Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miskolcon es kornyeken hol van motoros szerviz?
Nem tudom, nem jutottak még odáig
Na meg van még a berg?
Eladó Zongshen 200-as vízhűtéses nagytestű quad. Be kell üzemelni a motorját. 70 eFt
Miskolc környékén a szállításban tudok segíteni.
https://fbcdn-sphotos-e-a.akam...

Eme nemes tárgy keresi tulajdonosát, aki valami betegesen morbid perverz módon sorsára hagyta Ragály és Zubogy közötti útvonalon.
Érdeklődni fakkbúkon, Zoltán Fülpes felhasználónál.
Felsőzsolca,én már rég láttam a berget.
Ok Köszi. De melyik zsolca? Megvan még a Berg , eladó még?
Rákóczi u. orvosi rendelő utcája,taxi áll a ház előtt...peugeot
A zsolcai fekete Berg tulaját ismeri valaki ?
Még a fejed is elfordítod, nem?

Az nem én voltam mert én neked nem intek ,
Én meg ma Göncön jártam, mindenki ismer engem intett 2 autós is, én meg egy kék XT-nek köszöntem, fordult ki a kútról, hirtelen azt hittem, hogy te vagy
Ne aludj Ferenc!
Most is meghasadtam eme sorok írása alatt és simsonnal jöttem haza mégis ( helyi yardok remélem olvassák :D:D :)
Indul a nyár és valami főzés, bogrács, kaja, pia kellene így indítónak az ez ezévi miazhogymiazhogymegyünk menjük uccunekinek
Mire leírtam ezeket kb 10x javítottam vissza és gülügülüszemekkel vizslattam a pirosaláhúzásokat, hogy a mélyen tisztelt és dicsőített helyesírásguruknak is élvezést okozzak a sorok között az aolvasás során He!
Mit megnemteszekértetek!
SzépjóS-tét!
ott szinte mindig mérnek
voltam=voltak SORRY
A fórum sem a régi ár.
Vagy mindenki komolyodott és éli az életét nem itt teng-lengnapi szinten vagy mindenki motorozik vagy esetleg titokolvasó.
Én mindhárom de megtöröm a csendet.

Forrón trafiznak szemből én nem látom csak úgy dűtöm jobbra-balra kicsit szlalomozok oszt mikor a kocsi mellé értem, akkor néztem bele és látom, hogy mivan...... oszt a degenerált rendőr meg mutogat nekem vmit nagy böszmén
Gondolom azt hitte, hogy a lézert kerülgetem arcoskodva oszt biztos sértette az egóját, hát kalimpál a lelkem kifelé
Szerencséje, hogy már mire kapcsoltam nem volt kedvem visszafordulni és megkérdezni, hogy mi nem tetszett az előbb, amire így kellett reagálni, mert hogy a sebességet nem léptem túl az is biztos volt vagy kemény 40-45. és közúti veszélyzetetés sem volt meg rongálás meg miegymás.

Simson jelentem megy/teszi a dolgát. 1 hete szarrá áztam egy zuhéban vele, megfázás lett a vége.
Voltam pesten is az xt-vel. Kicsit azért jó volt ismét a nagyfaluban kavirnyászni a sorok között előre.
Bolgár BMW-ek álltak a kocsik mögött a hungárián mert a boxer meg a bukokeret miatt sorok között nem igazán fértek el de fasza gépek voltak. 4-en voltam, mind BMW túratalicska.

Ha vki tervez kanyargást a közeljövőben ne tartsa magában!
Nagyobb lett az arcod mondom én
Na a fekete az tutibb lesz csak ne vegyél vissza a face-ból mert akkor meg kicsi lesz
Bár ha fehér lenne a paripa, akkor lehet jobban állna hozzá. Nameg akkor már kéne hozzá fehér buzi-ruci is...







Megnőhetett az a nagy tök fejem, mert tolja a homlokomat befele. Igen, valószínűleg ugyanez lesz helyette M-esben, csak lehet inkább feketében, mert bár ez a fehér igen csíínos, de valahogy nem az én stílusom.
Szorul a kupak a fejedre mi?
Elmegy ugyan ez lesz más méretbe?
Eladó plexis enduro-supermoto kupak! http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Köszönöm!