Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, ez aktuális még?
Üdv.
Keresek 2004-es ktm sx 125-re rezonátort.
Akinek van esetleg kérem jelezzen.
Hello!
Nincs veletlen vkinek elfekvoben ktm fejidom nem horror aron?Erdekelne!
az szép :D féreg :D
Hello. Valaki találkozott már olyannal hogy RFS blokkban olajpumpa megellik és kitolja az olajat a kartergáz csövön? Mi mástól lehet? Köszi!
Szívesen (:
köszönöm szépen!
Igen, nekem is ilyen gondom volt mint neked, aztán kicseréltek és hibátlanul muzsikált!
Mi van CSÖVES? MOST keltél le ANYÁDRÓL? Vagy lelökött oszt AZÉRT nyüszítessz?

Mássz vissza... és csak akkor UGASS ha SZÓLÍTALAK....vagy ha a HÁZAT őrzöd...
Ez függ össze az alapjàrattal ? Köszi a segítséget.
Azt hiszem ők azok!
Szia!
Nekem himba görgöt kellett cserélni ha jól emlékszem. 2db, 8600/db áron (:
Remélem tudtam segíteni!
Én?
jé még mindig itt vered a nyálad csicska? :D
szép napot srácok
Tudnátok segíteni 2004-es KTM exc 525 , elkezdett vacakolni az alapjárat..indításnál hidegen rá kell csavarnom h ne álljon le, üzemmelegen meg már vissza kell csavarnom mert pörög.
alapjárati fuvókát tisztítsam ki?v mi lehet a probléma gndolom volt már másnak is ilyen.
köszönöm
Nem megvettem hanem volt ithol régebbről ! Nem születik úgy ,mindenki h motor zseni 4t-ből! Ezért van a forum h tapasztalatokat osszunk meg 1 mással! Te meg itt megint belepofázol mindenbe! Hihetetlen h nem lehet normális hangnemben érdemi válaszokat kapni még itt sem!
TE meg most JOBBAN jártál volna ha HALLGACC pitiáner RUDIÁNER...attól hogy LETILTASSZ valakit az még RAJTAD semmit NEM változtat...ugyanaz az OSTOBA magamutogató FASZ maracc...
SZPIDI GONNZÁLESSZ...te öcsém IGAZI hüjje vagy...nem BEŐTÖZÖTT...

Mit kardozol itten FOGYATÉK? Kérdezősköcc hogy mit megy HOGYAN...de ELŐRE megveszed az ojjan OLAJAT ami NEM is belevaló...aztán meg MÁST hüjjézel le...meg OKOSKOCC...

De tudod UTÓLAG ojjan OKOSNAK lenni mint ELŐRE hüjjének...remélem érted GOZÁLLESSZ...

Mossmá LEÜLHECC....
Emeber! vagdalozol itt megint! Nem vok kiváncsi erre! Most aztán nagyon kemény voltál "jol megmondtad"..Nesze fogd meg itt a semmi...kb! hagyjuk is a dolgot! Részemről lezárva!
Olyan vagy mint a tacskó aki úgy védekezik hogy támad. Ha a jobb oldali piktogrammra kattintasz látod kinek megy a hozzászólás. Ha azt mondom hogy vigye el szerelőhöz a gépet ha nem ért hozzá, meg motorolajat autóba motorkerékpár olajat meg motor(kerékpár)-ba az mi ha nem jó tanács?
De ha kell még egy jó tanács, letöltöd a szervizmanuált, ott le van írva meg rajzolva hogyan kell az olajcserét csinálni, sőt még a megfelelő olaj is oda van írva. +1: nyomatékkulcsot vegyél.
Sajnos itt nem ő az egyetlen,ezèrt is megy gyengèn a topik,elveszik az ember kedvèt az ide járástól.:-(
Mondjuk a fehasználó letiltása gomb sokat segít.;-)
19 napja vagy tag....neked az okoz élvezetet sztem h beszologatsz mindenkinek...bomlasztó emberekre sztem senki se kiváncsi...
Ahelyett h válaszolnál a kérdésre inkább osztod az észt meg kioktatsz! Erre nincs szükség !Sokkal elöbbre lennék ha a kérdésemre kaptam voolna választ!De olaj cserével szerelőhöz viszem....
Vidd el szerelőhöz ha nem értesz hozzá, az olajat meg öntsd bele a Ford GT Falconba.
Szevasztok! Kérdésem lenne,szopok az alapjárat miatt,beinditom hidegen a motort,nagyon alacsony,rácsavarok a fekete állítón, ey darabig jo, majd 20 perc mulva már tul magas,visszatekerem,és folyamatos használatnál renden van,utána leteszema motort ,másnap kezdődik előről. mit kezdjek vele?