Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok uj motocrosst szeretnék vásárolni és nem tudom hg milyet vegyek segitene valaki köszi
Nem tudja valaki,hogy a Békéscsabai pálya működik még?Köszi
Igyekszem,nem tudom még hogyan fogják fogadni a "fejesek" a dolgot,eddig jó úton járok, talán,remélem.
Hali! Bombera Gábor a becsületes nevem,figuration@msn.com az msn címem.
Kedves Gábor!

Örömmel láttam, hogy magánemberek is szeretnének kezdeményezni előrelépést versenyek rendezésében. Elképzelések alapján jónak hangzik és besegítenénk, hogy meg is valósuljon, ne csak egy jó ötlet maradjon. Sajnos elérhetőséget nem láttam, így kérlek adj meg valami e-mail elérhetőséget, hogy feltudjam veled venni a kapcsolatot.

Üdvözlettel:
Májer Norbert
Szia Gábor!

Nagyon örülök a kezdeményezésednek! Azon nem gondolkoztál, hogy ne csak egy egy verseny legyen, hanem folyamatosan működő pálya álljon rendelkezésre? Motoros baráti társaságunk is neki futott már többször a pályaépítésnek, csak az önkormányzatoknál és egyéb hivataloknál elakadtunk.

Zoli
Sziasztok!
Volna egy gyakorlatilag új állapotú (még a szaga is új) OXTAR TCX Pro 2 fullos krosszcsizmám eladó. A csatolt képeken látható az állapota, tényleg hibátlan állapotú. 44-es (US 10.5) méretű, 43-44es lábra tökéletes.
További kérdések esetén kontakt a nick alatt.
Hali, valaki tud valamit KTM tesztnapról? Hol mikor?
Megkerestelek a közösségin
Rendben. Nem hogy indulnál Te is :). Bombera Gábor a becsületes nevem. :D
Facebook-on ingyen és gyorsan terjed a hír, ha megvan a végleges menetrend, szívesen körbehirdetem én is.
Ez még a jövő zenéje egyelőre. Fogunk készíteni plakátot és szerintem a kiírások közt is ott lesz. Dolgozunk az ügyön.
Valalahol láttam olyat, hogy raklap akadályhoz raklapos cég adott anyagot, meg nyerges kamion rakterébe ugráltak ki-be, mind a reklám kedvéért, vagy előregyártott betonos cégek csövei voltak az akadályok, erdészet adhat rönköket, biztosítótársaságokat is meg lehet keresni, az extrémsport nekik jó reklám. Nyilván energiaitalosokkal is lehet beszélni, ha a MAXX jó, oda van ismerettségem valamennyi.
A MAMS-al már pár dolgot átbeszéltünk, 30-án jönnek haza, utána megnézzük magunknak az egészet. Aztán dől el,hogy enduro vagy extrém enduro lesz belőle. Javaslatok vannak,majd alakul.
Üdv, Agyjáték Gábor

Hozzájárulást a belépőjegyekből kérhetsz, ahhoz, hogy sokan odamenjenek, alaposan meg kell reklámozni és csábítóvá tenni a rendezvényt (pl. a belépőjegyekkel ki lehetne sorsolni valami ruhaszettet, bukót, olajat, akármit, amit a SZPONZOROK adnak a reklámfelületért), kellenek NŐK, sok és meztelen, kell jó ZENE, és nyilván sok sok motoros, pl. pénzdíjas profi és amatőr futammal, KÜLÖN, hogy bárki el merjen indulni. Stb. stb, stb... amerikai mintára...nem magyar módra, hogy nyitunk egy boltot, amiről senki sem tud, és homokot árul a sivatagban...aztán sopánkodunk, hogy ebben az országban semmit sem lehet...
Üdv motoros társaim!
A segítségetekre lenne szükségem. Arról lenne szó,hogy Miskolcon szeretnék/nénk rendezni egy endurocross versenyt a volt Diósgyőri Acélművek területén. Ötleteket és némi hozzájárulást szeretnék kérni tőletek. Megpróbálok mindent elintézni, hogy legyen engedélyünk az egész rendezvényre. Fantáziadús pálya lehetőségek vannak. Amennyiben érdekelne titeket ez az egész kérlek bennet
eket jelezzetek nekem. Érdeklődöm folyamatosan,hogyan miként kellene lebonyolítani a dolgot. Pályát csinálunk, csak segítségre lenne nekem is szükségem, miféleképpen intézzük a dolgokat amennyiben igény lenne rá.
Nekem elsősorban az lenne a célom,hogy keletre is eljusson az ami a Dunántúlon van, és erősítsük az itteniek bizalmát. Várom az ötleteket, véleményeket.
Köszönöm.
Üdv:Gábor
Esetleg valakinek elfekvőben van otthon power tengelye? Yamaha YZ250(06)
hy! akinek van tapasztalata a putoline olajokkal 4T cross gépbe az nyomja már be ide! köszi! :)
Eladó Mx cuccok: scott szemüveg 1500,axo zöld 32es gatyó 6000 nem szakadt!ufo 34-L ruha szett 12.000 teljesen jó állapot,fox 32-L ruha szett 15.000ft! 06302033084 itt érdeklődj vagy info@motoaction.hu
Jah mostmár leesett.
Nem, hanem ez volt a becenevem a katonaságon.
Egyébként autóbuszvezető vagyok.
És most kezdenék motorozzni,csak tanácstalon vagyok.Hogy melyik motort érné megvenni?
Popey a tengeréész
http://youtu.be/qav5HmvY6us
Ezt értenem kéne?
tengerész vagy ?
Sziasztok.

Segitségre lenne szükségem. Én 35 éves vagyok,1.5 éve quadozom egy 400 cm suzuki ltz-vel. De most szeretnék váltani, szeretnék vagy egy enduró vagy egy Cross motrot vásárolni.De nem tudom milyet és melyiket.
Elképzelésem Ár.: 500.000-600.000 Ft között.Évjárat 2005-2007, ja és egy dolog az ülés magasság alacsony legyen ne legyen magas motor. A többi csak annyi, hogy megbizható tipus legyen.
Ti melyiket ajáljátok? Tipus és köbcenti is érdekel.
Köszönöm.