Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

People GTI 300-as motorom malossi variatort kapott, új szíjjal, de a régi probléma továbbra is megmaradt.Nagyobb, folyamatos tempónál nincs gond, de városi forgalomban, főleg dugókban még óvatosabb gázadásnál is indulásnál furcsa hangot ad a gép, meg égett szag jön a variátorházból. Nem tudom,mit tegyek, a szíj továbbra is megcsúszik.Elég kellemetlen.
Már egy éve kínlódok vele.Ha valakinek van valami ötlete, mi lehet a gond, kérem írjon, szervízben már félve néznek rám, ha meglátnak...
Üdv!
Valakinek nincs esetleg egy elfekvő kymco agility 50 4t mocija cserébe egy x box 360 at adnék 2 joy al +2 aksi+töltő kb 70 db játékkal
Jó reggelt!

Méret alá vagy kockás kopás esetén. 22.00 mm a csere méret egyébként.
Űdv!
A kymco pelople 250s ben a görgőket mikor kell cserélni?
Már válaszoltam Neked! remélem megkaptad!
Jó estét!

Épp az előbb értem haza egy kiadós esőben való robogózás után. Még szerencse, hogy ezt a nagy plexit kigondolták a mérnök urak. Írtam mail-t a létező összes címre, remélem megkaptad valamelyiket.
Tomival mi van?! Régen láttam errefelé! Engem pedig megviccelt az adatlap, olyan ez a sportmotor mint aminek nincs gazdája! Kicseréltem az E-mail címemet, az adatlapomon mégis a régi van! Ha átlépek, hogy megváltoztassam , akkor meg az új van ott mert már megváltoztattam! Gazdátlanok vagyunk ahogy látom!
Sziasztok!

Kymco Grand Dink 250 bontott alkatrészei eladók!
Idomok (500 - 4000 HUF), ülés, kapaszkodó háttámlával, irányjelzők, lámpák, stb...
Árakról, képekről érdeklődés e-mailen! Cím az adatlapomon.
Köszönöm, hogy elolvastátok!
Jó reggelt!

Ez az alaktrész katalógus:http://www.kymco-ersatzteilsho...

Ez pedig a szervizelési leírás: http://issuu.com/czedie/docs/k...
Sziasztok! Van egy Szép 125-ös Kymco Like-om. Magyar vagy angol nyelvű müszaki leírást keresek ahol az alktrész típusok is le vannak írva. Pl: Hajtásszíj mérete, karburátor típusa stb,,, ami alapján rendelni tudnék alkatrészeket. minden érdekel erről a motorról. ha valaki tud bármit aakor légyszi tolja a linket, vagy írja meg a fratellichef@gmail.com fiókomba. Illetve itt Pesten egy megbírható szerelőt is keresek, aki ért is a Kymco-hoz. előre is köszönöm mindenkinek aki legalább elolvassa ezt a levelet.
Köszönöm a segítséget!
Szia! Mint írtam, nem ismerem a robogód elektromos rendszerét, de az útmutató alapján el tudod végezni vagy valakivel a méréseket. Olvasd el figyelmesen a leírást.

Kymco People 150 service manual
A blokkból három vezeték jön ki.Kettő a világítás vezetéke,a maradék a gyújtásé.Milyen értéket kell mérni ezen a vezetéken? Az akksi nincs lemerülve!
Szia!

Bár a konkrét típust nem ismerem, amint írtad a gújtás rajta maradt, akkor érdemes lenne megnézni, hogy az akku esetleg lemerült és ezért nincs most szikra. Rosszabb esetben pont a gyújtás rajta felejtésével tetted tönkre a rendszert. Mindenképpen csak ellenőrzéssel, méréssel és csere alaktrésszel tudod kiszűrni a hibát.
Nem tudom hogy van -e összefüggés, de rajta felejtettem a gyújtást kb. 4órán keresztül.
A blokkban lévő gyújtórész nem lehet?
Szia!

CDI marad már csak mint hiba lehetőség.
Szasztok! Kymco people 150-ről eltűnt a szikra. Néhányszor beindult 5-6 mp-re,de most semmi. Hol kezdjem a kutatást? A gyujtó trafó már nem kap áramot!
Sziasztok!

Eladnánk feleségemnek vásárolt, de nagynak és nehéznek bizonyult Kymco Grand Dink 250 ccm robogónkat!
Ha valakit érdekel, akkor a link:
Kymco Grand Dink 205 ccm
És nem tudod hogy hol tudném utána nézni ?
Okmány iroda vagy valami motoros boltba ?
Szia ! Sok minden lehet de hogy nem KYMCO az tuti mert ebben yamaha féle minarelli van és nem honda származék blokk
bocs. természetesen People..
Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, hogy a Peolpe s200-nak mekkora méretű motortartó gumibakjai vannak, illetve honnan lehet rendelni? köszi. Sziasztok.