Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

A bioetanol miatt van. Lánctisztítóval szoktam oldani,de már pár éve télre rakok a teli tankba benzin stabilizáló adalékot. Azóta nem volt ilyen gondom. Meg "télire" ne ÖMW-s benzint tankolj.Ugyanis az tartalmazza a legtöbb bioetanolt.
Mondjuk ezt sem értem, miért kell forszírozni. Ha kiszámoljuk, hogy egy munkagép mennyi gázolajat éget el a kukoricaföldeken, mire abból bioetanol lesz,akkor az minden, de nem bio...
Üdvözletem!
Tegnap szerettem volna a robogóval motorozni, de nem sikerült. Nagy nehezen beindult és a motor eléggé felpörgött majd kis idő múlva le is állt magától. Újra indítani csak kis várakozás után sikerült de szinte mindjárt le is állt. Ma nekiláttam a szervizelésnek és meg is lett a hiba okozója, eldugult az alapjárati fúvóka. Ugyan az alapjárati fúvóka belseje nem látszik, ezért arról nem is készítettem képet, de a karburátor csésze alján és a főfúvóka oldalán látszik milyen érdekes anyagok lehetnek a benzinben vagy az olajban ami hosszabb állás folyamán kicsapódik és üzemzavart okozhat. Tisztítás után át lett fújatva levegővel az összes járat is a karburátorban valamint a fúvókák is és végre működik a motor.
Sziasztok!

Volna egy eladó Kymco Dink 250 robogónk, ha esetleg valakit érdekel:
http://www.kepesmotor.hu/kymco...
ok.köszönöm-
Szia! A szentendrei úton(a régin,Pomáz felé kell kanyarodni)van egy bolt,ahol találtam,csak éppen nem volt raktáron,pedig a rendszer szerint volt egy... a gyárival azonos felfogatási pontokon lehet felszerelni,
olasz,Fabbri gyártmány,89x59 cm,azaz kb 15 cm-rel magasabb a gyárinál.22 ezer ft. a givi és a kappa jóval drágábbak,szerintem nem jobbak...
Pesten gondoltam...
Sziasztok!
Nem tud valaki villamossági szerelőt,aki robogóval is foglalkozik?
Felraktam ezt a dobozt a motorra. Féltem, hogy nagy lesz rá, de éppen megfelelő.Háttámlát is raktam rá.
Nem, hanem még a csövön lévő kisebb elemet.(18325).Basszus nem lesz olcsó a pótlása. Emlékszem a hangra, mikor leeshetett, de ne tudom visszaidézni, hol is történt.
De köszi a linket, én még nem kerestem rá.Elvileg beszerzi az EGÜmotors, most náluk van a People.
kipufogó takarólemez

Erről beszélsz?

18318-LEA7-E00-Y Blende f. Auspuff 72,53 EUR*
Szia!

A teljesség igénye nélkül: porlasztóba nagyobb főfúvóka, variátor hüvely ( a fojtott az vállas, a fojtatlan sima felülettel rendelkezik ) , esetleg a CDI gyárilag korlátozott ill. a kipufogó nyílása lehet szűkített a henger felőli oldalon. Nagy változásokat azért ne remélj.
Üdv!

Eleve páramentesített réteggel bevont plexivel vettem bukósisakot. Pár éve már használom, kiválóan működik a páramentesítő réteg rajta. Annyi az okosság, hogy kizárólag langyos vízzel, vegyszer nélkül szabad a rárakódott port lemosni róla és persze tilos törölni a felületét.
Sziasztok! Segítségre volna szükségem,Kymco super 8 4 ütemű 50cc -s robogóm fojtását akarom eltávolítani és fogalmam sincs hol keressem... tudnátok nekem tanácsot adni? Köszönöm!
Na, elvesztettem a kipufogó kicsi takarólemezét.Kíváncsi vagyok, sikerül-e a gyári elemet beszereznem.Hú, de bosszant!
Szia!
Igen, a sisak plexijén nem sokáig volt hatása, 5-6 használat után meg kellett ismételni a kezelést.De a szélvédőn tök jó volt, hogy esőben is jól láttam mindent.
Üdv!
Na ja, egy ismerősömnek 50-es gépe van, de 70-es hengerrel, meg versenycuccokkal, 300-as GTI People-t 80-ig lazán legyorsulja...amúgy meg örömmel nyugtázom, hogy nálam idősebbek is fórumoznak...
Anno még komárral is jártam melózni, egy versenybringás osztrák bácsika dombnak lefele tartotta velem az iramot, majd mikor sík területre értünk, kérte, hogy menjek gyorsabban. Jeleztem neki,hogy max sebességgel megyek, majd legyintett és elhúzott mellettem...
Szia! Az a helyzet,hogy 78-óta motorozok nagy motorral,szóval papírom van hozzá! A többi stimmel,de egyenlőre leszarom! Mindaddig míg rajtam kívül még több....sok ezren járnak így nagyobb köbös robesszal! Majd ha kell akkor lerendszámoztatom! Amúgy meg elmondanám,hogy egy 50-es folytás nélküli komolyabb robesz is tudja már a 80-90-es tempót! Ez a 150-es alattam 95-öt tud végre! Szóval hülyeség már az egész,és komolytalan! Nem is beszélve az 50-es-ként futó 70-es és 80-90-es robogókról,azok 110-120-at símán mennek!
Ja....az 1-est lefújta a menet szél az 50-es elől!
Ez a kis 150-es a helyi/városi/ mocim! Eszméletlen jó kis verda!
Szia!Nem használtam még páramentesítőt,állítólag semmit sem érnek...
Szia!
Van valami lötty, ami jó pára ellen.Én anno a légterelőt és a bukó plexijét is le szoktam vele kezelni. De lehet ismered Te is.
Szia! Azt hiszem igazad van...kicsit zavart,hogy párásodik a bukóm,nyitva meg kapok egy szép arcüreggyuszit...Az előző robogómon nagy plexi volt,úgyhogy nyitott bukóval jártam vele.A downtown-hoz van egy fabbri plexi,ami csak 15 cm-rel magasabb,még gondolkozom.Amúgy esőben nem motorozom,inkább kocsiba ülök...Kösssz
Ixciting 500-ra keresnék gyári,jó állapotú plexit.Ha valaki tud valahol szóljon már.Köszönöm