a részleteket.Előre is köszönöm!
Eladó egy pár giannelli titánium kipufogó sv1000s-hez.E betűs és kivehető hangtompítóval ellátott.Akit érdekel a 30/9089573-as számon érdeklődhet.Az ára 95 eft lenne.
Ja délután küldök áron még gondolkodom nem akarok hülyeséget írni
Az király!Ennyi lenne az ára?Ha megoldható tudnál képrt küldeni?!
Helló nekem van gyári kipuffom tárolási hanyagság miatt 1-2 karccal
Valaki tudna szerezni 97-es évjáratú CBR900RR-hez gyári v. szpállapotú sportdobot?
Sziasztok!

Kawasaki ER-6-ra Bódis dob eladó. Bőven a listaár alatt, használtan.
mail: szia - szia @ freemail . hu (szünetek nélkül)
Szia 4 Sajnos nem találtam hozzá kint cuccot, ahol néztem!
Hi zxr400-as ra rendszer 2003-ig gyártották