Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Keresek Keihin 38mm karburátort!
Sziasztok! 2005-ös KTM SX 125-höz keresek hengert! Ha valaki tud kérem irjon egy mailt! csakvary.laszlo@gmail.com Köszönöm!
Sziasztok!
Esetleg valaki nem e bont vagy nem e tudja hogy KTM lc4 600 1988 as hoz honnan tudok alkatrészeket szerezni? vagy nem e egyezik a 620 al a blokkja?
Komárom-Esztergom megye,Lábatlan
Szia
Merre lenne?
Hali
Van 1.8as sapkám
2000
Sia. a fészen keresd rider petit, lehet hogy neki van.
Sziasztok,Valakinek 2007es 450 exchez 320 as tárcsához fék átalkító konzol nincs eladó vagy nem tudja hil lehet venni?
Sziasztok! Keihin PJ 09RACE E-hez keresek jó állapotú súbert. Akinek van kérem jelezze!
Sziasztok!
Keresek 2006-os KTM 525 sx-re hűtősapkát, leginkább új érdekelne, ha esetleg lenne valakinek!
Köszönöm!
megkérdeztem a haver ahogy ígértem, neki is le van kopva
Sziasztok! 690 SMC alkatrészeket keresek, ha valakinél lenne, írjon légyszi magánban!
2004
Na és abban mi van?
Igen meg van inkabb kek mint zold
hanyas evjarat?
Elvileg zöld színű kis füzet, Typenschein felirattal az első oldalon, ebben minden adat benne van mivel ezek alapján helyezik forgalomba, így neked is szükséged lesz rá mert honosításnál általában kérik.
Nalam az 525exc: e1-92/61-00067/05
Van hozza papir boven.Biztos van fogalmam sincs hogy nekz ki egy osztrak tipusbizonyitvany. Most csinalok magamnak ilyen papirmunkat eloszor.
Abban biztos lehetsz hogy neked is 00 a vége, de viszont ha a forgalmiban nem az szerepel mint az adattáblán akkor ott bibi van, vagy elírták vagy egyáltalán ezé a motoré az a forgalmi? Na és mi a helyzet a típusbizonyítvánnyal az megvan?
Harom embert kerdeztem sajnos mind 450 exc-vol ugyan az volt a szam e1* 2002/24*0256*00 az enyem viszont e1* 2002/24*0257*?? nem vagyok biztos benne hogy ket nulla. Ezert fordultam hozzatok hatha van valakinek 525exc-je es elarulna
Genehmigungsnummer.e1-92/61-00067.. Az teljesem mas szam mint ami a kepen az adatablamon szerepel amiket neztem meg kerdeztem mind igy kezdodik e1* 2002/24*02...
De egyébként benne van az Osztrák forgalmiban is K: Genehmigungsnummer.
Látszik ott az összes szám nincs több, az utolso 2 az 00, gondolom honosítani-műszakiztatni akarod azért kell, csak a forgalmi engedélyek vannak hozzá típusbizonyítványt nem adott az eladó?
Sziasztok! Segitsegeteket szeretnem kerni! Egy ktm 525 exc 2006-os motorrol volna szo. Le van kopva az adattablamrol a tipus jovahagyasi szamom azt probalnam kideriteni hogy mi lehet.Ezt egyebken megtalalod a magyar forgalmiban is mint (tipusjovahagyasi szam) vagy a vaz nyakan az adattablan is de nekem Osztrak forgalmim van es abban nem szerepel! :(
Ha valaki tudna segiteni az megkoszonnem!