Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló milyen rendszert is pontosan? Meg had kérdezzem már meg hogy emnnyi a rendszer ára. Előre is köszönöm! :)
Hétfőn szerelünk fel egy komplett rendszert egy ilyen gixerre! Ha érdekel, ha szeretnéd meghallgatni, látogass meg........
Sziasztok

Valaki tudna segíteni?
Derbi Hunter robogóm van és kipufógót akarok cserélni, nem tudom milyet tegyek rá? Bloktipust hogyan tudom megálapítani/fekvő vagy álló/?
Emberek tanács kellene. Adott egy 98as zx9r fulra beállítva a szelepek szinkron stb . Nyitott 60 mm es kipufogóval ráadásul vastagabb leömlővel a gyárinál. Ami idegesít hogy röfögős hangja van (tudom a kawa alsó hangon se jár úgy mint a másik három japó ) de piszkosul idegesít. Azon gondolkozom hogy ovál vagy triovál dobbal esetleg simulna a hang ? Tanácsokat várok
Helló

Ha van 2006/2007 suzuki gsxr 600/750 rendszered vagy dobod tudnál róluk egy árat és képet küldeni? Előre is köszönöm ! :)
Szeva. Drz-re jo lenne? Mert most nézelödöm dob után...
Ahogy a 2.-ik képen is látszik E betűs, lehet bele tenni tompítót is.
Felfogatás van hozzá GSX-R és Kawasaki is.
20,000Ft.
szia,

kép itt pl:http://www.kepesmotor.hu/onroa...

Az új az új,nem szorul magyarázatra.Ha kérdésed lenne 70 3179083.

üdv,P.
helló! Tudsz adni e-mail címet, mert lenne pár kérdésem és képek is jól jönnének majd.
Hol néztél több százezrekért dobokat? Miért nem veszed meg jelcsától az Arrow dobokat (ott van teljesítménygrafikon is, tudod mit veszel) annyiért nem találsz hasonlót se: http://www.arrow.it/eng/prodot...
Fz6s-re rendeltem dobot a Martintól,tüv engedélyes,5-év garancia.
Ne kételkedj ez egy remekmű.Tökéletes kidolgozás,hihetetlen hang.
Mikor elhoztam nem akartam hinni a saját fülemnek,egy napig csak vigyorogtam.Rengeteg videót megnéztem melyiknek milyen a hangja de élőben maga a tökéletesség. Nem bántam meg a döntésem sőt mást nem is rendelnék! Sok sikert a választáshoz.
Hali! A 300euro nem is sok :)
A Martin 86ezerért adna dobot E-számos TÜV engedélyest......
bár ugye nem tudom, hogy amiket néztem több 100ezrekért azoktól miért tér el ennyire az ár, ilyenkor mindíg kétségeim vannak
Eladó Aprirlia rs 125 gyári fojtatlan kipufogórendszert vennék!Akinek esetleg van írjon!
Micsoda egy fércmunka.....
300 euroért nem olcsó a gpr ghost? http://www.ebay.it/itm/Scarico...
Kíváncsi vagyok ki csinál neked E jellel olcsóbb kipufogót Mo-on
szia,

nekem volt GPR ghost dobom,ha érdekel jelenleg Arrow karbon pár van vadiúj,minden tartozékával,lista ár kb 200e,én fél árban adom.
üdv,P. 70 3179083
Nézd meg, hogy van-e rajta E jel, illetve engedélyszám. Ha van, sőt van benne hangtompítóbetét, nem lehet okod tartani senkitől. Már itthon is (a felkészültebbek...) nézegetik, sőt volt már kellemetlenség is belőle, hogy nem homológ csővel közlekedtek.
Yoshimura RS5 E szabványos, vagy böknek érte a sünök?
Onnan nem fogsz választ kapni...

info@szervizautobuda.hu
'info@bodiskipufogo.hu' erre a címre írtam. Miért te hol melozol? irok oda is ha foglalkoztok ilyennel
Hozzánk küldted a mailt? Akkor fogunk reagálni... de ha telefonálsz, azonnal....
Üdv,nekem is ez a gondom,de jelenleg egy kínai kis csettegőm van ,míg el nem jutok a husky ig,az álmom egy olyan jószág.
Amúgy gyorsabb lesz a moci ha a fojtást kiveszed,de sajnos nem csináltam még ,nem tudom ,hogy kell. tarthatnánk a kapcsolatot: hgabor.0572@gmail.com Érdekel,hogy milyen a motorod,milyen felszereltsége van,hogy megy, milyen erő van benne,ha jól tudom akkor 40 LE. üdv helló
keresgéltem árakat de semmit nem találtam googleba....... viszont egy e-mail címre írtam, kiváncsian várom a válaszukat. A GPR Ghost kipufogót e-bayen találtam, hát nem olcsó régen volt itt az apróban egy eladó valami 60ezer körül....
...volt már ilyen a kezembe! Bodis volt a felirat...