Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd egyszer ott felpattan valamin egy kocsi, mint Sennának, gyorsan átrepül egy 200 méteres szakaszt és landol szépen az aszfaltozott bukótér felénél. Aztán meglátjuk majd mennyit lassul a falig...
A Nascarban közel van a fal, lehet F1-nél tényleg segít, persze az is igaz amit írsz, hogy így többet hibázhatnak. Ezzel nekem kiölik a sportot, főleg mikor Monzában a Parbolica mellett is aszfaltozva van már.
Mindenesetre nagyon elszomorító, hogy lehet ha ez sóderes akkor még most is köztünk lenne Luis. Állítólag műszaki hiba okozta az esést.
Ott sem jó. Nem a biztonság a valódi ok, hanem az, hogy a kicsit hibázó versenyző folytathatja a versenyt és így a verseny mint portéka többet ér a TV csatornákon. Ott a NASCAR, az egész pálya egy aszfaltozott bukotér. És? Semmi hatás, 300-nál keresztbe fordul és nem nagyon látom, hogy lassulna. Az F1 autó lassítóképessége is pont addig tart amíga szárnyak a menetirányba vannak és mondjuk még van rajta kerék. Utána hokikorong lesz belőle. Viszont ha a két pöcsarcú bökdösi egymást akkor tudnak a vonalon kívül fordulni és akkor mekkora hepaj van és az milyen jó. Tiszta mónikasó. Az F1 ma már ez.
Szerintem is. Tomizawanál is az idióta műfű volt a gond. Szomorú, hogy az F1-ben túltolják a dolgokat, itt pedig nem gondolnak ilyenekre, lásd, műfű, aszfaltozott bukótér. Lehet, hogy ott jó, de motoroknál nagyon nem.
Holnaptól a Forma 1-gyes nyomvonalon mennek.
Könnyebb lenne eldönteni, ha nem lassítva töltik fel....
A bukótérnek nem aszfaltosnak kellene lennie, hanem sóderesnek, ami mínuszosan kezdődik, tehát nem dobja a levegőbe rögtön a megfogandó tárgyat / testet.
Motoroknál nehéz és igazából amit a Forma 1-ben is csinálnak biztonság címszó alatt az nekem néha sok(k) Viszont ennél az esetnél nem tudom, de lehet szerencsésebb lett volna a sóderágy.
ebbol az esetbol nekem is az jon le hogy van meg mit javitani a biztonsagon ...
Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy autósoknak jók ezek az aszfaltozott bukóterek, de motorosoknak....
Nagyon fontos dolog, hogy tudd, mi nem veszekszünk Cápával, hanem csak "vitatkozunk". De még vitának sem nagyon nevezném. Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, de én ezt még élvezem is. Szerint a mafla Cápa is vigyorog egyet mikor elolvassa éppen amit írtam, és már veri is egy viszonválasszal a klaviatúrát.
Ha nem így lenne szerintem már régen anyáznánk, fenyegetőznénk vagy talán már össze is vertük volna egy találkozó alkalmával egymást. De nem történt köztünk semmi olyan verbális atrocitás ami ezt bármilyen módon indokolttá tenné.
Nem te háborogtál. Addig nem amig ki nem lett baszva. Na az már nem tetszett.
Rossi sosem volt olyan tirpák mint mm.
Csak a Rossifóbiások szerint. Akik mindig jönnek a "véleményes, kérdéses" esetekkel, mint rossi-sete, rossi-stoner, rossi-mm. Aztán ha megnézem, hogy mi is történt kiderül, hogy nem is véleményes. Csak a marhák háborognak rajta és kiabálnak miatta habzó szájjal. Nem volt kérdés számomra sosem, hogy biztosan hibázott Rossi is. De ezeknél az eseteknél pont nem kellene a vérét venni.
Tényleg felesleges beszélgetnünk. Mert Te rosszindulatú vagy és Rossi meg nem az. Tovább megyek. Még gonosz és igazságtalan is vagy. Mert véleményesen látsz.
Pontosan tudom, hogy akkor sem ismernéd be, hogy nincs igazad ha bármi is történne. Pedig én tudom ám, hogy tisztában vagy vele, hogy hülyeségeket beszélsz. Te marha!!!
Azt én letojom, hogy lesz VB vagy nem. Persze, jó lenne ha az lenne, de ha nem attól én még nem török össze. Amíg megy én neki fogok szurkolni.
Nekem sem lesznek soha szimpatikusak. Kettőjük közt annyi a különbség, hogy JLO soha nem volt az. MM amíg Valenciában nem csicskult be addig nem volt különösebb bajom vele.
Tudtommal 2007 után még kétszer világbajnok lett!
Különb, mivel senkit nem kísért be a célba és segítette vb címhez!
Világbajnok lesz!
Mért, tavaly ősszel én háborogtam azon, hogy mit csinált Marquez?
Nem. Ti háborogtatok. Tettétek úgy, hogy Rossi semmivel sem volt különb soha. Ugyanolyan tirpák volt mindig is, mint tavaly Mákez. Direkt szóltam, hogy ha bármelyik versenyző a pályán bunkózik, azt a Rossi szurkolóknak nem kéne felvenni, mert az ő kedvencük háza táján ez a normál ügymenet. De Ti mit csináltok? 2007 óta annyiszor vernyogtok, ahányszor kap a pofájára a bongyor, vagyis jó sokszor.

Azért meg már korábban szóltam, hogy feleslegesen beszélgetünk. Te azon lovagolsz, hogy hogy rosszindulatú vagyok-e. Én meg azon, hogy Rossi az-e.

Nem változott a véleményem és talán nem árulok el titkot, hogy nem is fog.
Viszont Rossi soha többé nem lesz világbajnok.
Most értettelek csak meg igazán. Szerintem Te szorulsz orvosi ellátásra.
Igazából nem is értem miért értettem félre Rossi iránt érzett tiszteletedet? Bár igaz ami igaz, kicsit furcsán adtál neki hangot.
Elvégre Te sosem vitattad ezeket az eseteket. Nem is folyt a véres hab a szádból, ugye? Te csak úgy félvállról mergjegyezgetted egy kicsit, teszem hozzá rosszindulat nélkül a véleményedet.
Beszarok rajtad Te állat. Téélllleg egy marha vagy.
A gond az, hogy napok óra már csak arról beszélgetünk melyikünk szorul orvosi ellátásra.
Az eredeti téma az volt, hogy hány vitatható manővere volt Rossinak tavaly vagy egyáltalán.

Én annyit mondtam, hogy a tavalyi asseni sikán a vitathatók közé tartozik. Ezt csak azért merészeltem megtenni, mert a versenybíróság is vitatta. Végül megmaradt az eredmény és Rossit nem marasztalták el, mert nem volt miért, amivel én egyébként egyet értek. De ettől még vitatható mert a feketén-fehéren leírt szabályt megszegte.

A gond annyi, hogy amikor a vitathatóságot megemlítettem, Ti mint habszó szájú rinocérosz igyekeztetek nekem elmagyarázni olyan ordas nagy baromságokat, amin két hete fetrengek a röhögéstől. De ez a Ti bajotok. Az már az enyém is, hogy közben én vagyok elfogultsággal megbélyegezve, holott nem tudom annál jobban mi jelezheti az elfogultságot, ha már a vitathatóság puszta említését is kikéritek és próbáljátok az ok-okozati láncból kiragadni és úgy megmagyarázni, hogy nem úgy van.

Közben az láncba bevonjátok azt az elemet, hogy Marquez meglökte. Érdekes, amikor Rossi a dugóhúzóban leesett az ívről, majd csak azért nem ment Stonernek, mert az odébb ment - egyébként meglökte volna - akkor a részéről véghezvitt mozzanatot egy évig locsoltátok pezsgővel. De most Marquez a bunkó gyökér mert ugyanúgy kivitelezhetetlen manőverrel próbált élni, mint korábban tette Rossi. De ez sem elfogultság a részetekről, hogy lenne az.
Már nem is olvasok vissza.
Valahol olvastam hogy az a bizonyos osszekoccanas tavaly az ugy volt hogy MM gyorsitani akart Valleee mellett es az elso fekkar a csizmahoz ert ami lelokte Rossi labat plusz befekezte az elsot. Ezt tobb kamera allasbol bizonyitottak de mar keson es nem hivatalosan.

Maskulomben meg a vita kicsit felelsleges mert mindenkinek van egy idealja es annak drukkol. Mikor nem ismerem az ellenfeleket akkor a gyengebbnek drukkolok. Mikor meg Vallee nem volt akkor Schwantz, Spencer, Kenny Roberts, Lawson volt a kedvencem. Aztan jott a bohoc szimpatikus Vallee es mindenkit korbemotorozott, mindenkit levett a labarol. JLo, MM soha nem volt, lesznek kedvenceim marcsak ahogy beszelnek ahogy megnyilvanulnak. Nem szimpatikusak es nem tunnek egyenesnek.
Skacok ne vitatkozzatok!
Baszki akkor most már érted, hogy én mit érzek minden egyes hozzászólásodon, mikor jössz a gyerekes akkor is igazam van ha nincs, ha az Rossival kapcsolatos megnyilvánulásaidon. Szerintem még toporzékolsz is a gép előtt. Jujjj Rossi levágta a kanyart és átment a sikánon! De hát márkez meglökte. Nem baj, akkor sem szabályos. És ha kilöknek oda akkor is vissza kell pattanjon. Főleg ha a fasz Rossi az. Az nem számít ha márkez mérte el a féktávot. Csak az a baj ha Rossi levágta a sikánt. Hát persze, mert Te olyan erőszakos gyerek vagy, hogy állandóan verekszel. Na de kisköcsögnek 30 kilóval nem megy ám. Azért is pattant le az öregről. Nem akar az pofozkodni. Mert annak mindig esés a vége.
Hát sajnálom, de ezen a hozzászólásodon már csak a fejemet fogom. Még Marquez pedálozzon, hogy rend legyen a szenilis barom agyában, mi?!... Há' mi van Veled? Jól vagy?

Ha már nagyon nézzük az emberi értékeket - ez nem az én keresztem, Ti példálóztok folyton vele, de - akkor azért hozzá teszem, hogy én mondjuk még a sajtó előtt kiütöttem volna a bongyor haja alól és a mikrofont megetettem volna vele, abban a pillanatban amikor nyilvánosan megvádol ilyesmivel. De mivel ilyet nem lehet ez a minimum volt, amit kaphatott. (Mondjuk az is egy érdekes esemény lett volna, ha engem szorít ki egy kanyarban direkt. Feltehetőleg megvártam volna amíg körbeér. Lehet, hogy le lett volna tudva a gond az idényzáróról - meg a pályafutásomról. )
Nem nèz ki jòl.
Ez elég durva....főleg a lassításnál látni
http://www.blikk.hu/sport/egye...
Ez a Márkez gyerek? ? ?