Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi.Nekiesek...:)
Én szedtem. Nagyon óvatosan lemelegíted a műgyanta hátlapot, és ha szerencséd van, nem sül meg benne a nyomtatott áramkör. Én a gombelemet vettem ki kb. 10mp-re, hogy lenullázódjon a mérő. Utána összeraktam és hőre keményedő ragasztóval visszafabrikáltam, de a nagynyomású mosót nem bírta, beázott és tönkrement.
Srácok tudtok mondani olyan videót vagy filmet amiben elmondják,mutatják,iilusztrálják hogy mit és hogyan kell csinálni helyesen crossozás közben,mert azt tudom hogy vmiket nem jól csinálok és érdekelne mi a helyes...régebben volt vmi oktatóvideó de nem vágom hogy mi lehetett az.
Helló! :) Remélem tudtok majd segíteni.. Olyan kérdésem lenne, hogy hol vannak olyan krosszpályák ami tulajdonképpen nem lenne túl nehéz pálya egy kezdőnek?
Lehetőleg Borsodtól (Miskolcon lakom) ne legyen több száz kilométerre..
Köszi a segítségeteket.. :)
Fehér idomomat cserélném sárgára!
Hello mindenki.Vevő lennék egy KTM sxf450 2007-2010ig leömlőre.Ha van valakinek elfekvőbe írjon.Köszönöm valahogy így néz ki,mindegy hogy gyári vagy nem köszönöm
Hello.Kérdésem a következő lenne.Szedett már szét valaki üzemóra mérőt?Tudom egybe van öntve,de mégis sikerült valakinek elemet cserélni benne?
ÜZEMÓRAMÉRŐK!

5eft/db
Köszi Szerintem az lesz ott még kedvezményem is van...
pinkmotors.hu kb 10ezerft
Sziasztok KTM SX 125 2002 Alsó PDS szem kéne nekem a lengővillába hol érdemes vásárolnom?
Sziasztok!

Szeretnék venni a fiamnak egy yamaha pw 50 es kismotort.
Ha valaki tud eladót az kérem írjon egy e-mailt erre a címre: rmz450k5@freemail.hu és ott megbeszéljük a részleteket.

Válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok nem pont motocrossra kellene a motor hanem endurozásra. Határban kirándulgatni néha kicsit terepezni.
Enduro motorokat ajánlottak erre.
Nézegetem is őket folyamatosan .De a crossokat is nézem .
Azt szeretném megkérdezni ,hogy ezeknél a cross motoroknál mennyire valós az 50 üzemóra.
Mindenki lebeszél a cross motorról mert szervízigényes hamar kopik. Nem verseny használat mellett gondolom nem 50 óra a dugattyú csere. Vagy rosszul gondolom? Új motort nem tudok venni mert sajna nem telik rá csak jó korosat . Kb 200-230ezer ft lenne rá.
Válaszotokat köszönöm
Sziasztok! Megtudná nekem valaki mondani, hogy mi a különbség a Leatt Brace GPX Adventure II és a Club II között? Kinézetre nem látok különbséget de árba annál inkább...
HELÓÓSZTOK:DDD
nem tudnátok suzuki ts 125 x be valami jó minőségü légszűrőt ajánlani?:DDDD
ja még egy kérdés!mivel tudnék javitani még a gyorsulásán?:DDD
Eladó egy hibátlan Renthall Twinwall kormány

Ár : 25.000 FT
Ne bízd el magad, 5 próbálkozásból nem lehet megtanulni rajtolni... Amikor 20an állnak melletted és kb 100x rajtolsz akkor kezded majd érezni igazán hogy a másodperc tized része alatt mit hogy kell pontosan csinálni! Nem utolsó sorban a talaj típusa is sokat számít és a rajtgép amin át kell menned! De nagy élmény, főleg az 5mp-es táblától! Sok sikert a gyakorláshoz és sok kuplunglamellát!
Üdv!
Köszönöm szépen a részletes leírást jorci! Kipróbáltam és sikerült. A rajtolással úgy érzem már nem lessz problémám! Az első 2 próbálkozásnál sikerült lefulladnom, de aztán ment a dolog! Még 1x köszönöm!
Bocs, ezt nem tudom de van, és azt mondják jó.
Milyen pálya van máriapócson?
Hellosztok.
Segitséget kérném hogy hol találok sx250f 2008hoz hátsó teló alsó perselyt olcsón.válaszotok köszönöm
Meg van itt máriapócson is.
Rozsályban van 1 pálya ott 1 évben 4-5 van verseny meg lehetne menni ide csak 25 km :D
Nem lehetetlen Nulláról 2 év alatt, igaz 2.osztályban,de bajnok lett az emberem idén.Szar telóval,me ugye azok,szar edzővel,me menni se tudok,de év elején eldöntöttük,hogy megnyerjük a bajnokságot és úgy álltunk a dolgokhoz.Kicsi pénzből,me ugye az sincs,de meglehet csinálni.Igaz kell 2 új motor,nagy zsák erőnlét,kitartás,néha havi 4-szer teljes felújítás szinte blokk csere,sérülésmentes motorozás,tehát kell egy nagyadag szerencse,megint sok idő amiből ugye nekem szinte semmi nincs,akarat,a sok gumi stb stb stb.
Edző van sok jó,csak nem mindegy melyik korodban ki tanít,és hogyan tanít!
Neki sikerült,ha pedig neki összejött,másnak is sikerülhet!