Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2003-2006 Yamaha R6-hoz
AKRAPOVIC HEXAGONAL TITAN-CARBONFIBER RACING SLIP ON korlátozott számban rendelhető.

Ár: 163.000. Ft dobozban
Jahh a kép...
Szeptembertől rendelhető Yamaha R6-ra az új fejlesztésű Two Brothers 4-2-1 full racing system carbon-fiber dobbal. Európában hivatalosan csak november-decembertől. Juice Box javalott hozzá, külömben nem üvöltenek a mókusok odabent

Ár: 249.000.- Ft
Szállitási idő 15 munkanap.

Kick Your ass......
Eladó egy Remus sportdob (e-betűs), thundercathez és fzr 600-hoz is jó. Ár: 29.000 Ft, ezenkívül egy CBR 919 gyári dob is Ár: 15.000 Ft Kérésre képet tudok küldeni!
2007-2008. Yamaha R1 Two Brothers carbon-fiber dual slip on.

189.000.- Ft

Szállitási idő. 15 munkanap.
Hello all.Érdeklödnék hogy neme tudd vki egy 2004-es R1-re gyári dobokat?Jólenne vmi ocsóé..
Bocsika... Az emailcim :D kacsu@sagujfalusuli.hu

Szoval alapból 2 dob kell ugyebár..... :D
Szia Kacsu! Mivel e-mail cimet nem adtál meg igy nem tudok mailt küldeni neked....
Gondoltam hogy ezt nem hagyod ki
Jah, onnan, hozom E betü nincs benne valóban, a hanghatás brutális.....Two Bros jól látod nem gyárt rendszereket csak dobokat. Hoztam már VTR-re dobokat igaz hogy azok RS-3 oval Yoshimura-k voltak SP-1 vagy SP-2 volt ha jól tudom. Az árakat privátba elküldöm...
Szia AlexCBR!.

Az írásokat olvasva arra jutottam, hogy amcsibó hozol be cuccokat. NAh most nekem VTR 1000F-em van. 2006-os. És természetesen jó jó a gyári kipufogó, de.... :D
Nézegettem kipufogókat, rendszert... Acra / Leovince / stb... , de nincs a gépemre rendes rendszer. Two brotherst találtam, és érdekelne hogy megéri--e feltenni /nekem a hang a lényeg.../ illetve mennyiért tudnád az alábbi szettet részemre megszerezni. http://www.twobros.com/cgi-bin... illetve jól gondolom-e hogy ez egy szett, összekötőkkel együtt. Ha jól olvastam ez nem CE betüs, tehát gond lehet vizsgáztatásnál?
Minden ötletet, infót szívesen várok...

Dénes Szabolcs :D
de szebb
sziasztok!
egy picike segítséget szeretnék kérni.már több témában is szétnéztem ezzel kapcsolatban de sajnos nem jutottam semmire mert az egyik helyen ezt a másik helyen meg azt írják.
a problémám a következő lenne : van egy gyönyörű YZF 426 -om .leszereltem róla a dobot (nem gyári) mert már kipotyogtak a szegecsek is + gondoltam cserélek benne gyapotot, biztos ráfér már. vagy a legújabb amit hallottam fém dörzsikével kell kibélelni és az valamivel tartósabb.beis szereztem hozzá a dözsikét.csak itt jutottam el az egyik problémához , hogy ugyebár a perforált csövet az először bele kell hegeszteni és utánna lehet ráhúzni a dobot és szegecselni.
ezt hogyan tudnám esetleg megoldani annélkül , hogy ne peregjen ki nekem a dözsike a dobból ,és egyáltalan jó e hozzá ez a dörzsik vagy inkább válasszam a jól bevált de álítólagosan kisebb élettartammal rendelkező gyapotot?
válaszotok köszi
Hi. Ezt szeretem a Racefitben, néha még én is zavarba jövök tőle akkorát szól.
köcce! utánajárok
Igen ebben a hónapban a 3 szettet hozom R1-re. Who cares it? Ahogy a vásárlók mondják a dobozon lévő feliratra. Én 08-as Blade-ra Two Brothers-t raktam ez a Yoshimura hangban hozzáképest "éjféli fogocska"
gyönyörű gép....elviselném
jo eszetergajos csinalt nekem ilyet anno.kipuff bolt vagy autosbolt azt esztergalyos
nem akarok belepofazni kiraly a trc de! only racetrack!not for public roads:))ez van a dobozon,is,
7 vegen tettem fel
hiho!
találtam egy szimpatikus dobot magamnak csak egy olyan gondom lenne vele hogy nekem a kötőcső vége 61mm
míg a dob belsőcső átmérője 54mm ismer valaki egy jó szakit aki ezt összehozza? mert persze a dobhoz nincs kötőcső
Nemrossz
a házilag kibelezett dobokról mi a véleményetek? érdemes megcsinálni?
Mastek dobokról ki hallott?

www.mastek.hu
Kétféle kivitelben forgalmazzák bolt on azaz az erediti közcső végére lehet felcsavarozni az uj dobokat, illetve slip on kivitelben amikor az uj dobokkal együtt a közcsöveket is adják a szetthez.
2007-2008 Yamaha R1 Yoshimura 3/4 racing system dual carbonfiber dobokkal.

255.000.- Ft

Matt Mladin's favorite choice in the AMA superbike.