Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Négyütemü falsot a főtengely szimeringnél? Ez különös motor lehet
Szia.2006-os 200üzemóra.vezérműláncot akartak cserélni+patront,mert nem tudja hogy a lánc megnyúlt már vagy a patron nem jó.karbi tömítés mert folyik a benzin.kiderült hogy úszón kellet állítani ,mert nem zárt el.(megcsináltam)Mégis nehezen indul. A gyertya kép viszont kormos fekete.utána olvastam lehet főtengely szimering hiba is és falsot szív valahol.A vezérmű tengely,szelepek vezérlés ok a szerelő szerint.
Igen!
Ez 2T 250?
Üdv!

Kicseréltem az önindítómban a tűgörgős kosarat meg a szénkeféket.A szénkeféket úgy faragtam bele nem a gyáriakat vettem bele.Mikor először rányomok a gombra magától nem indul el rá kell segíteni és akkor felpörög ahogy kell elengedem a gombot rányomok elindul magától.Valaki találkozott már ilyennel?A motor 12-es 250 exc.
Mikori évjárat?
Értem,köszi a választ!és még 1 olyan kérdésem lenne,hogy a kuplungkar-om ki szokott akadni..helyesebben mindig ki csúszik az a vékony rud ami a munkahengerbe megy..ujjal vissza tudom akasztani akár út közben is de nagyon idegesítő..ez mitől lehet?
Szia. Lehet egy sor dologtól a zaj. Sosem lesz olyan csendes, mint egy japán DOHC, mert ez SOHC és himbás. Lehet kopott vezérműlánc, himbagörgő, stb.
Szia. Ez a típus nem ilyen, a kifújásnak meg végképp semmi köze a power nyitásához. 3 féle rugóval szerelték, ezek erősségének megfelelően nyit, illetve manuálisan is lehet állítani rajta. Javaslom, hogy tölts le egy manuált hozzá.
Szia. Mikori modell? Mennyi az üzemóra? Mit akartak kicserélni?
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy KTM exc 520-hoz (2002) első/hátsó kerékcsapágy + szimering méret kellene! Köszönöm a segítséget!
Sziasztok!
Van valakinek sxf 250-.el tapasztalata?Nehezen indul,van amikor 3.-ra van amikor 10-re.Beindítást követően sokszor később esik vissza az alapjárat,de nem mindig ez a jelenség.Most jött vissza a kecskeméti ktm-től.ott mindent akartak cserélni rajta csak azt nem ami az indítási problémát megoldja.egyébként a motor jól megy.Régóta szenvedek ezzel a problémával.
Sziasztok!vásároltam egy exc 300-at,ami nagyon Jó erőben és állapotban van,viszont szerintem kêsőn nyit a power...ez be tudható annak hogy picit ki fuj a csonknál!?vagy ez a tipus ilyen..?
Sziasztok.
Most vettem egy sx 450 2004-es mocit.
Leszervizelték szerelő átnézte de nekem kicsit zajosnak tűnik a blokk a hengerfej felől hallatszik.
Van egy yamaha yz250f-em is és ahoz képest ez zajosnak tűnik.
Ismerősök és a szerelő ezt azzal magyarázta hogy ez himbás és kopásból adódóan annak lehet hangja.
Esetleg ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalat?
Köszönöm.
Sziasztok! 2007-es évjáratú sx 250 hátsó kereket vennék, nagyon jó állapotút, nem karcmentesre gondolok természetesen. Ha van valakinek eladó kérem jelezze.
Üdv mindenkinek! ELADÓÓÓ!
http://www.kepesmotor.hu/ktm-e...
ára?
Elado FMF titán rendszer 350 exc-sx-re használtan
Ja és mellesleg ez is eladó lett:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_350_exc-f_sixdays-10739109
06709406008
Gratulálok! Én is megvettem már a jövő évi játékszert
Sziasztok! Narancs 69-250 es wp pds rugó eladó. 15 pénz!
Üdv! exc -re való nagy tank eladó! 35000ft érd csak tel vagy sms. 20/7455576
Csőváz emberek!
A HÉTSZÁZÁT de jó kedvem van!!!!!!
üdv ktm lc4.motorblok minden alkatrésze eladó.érdeklődni csak telefonon.06304053450
Üdv! exc -re való . Nagytank és komplett akropovic kipu rendszer amik a képeken látható, eladó. érd sms -vagy telefon.20/7455576
Szia!
Nekem van 2008-as Sxf 450 blokkom eladó.
http://www.kepesmotor.hu/motor...