Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mért annak mi akadálya van, hogy átguruljak a célvonalon majd, 3 méterrel mellette visszatoljam a motort a célvonal mögé, kétszer kimenjen a bokám és fél perccel később így is áttoljam a célvonalon a motort, Neked meg másfél perc a pályán körbe.
Szóval attól még, hogy valami nem szokás, attól még le van írva, hogy tilos.
És nincs megkülönböztetve a bukótér anyaga.

Azért nyerte meg a versenyt, mert S-kanyart vágott. Ezért jött ki jól a Stoneres-dugóhúzós momentumból is. És ezért jött ki rosszul, amikor vele csinálta ugyanezt MM. És ezért nem jött ki jól Gibernau, mert őt nem S-kanyaban küldte ki. Mért vagy gyógyegér? Tudod min múlott.

2mp-vel hamarabb ment át a célvonalon, mintha a pályán ment volna. A 20 centi hátrányból 20 méter hátránya lett MM-nek egyből.
Ez pedig szabálytalan. És érthető, hogy MM-t bosszantja. És érthető, hogy a felek máshogy értékelik. És amit a felek máshogy értékelnek, arra illik, hogy véleményes.
Eddig ezt és csakis ezt mondtam és nem mást.

Azt, hogy volt-e más választás, hogy én máshogy csináltam volna, hogy elítélem, azt nem mondtam egyszer sem. Ez luckyzoli agyszüleménye. Ugyanazt csináltam volna. De attól még szabálytalan és ha az ellenfelem ezért neheztel, azt megértem, nem pedig minden hülyének elmondom. Szerintem.
De igen! Mivel te szoktad felhozni az adócsalást és a kreténséget! Ha nem érdekelne, akkor fel sem hoznád. Tudjuk, direkt az elvakult szurkolók miatt említed meg, de
Egy a gond, hogy sóderágy! Nem aszfaltozott bukótér! Nem nagyon szokták az sóderágyon keresztül levágni a pályát előnyszerzés céljából. Miért? Mert benne van az esés. Persze Rossiról beszélünk és ő a MotoGP legnagyobb alakja, tehát ha egy tó lett volna ott akkor is megnyeri a versenyt!
Hát bocs, hogy a jófejséget én nem tartom számon a motorversenyzéssel kapcsolatos elemek között.
Amúgy meg:
Attól, hogy ki lett kényszerítve még nem szabályos gázon szánt szándékkal átvágni a sódert a lehető leggyorsabban, ez ugyanis a szándékos előnyszerzés esete, ami tilos. Ugyanez az eset akkor is, ha valaki egyedül sodródik le a pályáról. Nincs olyan pályaverseny, ahol ne büntetnék azt, ha valaki nem a kijelölt pályán megy és gyorsabb, mintha azon menne. Ez minden esetben tilos, nyilvánvalóan. És amiért én egy olyan szabályra hivatkozom, ami egyetemes (még a MotoGP-n kívül is) az szerinted ez Rossi fóbia. Ügyes.
Ezt magyarázhatod, szerintem is jobb fej, de ugye ez csak színjáték, meg a adócsalás stb.
Ne is mondd! Nagyon megérdemelt volna egy címet, de ez van, ettől függetlenül hiányzik. Alapból hiányoznak a japánok most a nagy kategóriákból. Remélem ez majd változik. Pawi és Ono szerintem érhet el valamit, igaz az első nem japán, hanem maláj, de ez mindegy is.
Igen és kiestek előle!
A legnagyobb forma. Képes volt 1000000 pont előnnyel is elbukni egy VB-t. Hülye buzija. De szájon tudtam volna csapni.
Tavaly és azelőtt gyorsabb volt a motorja mint a többieknek.
Neked lenne jó. És valljuk be, belőletek van kevesebb.
Dehogy várom el tőled. Te egyértelműen Rossi fóbiában szenvedsz. Mikor tudatosodik benned, hogy Rossi ki lett kényszerítve a kavicságyba (mert egyébként a kedvenc motorozási helye minden versenyzőnek a kavicságy), akkor rögtön fújod, hogy de akkor sem szabályos. Ahelyett, hogy elismernéd a tényt.
De csak egy hajszállal. És tényleg büdös patkány mindkettő,
Én azt gondolom, hogy tudom pártatlanul nézni a dolgokat. Na annak akinek a pártossága miatt csak az a válasz jó, hogy mindig mindenben Rossi a hibás, ez persze, hogy nem felel meg.
Dehogy vagy pártatlan! Rossi jobb fej mint a többi, ez egyértelmű. A bizonyíték erre a rengeteg rajongó. Ez is egy mutató Cápám. Ha azt állítod, hogy vannak olyan jó fejek mint Ő, akkor pártos vagy és rosszul gondolod. Tudásban sosem állítottam, hogy jobb lenne náluk. Tapasztalatban igen. Ezért is tudja felvenni a harcot velük.
Úgy tűnik az informátoraim nem kamuztak.
http://www.p1race.hu/hir/chrob...
Az Endurance világbajnokság pedig a GSX-R!
A WSBK-é nekem HAGA!
A BBS-é Shakey Burn!
Az SSP legnagyobb alakja pedig Sofuoglu!