Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sosem értem, hogy ezek nem magától értetődőek?
Látod én pont erre a haszontalan majmolást látom az egészben !
Abban igazad van hogy most tunt fel ! Ebből is látszik mennyit nézem ! Talán 95-ben néztem utoljára végig a futamokat , most elég belőle az összefoglaló ! Sőt az F1-et sem nézem mióta Sumi győzelmei után rögtön alkottak valami új szabályt hogy ne adjon kört a másodiknak , és ne nyerjen vb-t májusban ! Egyszóval leszarom ! Viszont most nézni fogom az Indit a digi 2-őn !
Ez egy remek ötlet! Keress egy láblógatós labancot aki azért lógatja mert a Rossi is lógatja.
Ismétlés a tudás atyja !
Elolvastam , jó volt a "beszerik nemsikerül aztán még is " rész . Mindenki mást mond , ködösítenek ! Feszültség oldás , egyensúly , stb. majd a p.ringen keresek egy lógatós labancot azt jól kifaggatom !
Jesszus itt meg mi történt?
Így igaz. Stabilizálja a csapkodast amit a motor hátsó része okoz mivel a levegőben van. Másrészt nagyobb legellenallast csinál a nagyobb testfelulet miatt.
Így igaz. Stabilizálja a csapkodast amit a motor hátsó része okoz mivel a levegőben van. Másrészt nagyobb legellenallast csinál a nagyobb testfelulet miatt.
Így igaz. Stabilizálja a csapkodast amit a motor hátsó része okoz mivel a levegőben van. Másrészt nagyobb legellenallast csinál a nagyobb testfelulet miatt.
Így igaz. Stabilizálja a csapkodast amit a motor hátsó része okoz mivel a levegőben van. Másrészt nagyobb legellenallast csinál a nagyobb testfelulet miatt.
Igen! GP Pilot vagyok! Jobban tudom mit te elhihetted! Főleg, hogy még csak most tűnt fel neked ez az egész.
Elfogadom ! És aki nem lenget ?
Így igaz. Stabilizálja a csapkodast amit a motor hátsó része okoz mivel a levegőben van. Másrészt nagyobb legellenallast csinál a nagyobb testfelulet miatt.
Így igaz. Stabilizálja a csapkodast amit a motor hátsó része okoz mivel a levegőben van. Másrészt nagyobb legellenallast csinál a nagyobb testfelulet miatt.
Más valaki ?
Lengő lábszárral ? Okos vagy fiam ! Űlj elöre !
Stabilizálják vele a motort.
A miértre lennék kiváncsi , mi a plusz benne ? A super moto ból jött átt ? Nem hiszem ott rinyából lógatnak , de itt ? Nem félősek gurigának !
Most? Van vagy 4 éve, ha nem több, hogy tömegesen elkezdték használni.
Ríderek! Légyszíves magyarázza már el valaki miért lett most egyre nagyobb divat ez az endurós láblengetős gázelvétel a gp-ben ? Nagyobb lassulás , kisebb fék , vagy mi a búbánat ? Régebben is volt fura stílus pl csúsztatott hátsóval , stb. De most egyre többen kaszálnak a lábbal mint aki beszart . Pont az ellenkezőjét oktatták valamikor , hogy egyensúly vesztés nélkül lehessen ívre esni , ahhoz muszály a lábfejet a tartóra ragasztani hogy lengve ne okozzon súlypont változást , miközben térddel követheted az ívet sugár irányba , és mihelyt nő az eltünési pont távolsága , kigyorsításnál nem kell igazgatni a lábfejet , csak vissza a térdet , szorítás azt go go ! Szóval ezt a divatot most nem értem !
Tavaly is a második kör lett a végső rekord ha jól emlékszem. És az a sejtésem idén sem ez az utolsó tét, a senior holnap még odacsap.
maradt Dunlop 2. körben futott 16:58.254 új rekordnak.