Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondoltam.
A doktor az doktor. Le a kalappal és már csak azért is mert Ember volt. Kezrazassal enyhítette a feszültséget, hacsak nem teljesen oldotta. De MM lehetett volna annyira tökös legény hogy kezdeményez. Így is jó. Jlo meg még savanyúbb arcot fog vágni.
Értelek. Elnézést.
Hogy őszinte legyek nekem mindegy milyen mederben vannak. Asse fog fájni ha MM mindig mederben marad.
Ne haragudj, de mindig én nyertem, csak nem szeretem a rivaldafényt!
Szerintem jó lenne, ha normális mederbe terelődne ismét a kapcsolatuk. JLO az más tészta....
Az idén egyik Doki győzelmet sem láttam élőben. Lehet nem kellene néznem és akkor mindig nyerne? ? ? Ha ezen múlna....
Nekem megért volna egy kisebb összeget, ha hallgathattam volna Rossi és Uccio közti megbeszélését a mai nap eseményeiről.
Bal oldalon Uccio? ? ?
Ehhez nincs mit hozzátenni. Maki hiába vette már keresztben a féktávokat Rossi stabil vezetéssel megnyerte a csatát. Jó futam volt. Lorenzo meg mit egerészett a sokadik helyen nem értem
Eddig azt mondtam, hogy Vinales nekem olyan semleges és túlértékelt stb. Viszont amit ma csinált Nincs bajom Pedrosaval, de sajnálom, hogy nem Vinales lett a dobogós.
Ilyet egyedül a GP-Livesok csinálnak jót, azt nézni is szoktam, igaz ott az F1-ről van szó, de azon jót szórakozom.
Nagyon szar, egyedül Svéd bácsi értékelhető. Az első videóban a Rossi fan csávó...hát nem csodálom, hogy Cápa néha kivan.
Tegnap a oldalkocsis Man TT futamon, Dwight Beare vezető balesetben elhunyt, ez délután a superbike futam után volt.

Sajnos este még volt edzés stock 1000, ssp, és supertwin motoroknak ahol a Sulby egyenesben volt egy hatalmas baleset és Paul Shoesmith
meghalt. Shoesmith Bitter korábbi "csapatfőnöke" volt az ICE Valley BMW csapat tulajdonosa, tegnap 29. lett az SBK versenyben és
17:58 -as P.Best kört futott.
Digi sport 3 id címet tudna valaki adni?

1 és 2 már van
http://youtu.be/1sE6Z8slWw0

Hát ez kurvajó Motogp blog ismerős arcokkal
Én pl azért nyújtottam a lábam mert elzsibbadt. Még 2003-2005 környékén nagyobb túrák alkalmával. Rossi láthatott szerintem.
Ezeket ma már az új motorok elintézik.
Komolyan lehidalok, amikor valaki az ellenkormányzásról magyaráz, meg hogy mért kell visszaváltásnál gázfröccs, vagy éppen mért kell kiülni. Hogy a pékbe keveredett ezres motorra, ha ezt egy fórumon kell megkérdeznie?!
Divat az egész.