Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szaasz!

Hihetetlen fazon vagy! bazz eg ezt itt Bpeten megcsinálnád,ücsörögnél érte egy 2 est! Bele töri a kulcsot,beszar..ás,eszembe nem jutna,pedíg jó ötlet! Mondjuk egy eléd perdülő SLk-nál elnyomod mindjá fél milla kár!
te azt a led fék mneg lila helyzetjelzőt nem büntetik?
Bár ttéged mint rendőrbírót, nem hinném!
Mai fejlesztések a motoromon: elöl ledes helyzet jelző izzók 65/50w ice blue halogén izzó hátul: csomagtartó keret alatti piros funkció nélküli lámpába tettem egy ledet és innetől pótfék lámpaként üzemel ( nagyon zsír) kipufogó borítás polírozás sisaktartóba pedig szereltünk egy belső világítást köszönet az öcskösnek a segítségért
Autómata fojtás hát szerintem nem lehet inkább csatlakozok Ramy kolléga álláspontjához!
Ja ez az ember már évek óta a bögyömbe volt de türelem az erény!
Ma rendkívül egészségeset motoroztam az öcsémmel a devecseri yard előtt az öreg köcsög utálom a motorosokat tip vén geci kifordult elénk satu épphogy meg tudunk állni finoman mondom az öregnek hogy ovatosabban kellene közlekedni erre válasz köcsög motorosok szemetek bunkók semmirekellők stb a kint cigarettázó rendőröknek még a lélegzetük is elállt (az út szar ezért lassan jöttünk) intettem nekik semmi gond majd benyúltam és hopp véletlenül beletörött a slussz kulcs a gyújtás kapcsolóba majd halkan mondtam a köcsögnek ezt öreg a sok feljelentgetésért cserébe és senki nem látta hogy mi történt mert hülye az nem vagyok ja és van rajtam kesztyű lehet reklamálni csak nekem haver az összes yard téged meg utálnak mint a szart de ha akarod vén szar idehívom őket és feljelentelek rágalmazásért majd az öcsém odaballagott a yardokhoz parolázni és röhögve mondja nekik hogy a vén balfasz beletörte a kulcsot a gyújtás kapcsolóba na erre leplezetlen össznépi röhögés majd jó hangosan az egyik yard közölte hogy isten kár hogy nem bottal veri az ilyen feljelentés gyártókat de most rábaszott a vén majom na erre vén köcsög bekussolt mondtam neki hogy fogóval ki lehet húzni a kulcs darabját és el lehet ballagni a pótkulcsért oda vissza 5km hehe szóval szép az élet!
Olvastátok?
Így motorozzon mindenki! Vigyázni magatokra!

Sorgon! A takarós dolog.. egyszer én is majdnem,de időben kapcsoltam!

500. elérted szerintem az még kevés a tiltás felodáshoz! Kb 1000-1500 ig bejáratós kb,500 az kevés!
Én meg nem halottam oly gyári folytásról,ami x km-nél magát feloldaná!
De lehet pl nagyon enyhe dugulás az üz anyag rendszerben,s most fujta ki magát vagy...mit tom én! Avagy a kipufogód most égett ki rendesen,mert az is foly picit.
A lényeg,h akkor e tekintetben nincs benne folytás! Mert tényleg ennyit tud a gép! S remééjük így is marad!
Te is kezdő Mocisnak számítasz,(én is) vigyázz magadra! Ne száguldozz! A fentit elovasva,igen elgondolkoztam!
1 biztos,h az eddigieknél is sokkal óvatosabb leszek! mert azt vettem észre magamon,h egyre tulbátorodva kezdek motorozni! És csak a pár nappan amit idén mentem(és még csak a Super 8 2T vel) is volt kb 4 helyzetem ami,hasonló! Elémkanyarodtak! Hiába vlágít a kibaszz-t refim ...nem látnak ezek semmit. (mármint elég sok autós nem) Simán elémjön,a 60 éves nyanya,satu...nagy nehezen 75-80 száguldok utána,h elmondjam neki,h figyeljen má,mert ha nem vagyok résen akkor most,zsákban vagyok! (erre ennyi BOCS)
Ok Ok ,ez rendben is van! De így elgondolkozom,h nekem,mindenre vigyázni kell,az én szabályaimra,sőt a más szabályaira is!
Van a mondás,h OoÓÓ Én még a balkéz szabályt is megadom!


Részvétem Motoros Társunk-nak,s Családjának!
Uraim, ez egy gyönyörű szép nap volt! Valósággal üvöltött érte, hogy motorozzon az ember! Az úton jószerével fél percenként motorosok jöttek szembe, az autósok pedig érezhettek valamit a dologból, mert nagyon előzékenyen lehúzódtak, ha mögéjük értem! A dolgon kicsit rontott, hogy mikor hazaértem, barom módon letakartam a motort... vagyis hát ráolvasztottam a takaróponyvát a kipufogóra! Megint!
Felmerült egy fontos kérdés is! Konkrétan az, hogy amint azt már írtam korábban, eddig ha elértem a 110 km/h-s sebességet, akkor visszaszabályozott a motor. Ma 116 km/h-val mentem. Na most akkor ez hogy lehet? Ma miért nem vette el a gázt? Lehet ennek köze ahhoz, hogy elértem az 500. megtette km-t?
Háát igen,ez is megoldás lehet! csak beválalósnak kell lenni!

Na igen a segíytség nem árt,ha tudod,h hova mész,kihez mész!
Valószínű a régi lámpás lesz.Azt már 2k euróért árulják.Amiből lehet elkudni, nem sokat de lehet.amit alkudott a nepper azt meg is hagyja magának (gondolok itt kb 200 euróra). Ez lesz az ő nyeresége.100 k ért meg nevemre írom.Szóval ez a terv. Aztán meglátjuk mi lesz. Legvégső soron kimegyek én vonattal, kézzel lábbal lealkudom az árát és behozom a lábán. Legalább Összekötöm a kellemest (jó kis túra) a hasznossal. Persze ehhez úgy is segítség kell kint.
Igen ebben a felfogásban jobban hangzik!
De itthon nem nagyon láttam még 300R-t 5-600E ft ért.
Kint is olyan 1500Euro-tol indul,(de ez még a régi lámpás)de inkább majd 200Euro ami normális állapotu. (Az uj lámpás 200Euró felett) Bár ha így matekolom,és a kereskedő -50-100E ft haszonért behoz eggyet akkor talán kijön! + reg-vizsga-forgalomba helyez. Az meg 100E ft az össz!
Ráadásként a Downnak nagyobb az ülés alatti hely.Oda Elvileg 2 teljes bukó fér, míg az x-be csak egy teljes.Szóval lehet gondolkozni.A downba is van led ha jól tudom a tompitott körül van beleépitve mint helyzetjelző.Szóval ha beszar azt is nem tudom hogy lehet cserélni.A downak jó a műszerfala nagyon szép de csak1 tárcsás elől.Az új 400 X nagyon odabasz viszont. http://www.youtube.com/watch?v...
Visszatérve, a 300 R lehet drágább, de ha belegondolsz ha megveszek egy 250-est 400 kilóban plusz szerelés festés stb.
Vagy egy 250i 450 vagy még felette.Erre is hasonló vár.Egyszerübb ha veszek 300 R 550-600 és azt nem kell cicomázni-festeni( úgy is kiszúrják ha festve van és lehet magyarázni hogy nem törve volt csak simán festve) és persze nem óriásian de kicsit erősebb motor és tudom h ez valoban R.Utána azt is fogom persze szépitgetni (indexeket csere led-re fényszórót Xenon stb) .
Onnan vettem észre hogy a használtauto.hu még a régi volt itt már az új kép de a tel ugyanaz volt (lehet fordítva passz :) ).
Szóval inkább spórolok még és akkor legalább nem kell az asszonyt még1x meggyőzni motorvásárlás kapcsán.
Tényleg a bokros 250 es eltünt,ez van helyette! Gondolom uaz a telefonszám,vagy honnan látod,h ponn az?

Igen egyébként ezen a lehdes dolgon én is filóztam! mert elvileg erre a régebbi 250-es tipusra rá megy a ledes fejidom!, Ill az eggyik fajta ledes fejidom ,mert 2 féle van! Ebay-on láttam külön is eladót,s filóztam,h rádobnám az enyémre! De kérdés ja,h abban hogyan van a világító test cseréje?!

Downtownt 300 ast láttam enyhén sérültet nagyon jó árban! Szite az is xciting(persze picit más) de nagyon jol néz ki az is.
a 300R még elég drága,kint is!
Szerintem nem jobb annyival amennyivel többe kerül!
Ez ugyanaz a motor mint amiket a bokroknál fényképeztek.Ez sima 250 ha jól látom.Megbeszéltem magammal ha veszek akkor 300 R változat lesz.Nem akarom cserélgetni a gépeket.Az R változat nagyon tetszik és néhány ccm több is.Hogy azok közül melyik lesz nem tudom.Az újabb változat jobban bejön csak nem tudom hogy a ledek meddig bírják és lehet-e utána szerezni ha rosszak lennének.
Helló HTO!
Szerintem ezt érdemes lenne megnézned!

http://www.kepesmotor.hu/kymco...
Sarkosítva így is mondhatjuk!
Tehát akkor itt inkább ilyen régi széthulott robogók-motorok alkatrészeit árulják?
Elképzelni el lehet, de nagyon nem hiszek benne. Inkább piac jellege van a dolognak, ha valakkinél véletlen felbukkan akkor lehet. Azért kicsi az esély.
Ott elképzelhető,h xciting-hez is valami motyó?

Ilyenre apróságok..ülés teleszkóp,vagy mit tom én vari görgő..?!
Szigetszentmiklós, Kék tó szabadidőpark, Old Motors börze.
Régen veterán börzének lehetett nevezni, de ma már szinte minden van. Árak is... Most lesz az idei első. Általában ott szoktam lenni, bár inkább csak amolyan vásárfiát hozok. Mint pl modell, vagy régi prospektus, ilyesmi. De most a majestire is kellene lábtartó.
milyen börze van vasárnap, hol,?
Az enyém a hagyományos kiskerekű, annak nincs ilyenje. Az lenne a megoldás, hogy a két tükörszárhoz rögzítek valamit. Csak gondoltam, hátha van valakinek jó ötlete. Az idomokat nem fogom faragni az biztos. Valami univerzális nem túl nagy plexi is jó lenne. Majd vasárnap hátha látok a börzén Miklóson.
Ilyesmire gondolsz?

Ezen van ilyen kis plexi szélterelő!
A tiéden hogyan van,ill hol van róla?
Hatalmas ötlet! Nálad bevált? De tényleg köszi, hogy képességeid határára is elmész, csak, hogy segíthess másokon!
Ja! nem a szél zavar, csak szeretnék oda erősíteni valami, azt takarná el...