Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vagyok azért annyira gonosz, akkor is megsimogathatod ha melegebb mint az üzemi hőfok....
VFR750-re keresek sportdobot akár rendszert is...
koszonom nyaron elni fogok az alkalommal
gondolom akkor gondoltad a kipuff simogatast mikor uzemi hofokon van
Hát én is sokat mondom: "Bizony sok a köcsög." Egye fene egyszer megnézheted közelről, és megsiomogathatod őket...
irigy yamahasok pfujj
Drz 400 Crf 450 Z750 YZF 450 stb összekötő cső eladó
drz400@citromail.hu
Jó állapotban eladó egy HONDA CBR 600 PC35-re való gyári kipufogó (2001 utáni modellről)
2 helyen felületi karc van rajta, de nincs horpadva és nincs átlyukadva.
E-jelzéssel, hangtompítással (tehát nem nyitott).
A katalizátor környéke barna, de az elszineződést a hő okozta, nem rozsdás.
Ára: 18.000 Ft
Irigy bizony, hat nehogymar masnak is jo legyen... Hat hamar van csaknem veszek mast. Nagy duzzogva elviselem ezt is.
tudom hogy ketto azert is erdekelne merthogy hayabusara menne. de latom irigy vagy masnak nem akarsz jot
ahelyett hogy vennel bodist azon minden szirszar van s az sem rossz hanggal bir
Szia. Nem elado, pedig ketto is van belole... Hat igen, nem olcso joszag. Az enyemre az elozo gazdi rakatta Ago-nal de jol tette. Termeszetesen brutalis hang, kis fordulaton nem tul eroszakos, magas fordulaton meg hangorkan szep durrogassokkal megspekelve. Igenyes meg szep is, szal ajanlom, csak az a franya E jelzes....
drz400@citromail.hu
megbeszéljük a részleteket
Szija eladó? Menyibe kerül?
szia szerintem add el inkabb nekem nekem ez nem kell ra
velemenyedre lennek kivancsi egyebkent milyen hangja van azoknak a doboknak, pont ilyet neztem ki igaz afaval megcsapja a 120 ezret hasznaltan az ebayrol...
Sziasztok! Tud valaki olyan helyet ahol E jelzést tudnak gravírozni, illetve kellene olyan is ahol gyártanak DB killert. Sajnos az enyém amcsi gyártmány (FMF Apex), és nem létezik hozzá, viszont európai túra alatt nem szeretném ezért megszívni.
TCS sportkipufogó
15.000 ft
drz400@citromail.hu
Csá Misi!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
drz400@citromail.hu
Üdv!
Köszi, azóta megoldódott a forgalomba helyezés, végül gyári rendszer nélkül, némi furmánnyal.. :]
Sziasztok !

2004. évj. Hayabusára keresek igényes kipufogó párt. Akinek esetleg van eladó kérem ne tartsa magában. Ati
Helló!
Rs 125 rendszert tudok neked. Ha érdekel keress fel. sportdob@gmail.com
Szia.Van tobb féle megoldásom.Ha érdekel 703179083.udv Pali
A 2t működésére gondoltam, nem véletlenül ordít a kipufogó rajta. Ezért írtam hogy nem érted. Nyilván idegesítő hallgatni, de 1 komoly tuning robogó azért okoz meglepetést. Ha teli lennék lóvéval, akkor lenne itthon 1 , gp 800 is, meg 1 vzr1800, ja busa is ,
Nem azzal van a baj, ha valaki robesszal nyomja. Hanem azzal, mikor az arca 3x akkora a TMAX-szal, mint a Gixxeres csávóknak és bőgetik a fosukat fölöslegesen. Arról már ne is beszéljünk, hogy az átlagos robogós milyen paraszt stílusban vezet. Én a 600-zal 10x szerényebben cikázok, meg megyek előre, meg motorozok, mint ez a sok robogós majom. Tisztelet a 10% alatti kivételnek!