Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na igen én is találkoztam már pár hasonlóval az életemben! De akkor is mindíg bizom benne,h talán az volt az utolsó!
A Bosszantó az ,h igazából a variátorban a csuszka kellene a legjobban!
És most lövésem nincs honnan kukázzak,mert az Ebay-on csak szettben találni leginkább!
Miért is nem csodálkozok a történeteden?
na most elmesélem a kálváriám!

És ez nem reklám!

3. hónapja rendeltem 1 db xciting 500 légszűrőt,telefonon,névvel,tel számmal..! Ígéret 1-2 hét,és hívnak,ha megjött! Azóta kb havonta 1 telefon,h mi is van vele! árú sehol,se telefon semmi!
Ezt követően,még azért bizva abban,h biztos nehézkes ez árucikk beszerzése,további rendelésre vetemedtem!

febr 20-án bátorkodtam elkövetni az uj tétel rendelését! .
1 db kulcsom van az xcitinghez,és akartam szerezni1 másikat! Gonoltam megpróbáloma neves boltban,mert nem volt kedvem Ebay-ozni!
Tud is szerválni 3500ft csak külgyem el emailbana kulcs típusát(jobb-vagy ball.os kell é Nutja miatt). Elküldtem,ígérte,h visszaszól! ..... Semmi! Felhívom,h mi a történet,hol tartunk. Mondja ő Írt a központban(avagy ahonnan szerzi) de még nem írtak vissza!(ettől még szolhatott volna,h tudjam mi van!de nem.. ) Ok Ok szólj ha sikerül! Eltellik 1 hét,semmi! megint felhívom,elmesélem neki ez egész eddigi sztorit,mert ugye fingja nem volt miről van szó! jaja te vagy az a kucsos emben(nevet kaptam) igen én. Na akkor megrendelhetem mert megy a dolog! Ok akkor kérem! S ha már ezt akkor kelle egy két dolog még-Pl . vario csuszka + görgő. Mondja ok akkor azt is egyszerre meg is lesz! A jöv hétre meg is van! De jó örültem én! ..ezek után 5-6 naponta elnyomtam egy telefont ,hol tartunk,(válasz a jöv héten itt van). Most Márc 20 van áru sehol! ma megint felhívtam,érdeklődve..! válasz hamarosan jönni fog,már megrendelte! Én..te figyu már,hetek ota ez megy,jöv hét-jöv hét,jöv hét! mennyi idő kell ehez? Mert arról nem volt hó,h több hónap mire hozzájutok a dolgokhoz.nyílván azért rendeltem ,mert kellene,és 1.5 hét alatt már kínából itt van a cucc! Erre az emben,h ha sürgős akkor onnan kell rendelni ahonnan hamarabb tudom!
Nagyszerű,kiválló,vásárló centrikus,korekt precíz,szavatartó,megbizható eladóó!

Én ebbe a boltba a BÜDÖS életbe nem megyek az biztos!
Scooter.hu nagyszerű!
Szerintem igen az jó!
A lényeg,h nagyon finom anyaggal tisztítsd,mert a plexi viszonylag lágy,és nagyon hamar megkarcolódik!
Pl. nekiálsz egy műszálas rongyal,tutti karist a vége,kimattul!
Sziasztok!
Ti a sisak plexijét mivel tisztítjátok? Szemüvegtisztítóval lehet? Mert pl a napszemcsimhez van valami spray és finom törlőkendő, azzal lehetne tisztítani?
KGB szovjet hírszerzés GRU szovjet katonai hírszerzés CAGI Központi Aero és Hidrodinamikai Kutató Intézet
Na ja lehet hogy a KGB és a GRU keze is benne van esetleg CAGI is érdekel lehet a dologban
Na mi van alugyáá,nem a fórumot bubogad ilyenkor!

Dede ez a Szovjet Titkos szolgálat,közreműködésével készűűt ,termék!
Sok 10 éves rutin,és tapasztalatukat adták át,pl a zaporozec,s Lada kombi 1500 S kiválló termékek,s annak fejlesztő Mérnökei,legnagyobb szintű tudását!
Te is tudod,e nélkül nem jöhetett volna létre E projekt!
Ez nem szovjet így nem is lehet jó!
Megvan az új maxi Robogóm!

http://youtu.be/yJt87SvwgTQ

Már most elkezdek sporólni,és 2099-ben megveszem!

Addíg szerencse,h az Xciting majdnem ugyan így néz ki!-tehát tudom használni,megálja a helyét
Köszönöm uram!
Üdv rezonator!

A menetről nem tudok nyilatkozni de a gyári 75-s lett cserélve 85-ra.
Még egy ledes nappali menet fény beépítésén gondolkozom.....
Jó reggelt na ha minden egyforma akkor rajta! Úgy látom a digók nagyon szeretik ezeket a kymco-kat rengeteg olasz oldal van nagyon dicsérik őket.
na szóóva itten aztán tényleg totál látcik,h tök uaz minden!
Na s akkor jól megmagyaráztam magamnak!

http://youtu.be/ltfzgNkaVoc
na igen! B gar az van rendesen!

De én átcsinálom olyanra!

Kifogok egy olyan komplett fej idomot,kb 100 eur körül kijönne.
És ha várok türelmesen lesz az! Már most is lenne,csak több helyről,de ugy sokba jönne ki.

Egyébként néztem a motor részt is! Azon 20cm3-at hutak felfelé! van hozzá dugó szett! A csapágy,s a főtengely tök uaz! 2Le-t dob a motoron! (számít az) de az nekek jó ugy!
Kinézet miatt viszont a fejidomot érdemes szerintem,főleg ha ócsón kijön!
na jo akkor elbeszélgetek magamban!

Szóval nézd csak!
1 -kép 300R műszerfal!
2--kép 250 műszerfal.

Tök uaz,még a fülek is minden! De a taposó is....
Bocs Ramy ha bogarat ültettem be a füledbe...
Már megnéztem,tök ugyan az!
Műszerfal-taposók.....
Ami más,a lámpák,a fejidom maga,ledes indexx! Ennyi!
De magának a fejidomnak még az íve,elhelyezkedése minden ugyan az!
Holnap dumcsizunk most megyek dögleni pá pá!
Az szerintem nem olyan egyszerű mert nem csak a fej idomot kellene cserélni hanem az alatta lévő köcölléket is ezt sokkal jobban meg kellene nézni hogy mit az amit változtattak rajt a másikhoz képest pl műszerfal taposó belső felső fele alsó idom stb
na képzeld én meg olyanon töröm az elmemebet agyamat,h a xciting fejidomját lecserélem egy ujabb -ra! Mutatom!....

1-most ez van!

2-ezt kellene!

3.itt látcik az illesztés,h pont ott van az uj tipuson is!

Magyarán szerintem a váz 1-1 az-csak a mocin huztak kb 20cm3 -at,a fejidom más-és az R dizajn,ami más,a többi uaz!

Láttam az olasz ebay-on komplett fejidom t óócsón! persze bontott!
Eddig kb 2000000 km vezettem láttam már sok cifra dolgot az M0-son a randőr motoros szeme láttára vettem ki a kulcsot a szőke csajtól majd félre ugrasztottam a parkoló elejébe az aputól kapott sport kocsit hogy ne legyen útban végre aztán megreptettem a kulcsot erre a rendőr: mondtam na amíg keresed addig nem csinálsz több hülyeséget a motoros rendőr majd leeset a motorjáról úgy röhögött aztán intett hogy lehet tovább menni
Amúgy a pótfék lámpa gyári csak az álltalam vásárolt modellnél gyárilag nincs bekötve na ezt a hiányosságot pótoltam
Nem ez az első eset amikor büntetem az arra érdemest de csak okosan ( kesztyű ) a mercibe beletört a kulcs poNtosabban VÉLETLENÜL RÁLÉPTEM! bocsi elgörbült erre mondta a mellettem álló rendőr bakker az pech biztos van másik csak el kell érte sétálni jó messze hehe de csak azokat szoktam froclizni akik erre nagyon-nagyon alaposan rászolgáltak mert mindenkinek lehet egy rosszabb napja és azért nem haragszom annyira főleg ha látom rajta hogy őszintén bántja a dolog hogy figyelmetlen volt a ledek meg szabványos smd e szabványos ledek a halogén izzó is e szabványos