Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

udv! vennem egy holland rendszamu motort Magyarorszagon. valaki segitene es mondana nekem valakit aki tudna a forgalomba helyezest megoldani? koszi elore.
Egy jó oldal lehet csorgatni ... moto.it.
sziasztok. nemtudna valaki egy olyan osztrák oldalt ahol tudnék nézni eladó trialmotort? előre is köszönöm
olasz oldalt valaki, ahonnan z 1000-est tudok nézni 2010-eset?
Akkor most megtalaltad a modjat, mikepp lehet kivonni legegyszerubben egy autot a forgalombol. Ezek utan maris elbontotta valaki
elvileg minden ilyen szar megvan.. vám, regadó, az a magyar szárm ellenörzésnemjuteszembeaneve, szóval minden, még bizti is.
+Regadó határozat és a hozzá tartozó a befizetés után kiadott regisztrációs adó igazolás.
Létezik , de azért várd meg a származás ellenőrzésről a papírt , illetve minden papírt nézz át , ha le van vámolva akkor a vámhatározatot + adásvételi+forgalmi+műszaki adatlap, ha mindez megvan akkor okés.
Szia,igen régebben az volt a legelső MGA néven futott az okmányirodában tavaly nyár elején eltörölték,én várnék addig a papirig Amúgy a nem úniós országokból behozott járműveket nem súlytják plussz költséggel Pl:vám,áfa mittomén Szerintem ne kapkodd el
az e-mail cimem takacs.74@invitel.hu
létezik, hogy a kereskedő mindent megcsinált már (vám, regadó, vizsga, etc..) és a végére maradt ez a származásellenőrzés? aszongya csak az van hátra, és hogy kaár el is hozhatom a mocit, mert majd kapok levelet az ellenőrzésről amiben persze megírják hogy okés, és azzal meg az addigi papírokkal váltom ki a forgalmiot, meg a rendszámot nekem csak az a fura, hogy a szárm.ellenőrzés nem az elején lenne? nem uniós, svájci
hello! nemtudom hogy lopott-e vagy nem de volt benne 1 blokk cserélve de megvan a régi is de esetleeg motor és alvázszám alapján ki tudod te deríteni hogy lopott-e? ha meg tudod oldani akkor mennyiért a műszakit?
Jah, hát igen, ez meg a másik, hogy az ár abszolút nem érdekelte :D

Ez két dolgot jelenthet:
- átverés az egész
- szarásig van pénzzel. De ez is az átverés kategóriába sorolható, mert ha ennyi pénze van, miért régi/olcsó motort vesz,amit még jó pénzért haza is kell vitetnie, forgalomba hozatni, stb.... ? :D

Ugyebár NEKÜNK megéri külföldről motort venni, de pl. egy olasznak,angolnak,németnek rohadtúl nem éri meg ;)
Engem is furdal a kíváncsiság , azért is írok vissza neki, na meg mikor először írtam a motor árát, abszolút nem alkudott, semmi . Igen hallottam, hogy nem egy ember járt már hasonlóképpen.
Köszi mindenkinek
Ne is reménykedj, átverés.

Nagyon sok ilyen eset volt már itt a fórumon, nem érdemes foglalkozni vele.
Engem is megkeresett egy külföldi, már ott gyanús volt, hogy miért vette meg volna az én "ócska" 96-os motorom, ha ugyan annyi pénzért a saját országában akár 2005-ös évjáratút is kaphatott volna belőle. És szerintem ez igaz a Te motorodra is.
Olyan sztorit talált ki, hogy csak na. Elvileg valami hajó szolgál, tengerész vagy mifene. Megoldott volna mindent: szállítást, fizetést. Csak a poén az, hogy egy deka papírt nem kért. Amikor rákérdeztem, hogy esetleg nem-e érdekli őt, egyből kérte

Gondolom a duma ugyan az volt ami nálam is: csak a bankszámlaszámod/paypal neved kéri és már küldi is a pénzt.

Én hosszasan leveleztem vele, kíváncsi voltam miért is venne (már ha komolyan gondolná) sokkal öregebbet gépet, ha annyi pénzért sokkal fiatalabbat is vehetne. A válasza az volt, hogy neki a 96'-os évjáratú sokkal jobban bejön/tetszik mint a 2005-ös.
Haha...vicces...

5-6 levél után meguntam, és leírtam ,hogy tudom jól, hogy csaló, csak azt írja már meg nekem, hogy mit akart kezdeni a bankszámlaszámommal. Természetesen nem válaszolt

Szóval sztm ilyenbe ne is gondolkodj
Nekem egy kispolákot pár éve kereskedő adott el és mikor mentem az adás-vételiért azt mondta, hogy egy dán faszi vitte el.......és tényleg, kaptam papírt pár hónap múlva, hogy kijelentette rendesen és kivonták MO-n a forgalomból.....egyetemista volt és olcsóbb volt neki egy ilyen hulladékot megvenni mint hazafuvaroztatni az összegyűlt cuccait....mondjuk annyira szar volt, hogy fogalmam sincs egyáltalán eljutott-e dániáig....
Így van, írtam naki amíg ténylegesen nincs a pénz a számlámon a motor ki nem megy a kapun
Legyen kezedben a pénz és a szerződés.
Ha megvan, vigye csak ahova akarja. Te meg be az okmányirodába és szépen bejelented, hogy eladtad.
Elvileg 20-án vinné, de pár napja nem válaszol, se számlaszámot nem kért...
Régi autómat belgiumi cég vásárolta meg, magyar nyelvű adásvételi szerződéssel. A faszi helyben kifizette az autót, azt mondta, hogy viszi Afrikába. Nem tűnt túl bizalomgerjesztőnek... Amikor utánanéztem, hogy kijelentette e a kocsit, akkor lepődtem meg igazán:



IGEN. Kijelentette és tényleg kivitte az országból.
én megoldom ha kell de csak abban az esetben ha nem lopott,
Keki! A váz mit jelent? Nekem úgy kellene, hogy motorkerékpár a motorja nélkül. Tehát, váz , kerekek, fékek, teleszkópok, lámpák, stb. Így érdekelne, csak a váz nem.
f9dekor@freemail.hu
sziasztok valki nem foglakozik váletlenül motor behozatalal külföldröl?