Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Petya hamar belejött, mesélte Tomi
Nagyon bánom már, h most nem veletek voltam...
acerbis új zöld cross nadrág eladó 11eft ha valakit érdekel írjatok
Hali most néztem utána Denso 16os gyertyám van ami 5ös hőértéknek felel meg az nem kevés ? cr125
Sziasztok nem tudja valaki hogy vasárnap a bugyi mx-en ott lesz e kori ?
Sziasztok, nem tudnátok mennyi lesz a belépő a vasárnapi motocrossz versenyre,Bugyin.Illetve mikor kezdődik meddig tar és milyen programok lesznek?
Shoei bukó újszerű állapotban S-es méret!
Csak telefonon: 20 5596653
van egy RMZ blokk...de más nincs...se henger..se karbi...semmi...csak a szűz blokk
16+ ezer volt? Akkor azzal momentán átbasztak.... Universalnál most is 4990 meg egy évvel ezelőtt is....
TEL ! 06 30 866 2022
Eladó egy BULL márkájú motocross mez , XL - es ( 180 cm magas , 82 kg os
férfin volt ) kényelmes , laza viselet , 1 éves , endurozáshoz volt használva
max. 5-6 alkalommal , azóta a szekrényben volt . Sehol egy szakadás , sehol
egy sérülés . Új ára 16 E forint volt . Az árban benne van a postázás is !


Ár: 4900 Ft.
250-nél nagyobb blokk a kategória miatt nem lehet, tudom, hogy nem lesz egyszerű, de hátha....
Sztem aranyárban fogsz kapni országon belül kpl blokkot,mert ugye karbi,gyújtás,kipuff is kell hozzá..250 4T kpl mocit 400e alatt nem nagyon kapsz,blokkot pedig 200e alatt nem fog Neked senki eladni és lehet hogy keveset mondtam...sztem keress 350-650 régi 4T endurót,azt megkapod ennyiért és a többi motyekból ki tudsz árulni vmennyit,esetleg fel tudsz belőle használni.
Sziasztok, nem tudjátok, hogy 250 4T cross blokkot hol tudnék venni? Quadba építeném be és ha nem szükséges nem vennék komplett motort.

Előre is köszönöm a segítséget.
Vasárnap aki ráér és szeretne tényleg egy jót moccolni az jöjjön az Újszilvási Motocross pályára!4000 a nevezés,amiben benne lesz egy tál étel.Motor mosási lehetőség lesz.Előre láthatólag 4 kategória lesz:85cc Hobby,amatőr,és profi.Komoly pálya karbantartás folyik rajta jelenleg is,locsolás domb építések,és locsolás! További információ : http://www.facebook.com/motocr... illetve itt : 06304625867
Sziasztok!


2013 -KAWASAKI modellek raktáron!
KX-250F
KX-450F

STEELHORSE MOTOR KAWASAKI PÉCS
Pl. 15 perc + 2 körig tart. Minden motoros bérel egy jeladót, a célban van a vevő, azzal mérnek. Menj el egy versenyre és érdeklődj
Nem rólam van szó, hanem egy rendes versenyen.
A nézők számolják ,és mint amatőr mész vagy kemény 6-7 kört
Lenne egy amatőr kérdésem. Egy motocross verseny, hogy zajlik? Hány kört kell menni a versenyzőknek, és azokat ki számolja? Vagy hogyan?