Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
Valaki hallott a pécsi szellemvárosban (baumax mögött) épülő pályáról :-O ?
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem mielőbb... :S Van egy 2000-es évjáratú KX125-ös motorja a tesómnak, és ma raktuk össze a hengert és a hengerfejet, de sajnos az egyik tőcsavaron annyira túlhúztuk az anyát, hogy elnyíródott a tőcsavar és beletörött az anyába... Nem tudjátok, hogy hol lehet kapni ilyen tőcsavart, akár szettben akár darabra. Nagyon fontos lenne!
Előre is köszi a segítséget!
Sziasztok 2008-as rm250-hez keresek pro circuit vagy fmf rendszert aki tud ilyet kérem jelezze.
Tudom, de mostanában még a proti inget sem veszem fel...
Egyik Nyáregy óta vagy tolószékben vagy koporsóban lennék, ha nem lennének ezek a világon
Mondanám hogy megveszem, de engem baromira zavar a viselése.. Lehet megszoknám egy idő után....
A páncél kép véletlen csúszott be, de az is eladó. 5 ezer.
Köszönöm
Úgy néz ki le tudnám cserélni egy újra némi ráfizetéssel...ha nem, hát nem, akkor marad
Miért adod el?
Brace-ről képet szabadna kérni esetleg ?
Betolom már ide, hátha...

Üdv, alábbi cuccok eladók:
-Teleszkóp légtelenítő szelep WP vagy SHOWA/KAYABA teleszkópokhoz narancs vagy fekete színben 4000 Ft/pár
-Teleszkóp légtelenítőhöz átalakító (alsó rész, japánból csinál osztrákot :D) 2000Ft/pár
-LEATT BRACE Adventure nyakmerevítő (szürke) 40.000 Ft
-Thor MX 44-es, fél órát használt krosszcsizma 45.000 Ft
-FOX krosszpáncél (használt de nem törött) 5000Ft
-Szvoboda Bence ruhaszettje, kikiálltási ár 10.000Ft :)

MZ TS 125 vagy 150-est beszámítok...Papírok nélkülit is. :D
hali holnap mennék nyársapátra valaki tudna vmi infót nagyon szét van ázva ...köszi
Helló, valakinek nincs véletlenül elfekvőben 93as 125-ös CR-hez idomszettje, vagy legalább hátsó sárvédő és a két oldaltábla, ami nem törött? Lehetőleg Baranya megye környékéről :D
Ja ja, volt a supermotomhoz is, jó kis cucc.

Na majd meglátjuk milyen élőben a gép.

Üdv Edem
Több mint 4 évig hajtottam az első kx f-et , és soha semmi baja nem volt, nem hagyott cserben sehol... Nem melegedet nem forralta a vizet... Ezért is vettem meg most megint ezt a típust, csak sárgában.... Ha annyira szar konstrukció lett volna, biztos nem ülök újra rá vissza , motorozni akarok ,nem szerelgetni... Sűrű olajcsere a titka és a mindig tiszta légszűrő.... De nem csak a szivacsot kell takarítani, hanem a légszűrőházat is .... lehet venni ilyen légszűrő takaró műanyagot ami a szűrő helyére kell felrögzíteni, és akkor a nagynyomásúval lehet szépen takarítani a házat belülről úgy hogy a szívótorokba nem megy be a dzsuva....
Szia. Pedig pont a korai típusokra mondták, hogy még nem a legjobbak.
Úgy látszik ki kell fogni.

Köszönöm!
Szerintem semmi típushibája nincsen, az egyik legmegbízhatóbb motor... Nekem volt 4 évig egy 2004-es kxf, és most is egy 2004-es rmz-m van ...
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a 2006os szériából a Kawasaki KX 250 F motorok milyen típushibákkal rendelkeznek? A quadomat cserélnék egy ilyen motorra.

Ez a széria volt a suzuki blokkos, és hengerfejproblémás? ezt hallottam.

Előre is köszönök bármiféle segítséget!

Üdv: Edem
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem van lenne, hogy nekem van egy Honda CRF 450 em és szeretnék rá dekor settet csináltatni. Tudtok-e olyat ami elég tartós és nem jön le 3 verseny után ? Sőt a desing tervezésbe is kellene nekem egy kis segítség. Egy két elképzelésem van hogy milyen legyen de teljesen nem tudom megtervezni. Egyik ismerősöm csináltatott egy teljes matrica settet a motorjára 30e volt és 2. verseny után már válnak fel a szélei a matricának és ő azt mondta hogy neki nem érte megcsináltatni. Szóval ha valaki tud valami ilyesmibe segíteni nekem azt nagyon megköszönném!
Sziasztok!

Szeretnék venni a fiamnak egy kezdő kis crossgépet, a pw50 és ktm sx50-es között gondolkodok.Örömmel venném ha pár tapasztalatot megosztanátok velem melyik gép mit tud mire kell figyelni
(szervízigény, szervizelhetőség),melyiket érdemes választani.Esetleg valaki tud jó állapotban lévő eladót.
Válaszokat előre is köszönöm!
Minden új!
Több méret, fajta, ár.
Sziasztok!
Van pár eladó ruhám, nem újak már... ;)
-O'Neal krosszcsizma sajna neki az egyik csatját leszakítottam, fentről a másodikat (a négyből), de így is tart rendesen.. 44-es 5eft
-NoFear krossznadrág (az elején van egy foltozás) 36" 5eft
-Scoyco krosszmez XXL 4eft
-Acerbis krossz páncél 5eft
-FirstRacing krosszszemüveg (Őt egyelőre csak akkor adnám el, ha mind elmenne, egyelőre a krosszsisakhoz megtartom, bár kicsit furi egy robogóhoz..:)
A képek alapján is látszódik, hogy nem kiállításra szánt darabok, inkább pályára, ennek tükrében próbáltam kalkulálni az árakat is. Én 178centi vagyok, kb 90kilósan hordtam ezeket)
Több darab esetén kedvezményről szó lehet, ajánlatot várok rájuk.. csak bátran Urak. ;)
Átvehető Békéscsabán, vagy postázom.
crosspeet@gmail.hu