Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali,
tud valaki Yoshi RS3-hoz tompítót?
2008-as Yamaha XT660X-hez keresek sport dobot.
Árban megegyezünk, csak olcsóbb legyen, mint a zsír újak.
Esetleg ha tudtok ajánlani vmi fasza kipufogóst aki tud minőségi munkát csinálni azt is elfogadom.
rapala0307vmailbox.hu email címre válaszoljatok, naponta nézem.
Köszönöm!
Egyébként a kandallófesték is jelenthet megoldást, de mondott HD tulaj ismerős már olyat is, hogy a lakk edzőjével keverik ki a festéket és akkor bírja...
Köszi szépen!
Auspuff...németül...
Na ez az, kiköltöztem Belgiumba, és azt sem tudom, hogy mondják a kipufogót franciául/hollandul/németül... Nemhogy kerítsek egy szakit, és elmagyarázzam, mit szeretnék. :) Szóval ezért (is) gondolkodtam valami egyszerűbb megoldásban, amit otthon én is el tudnék végezni. És sajna még egyoldalim sincs hegesztésből, szerszámaim még kevésbé... :(
Nincs véletlen valakinek elfekvőbe egy sportkipufogó ? Rieju rr 50-re kellene (Am6). Esetleg supermoto szett is érdekelne !
Köszi !
Vagy kerítesz egy embert, akinek kétoldali perfektje van a rozsdamentes acél hegesztésében és legyártatod vele a megcsúnyult részt rozsdamentes anyagból. Ha csillogót akarsz, akkor ki is lehet políroztatni, mielőtt összeraknád.
Köszönöm a tippet! Van vele saját tapasztalat? Bírja, amit a 900 fokra tervezett lakk nem? Próbáltam utánanézni, de nem sok infót találtam róla, kipufogón meg egyáltalán nem láttam, mint bevonat.
ILAFLON.
Üdv!

Megkérhetek valakit akinek 125-ös enduro vagy cross gépe van, (Honda, Kawasaki, Yamaha, Ktm, Suzuki, TM...) arra, hogy leméri nekem a rezonátort és a dobot összekötő csőnek az átmérőjét?
Elég a külső is, de ha a belsőt is tudná akkor, az volna a legjobb.

Köszönöm!
Helló!
Megvan még az autó kipufogó?
Bemenő cső átmérő?
Ára?
Köszi.
ami nem rozsdamentes anyagból van azt festheted akármivel, ideig-óráig marad rajta, utána leég.
bocsi, már beugrott ! sajnos elkelt. ha tudok valakinek eladót akkor jelzem ! üdv.
Sziasztok, kipufogófestéshez szeretnék tanácsot kérni hozzáértőktől.

Adott egy 250-es motor, enyhén lekarcolt kipufogódobbal, rozsdamentes acélból. A karc helyén sajnos elkezdett rozsdásodni, ugyanis csak a felülete volt rozsdamentes. Gondoltam a korrózió ellen (rozsdaoldó/passziváló kezelés után) lefestem, és hogy megőrizzem a szép fémszínét, szereztem hozzá direkt profi hőálló fémszínű festéket. Állítólag kb. 500 fokot bír. Ráfújtam, mindent előírás szerint, több rétegben, megfelelően szárítva. Tartósabb használat után szépen megolvadt a kipufogón, elkenődött, lecsöpögött stb.
Második kör, keményebb festék, 650 fokot bír. Eredmény ugyanez.
Most nemrég vettem egy színtelen lakkot, ha a festék nem jött be, jó a lakk is, lefedi a fémet, rozsdásodást meggátolja, és átlátszik a fém színe. 900 fokig hőálló, direkt kipufogókra is ajánlják. Lefújtam 2 vékony rétegben, szakszerűen csinálva mindent, hideg-meleg száradás, száradási idő rétegek közt, mindent betartottam. Még jó leírást is találtam a lakkozáshoz:http://ratchet-tuning.blogspot...
Eredmény: ahogy egyre többet mentem a motorral, úgy lett egyre sárgább, majd barnább, végül az egész bebarnult, és most pattogzik le.

Szóval a kis rozsdapöttyöktől eljutottam sok pénz és idő árán a nagy ronda barna lepattogzott dobig.

Mit csinálok rosszul? Valaki tud segíteni? Próbáltatok már kipufogót festeni/lakkozni? Létezik, hogy 1000 fok felett üzemel a kipufogóm? Vagy ezek a hőálló cuccok ilyen sz..rok, és csak azt várhatom el, hogy nem gyulladnak meg 500-900 fokon, de a megégés, olvadás, pattogzás, barnulás az normális? Milyen anyagot lehet még használni kipufogó kezelésére?

Előre is köszi minden segítséget!
láttam egy gsxr kipufogot amit árultál. és arra lennék kiváncsi hogy megvan-e még?
kawasaki klr 650-es dobja
hello! pontosan milyen dobról van szó ?
Sziasztok. Erdeklodni szeretnek. A motorom kipufogolyat '' kihereltem". S ujra van csinalva a bele szitascsovel amivel kell csak nem tudom h milyen anyagot tegyek bele milyen gyapotatt. Egyik ezt mond a masik azt s nem tudom eldonteni h mit csinaljak. Volt tev ebele bolti gyapott is ami 4 utemu motorokhoz valo direkt de kifujta s a masik h nem birta a hot.
Aztan mondtak olyat is h tegyek bele hoallo gyapotatt amit hasznalnak az epitkezeseknel amit tesznek a kemenyekhez. valakinek valami otlete jo tanacsa... azt megkoszonem s a masik h ez a hoallo uveggyapott az jo vagy rossz vagy hujeseg. Elore is koszonom
Sziasztok! AKRAPOVIC kipufogót keresek GSX-R 1000 K4-re.Ha lehet minél olcsóbban.Válaszokat előre is köszönöm. E-mail címem: manson86@freemail.hu
hello! a gsxr-dobod megvan még? ha igen várom válaszod!
Nem tudna adni valaki Albert Péterhez elérhetőséget?
Hali.

Akra dobot mennyiért árulod,honda hornet 600-ra érdekelne!
hello

van vadiúj,a listaár feléért.Ha érdekel 70 3179083,az esti órákban érsz csak el a napokban.
üdv,P.
Sziasztok.
Ha valakit esetleg érdekelne:

http://www.kepesmotor.hu/onroa...

Üdv.:
Joci