Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igaz, de értsd jól!
Az vagy!!!
Természetesen!
Hát persze! Ha a kavicson megyek akkor előírás a fél gáz. Csak, hogy neked teccen? ? ?
Egyet értek! De mint azt már sokszor írtam, ha nem gyökérkedik utána, akkor oda mehetett volna és mondhatta volna neki a következőt: na Te vén buzi!!! Látod??? Nem szóltam bele, kérjél elnézést!! De mint tudjuk nem így történt, hanem bebizonyította ország világ előtt, hogy egy csíra!
Micsoda eszmefuttatás. És még azt sem mondom, hogy nem életszerű.
Na neked hasonlóképpen kellene elemezgetned az általad emlegetett kérdéses eseteket. Rossi amúgy ha nem megy neki mm levágta volna a sikánt? Baszki nem! Akkor ki a köcsög? Aki kilökte oda! Ennyi! Véleményt változtatni és nem a hülye rossifóbiást játszani.
És még eccccer sokadjára elmondom!!! Nem gondolom, hogy Rossinak mindig igaza van/volt! De az esetek többségében amiket felhozol, csak a vak nem látja, hogy nem ludas.
Milyen elkerülés? ? Volt ott ütközés. Neki ment a kicccsávó. Az után ment csak ki a kavicsra. Ami köztudottan a versenyzők kedvenc előzési és pályarövidítési helye.
Erre az esetre nem emlékszem, de azt gondolom, hogy nem lehet senki szemére vetni ha kivár és az utolsó kanyarba előzve nyer! Látod???? Így kell egy egyértelmű dologról beszélni4 Nem olyan nehéz baszod! Ez a nagy különbség közted és köztem!!! Én pártatlan is tudok lenni. Te meg bele döglenél.
És még így is különb mint a kis faszcibáló!
Csak a Te számodra besorolandó azok közé. Én inkább oda sorolnám, hogy mm egyik gyökér kísérlete a sok közül! És ha ezt így látod akkor téllleg nagy a baj nálad. A megvádolással senkit nem baszott ki a kavicságyra és ezzel nem kockáztatott sérülést. Na ez egy lényeges különbség!
Majd Cápa jól megmondja, hogy mit lehet felróni!!!! Nehogymáneee!!!
3.bekezdésre: csak a mafláknak véleményes! Azért szerzett 20 méter előnyt, mert a mafla mm majdnem elesett. Így érthető a befosás miatti hátrány.
Hát már írtam neki!!! Szerinted felfogta? ? ? ?
Nem ügyes vagyok hanem van eszem veled ellentétben baszki. Azért ment ott át mondom most már ezredszer is, mert a buzi ratyi akinek a picsáját nyalod kilökte oda. És hiába nem szabályos , ezért nem kapott büntetést sem érte. Nem azért mert Ő a nagy Rossi, hanem mert ezt rajtad és a Rossi fóbiásokon kívül mindenki fel tudja fogni. Tehát úgy mondom, hogy Te is megértsd! NEM SÉRTETT SZABÁLYT!
Értesítette őket, állítólag. Csak közben betolta a riportszobában is a dolgot. Szerintem ez nem baj. A legjobb az lenne, ha minden versenyző úgy nyilatkozhatna, ahogy akar és amit tényleg gondol, vagy gondolni szeretne, vagy trollkodni.
Soha nem mondtam, hogy nincs igazad, részben.... Tudom, hogy nincs életem, de fáradt voltam reagálni.
Ez érdekes. Eddig a legapróbb részletet is próbáltad kiforgatni és ha leütöttem, akkor újakkal álltál elő. És most lusta vagy reagálni, Te aki három cikknyi ratyiparádét publikál naponta. Hm.... Lehet, hogy most értetted meg nagy nehezen, hogy mi is a probléma Rossi magatartásával.
De tudod mit?! Megengedem, hogy azt gondold, hogy Neked van igazad. Ez eddig sem volt tilos.
Lusta vagyok már reagálni. De akkor is nekem van igazam.
Dehogynem,isten vagyok.
Igen, de azonnal méltányolják az ok okozati lánc miatt és nem büntetik. De ezt mérlegelni kell valakinek, erre vannak a bírók.

Ha a sikános összeérőre érted, egyrészt a válaszom, hogy ebbe a gáz húzás már szerintem nem fér bele, valamint a "ha" szócskát levenném, mert Ti érveltetek abba, hogy MM már meglökte.
Rossi és Marquez sem voltak rosszban addig amíg a nyilatkozat el nem hangzott. Említettük ugyan Hollandiát, akkor MM "be Cluzelesedett" de utána már meg békélt és nem volt gond év végéig. Az igazi szakadást a nyilatkozat tette.