Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez Penta!
ez az?
Szponzorálom,holnap elviszem!

RENI elkésett,bukta az üzletet....
ebből kérnék egy párat
eladó aprilia 125 ccm -re kipufogo rezonátorok! van gyorsaságira is és endurokra is!
OLCSÓN!
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
Persze:




ááá nem akarok neki jóóót
tudnál küldeni képet RENI az új bódis dobról?!
Az nem jó,mert akkor neki nem menne,mert mi jobb árban dolgoznánk....
Ja és megerndeznénk mi is a fűnyíró versenyt.

Szerintem beszéld rá a Renit,hogy szponzoráljon 1 dobbal,cserébe kap 1cmx1cm-es helyet.......
azért van munkájuk, mert csak hibás van
nekünk is nyitni kéne egy honda szervizt..munka lenne dögivel
Szia Reni!
Hogy ityeg a fityeg?
Megy a Honda service?
Már lejárt a fűnyíró szezon,így is van hibás cucc?Hm?
Hát persze, meg vannak még a fűnyírós HONDA képek....
basszus
semmilyen Reni nem volt kiírva...
most látom ezen az oldalon h fűnyírókat forgalmaztok?
Próbáld megkeresni... hogy dolgozz is egy kicsit értem...! Ééérteeed?

http://www.szervizautobuda.hu/...
Reni

híjjál fel lécci telefont cseréltem és a kevésbé fontos számok elvesztek..
meg a tied is
beömlője milyen méret? mennék a felnikért.
Szia!

Tudok segiteni ezek 180 Ezer ft-tól az égig érnek árban!
Sziasztok! VZR 1800K7-re keresek kipufogót, azaz a gyárit szeretném lecserélni valami hasonlóra mint a Cobra gyártmányú 3221es.
http://www.cheapcycleparts.com...
Ha valaki tud egy jó opciót ilyen illetve hasonló kémény beszerzésére,kérem jelezze.
Bódis rozsdamentes ovál k6-7 750-en volt 2 pályanapot! a bilincset rohadtul megtépték, ezért enyhén sérült. de felszerelt állapotban semmiu sem látszik...
30 pénz

70/6321-829
Arrow rozsdamentes ovál dob K5-K6 GSX-R 1000 VAN A DOBOZÁN. CSAK FELPRÓBÁLVA VOLT!
40 PÉNZ
küldj egy képet róla
kell az 52-es akra vagy viheti más?
már egy bordó zx12-sen szolgál.
de ezt a kék dobot tudom ajánlani helyette, nem fényezem a hangját 10 sport motorosból 7 a próbaút után azonnal visszaküldené. fain hangja van.
Szia! Nem, már nincs meg, megvette egy srác, aki azóta fel is rakta egy 600-as hornetre. És most akkor(bocsi hogy csak most) válaszolok a kérdésedre is, amit akkor tettél fel, amikor feltettem a bodist. Nem volt semmi baj az ixil-el, csak én "mélyebb, öblösebb" hangot akartam, mint amit az ixil produkált. Egyébként a Bátszi motornál lehet venni olyan ixilt. Én 200 euróért vettem ebayon, a bátszi meg 48 ezer körül hirdeti. De ezt a bodis gp1-et nem cserélném el semmire, annyira jó!
Szevasztok!
Még mindíg 2005-2006-2007-es,léghűtéses gsf 650-hez keresek,karcmentes gyári kipufogó dobot. kenyer@citromail.hu
szia látom nem hirdeted már, de azért bepróbálkozok, megvan még ez az ixil dobod?