Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én azt gondolom hogy sosem gyártottak hozzá
Sziasztok! Finster dobhoz keresnék db killert gsx-r 750- hez! Ha valakinek van kérem jelezze! Köszönöm
SV 1000s gyári dobok eladók,ha valakit esetleg érdekel
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
Sziasztok!
Honda CBR 600 F-hez.
Slip-on (rugós) összekötő cső.
Gyári! G.P.R által gyártott.
Rozsdamentes anyagból.
A dob felöli oldal átmérője 54mm
Katalizátor nélküli.
ülés alatti Új Mivv
ELADÓ a képeken látható, SZÉP állapotú RAPTOR SPORTDOB összekötővel, bilinccsel!

HONDA CBR 600 F4 (2002) MOTORRÓL!!!

Ha tudtok valakit, akit érdekelhet esetleg....

Köszi szépen!
2008-2010 ZX-10 BODIS katkiváltó eladó!
Kawasaki ZX9R-en van fent, 3 csavaros, 99ˇ".
Eladó!
Friss tüköpolírral, bilincsek is tükör polír!
Helyileg Bp 13.ker-ben meghallgatható.
Alap járaton kellemes mély hangja van, fordulaton kissé üvölt, majd gáz visszaengedéskor szépen durrog.

Motoron egy hete van fent..

06-30-960-69-99
SV1000-re keresek bolt-on kipufogót, kivehető db killerrel.
Köszi garcia66 a választ!
Ha jól értem, nincs egy fix elfogadott norma az "e" jelzésre, és ha akar emiatt akár meg is büntethet.
De akkor majd visszaengedem egy kicsit a gázt ha zsarut látok, hogy ne "bántsa" a fülét :)
Helló!
Tudok adni pár fajtát ami felszerelhető lenne. Ha érdekel keress fel bátran. sportdob@gmail.com
Eladó dobok, rendszerek: Yz250F, Yz450F,CRF450; EXC450-525; R1150Gs; VTR1000;
Szia! Küldj nekem légy szíves egy elérhetőséget.
Furulya..
Szia Laci
A baratomnak van egy arrow osszekotocsovel egyutt egy 2007es sc57esen. Mar vett egy yoshit csak ido hianyaban nem tettuk fel. 80e ft ert osszekotocsovel egyutt a tied lehet ha erdekel. Igen karcos a hangja amikor hoztam el a motort videkrol nyilt elottem a sor mint mozes elott a tenger . Ja igen es megvan a furuja is hozza..
Sziasztok! Keresek cbr1000rr sc57-re elsősorban arrow dobot, de más hasonló hangú is érdekelhet. (Ülés alatti) Ha van valakinek eladó, jelentkezzen. Köszönöm. Üdv.: Laci
2T nyitott (Honda) kipufogó eladó. 25mm a belső cső kb. 350 a teljes hossz. 5000Ft.
06-20-463-8897
tud neked segíteni
Hali
Tud valaki olyat aki Szolnok - Jászberény környékén tudna összekötőt csinálni?
passz azt hittem te tudod
irtam emailt
hello!
és gondolod hogy ez jó lenne az enyémre?? 1999-es évjáratú az enyém
Szia nekem van egy gyári katalizátoros dobom 600-as hornetre de nincsen rajta a diszítő palást és 2006-ról való.
Helló!
Sport dobot tudok adni több fajtát is. Ha érdekel keress fel bátran.
sportdob@gmail.com