Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tessék:

Hahu:
https://www.hasznaltauto.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

német jófogás:
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-motorraeder-roller/aprilia/k0c305+motorraeder_roller.hubraum_i:,50+motorraeder_roller.km_i:,15000

mobile.de (itt köbcenti helyett lóerőre tudtam szűrni)
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?categories=Scooter&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=1500&maxMileage=15000&maxPowerAsArray=11&maxPowerAsArray=KW&scopeId=MB&sfmr=false
Apriliat szeretne a fiú.
Km-t úgy 12-14 ezerig gondolom.
Még van pár hónap megtalálni, csak neki kell állni.
Úgy nehéz bármit is irni, hogy legalább ne szűkítenéd a kört márkára, tipusra, évjáratra vagy bármi másra.
Újat nem akarok ( nem tudok ?)megfinanszírozni
Unoka ballag, most lesz beoltva benzinnel.........bár 6 évesen már nyomta pitbike-kal.......csak kimaradt 8 év.
Őőőőőőő, agy 50-es robogónál "Egygazdás motor, nem fiatal maximalista tulaj, aki még a gumikat is lefújja ápolószerrel a téli leálláskor" ezt keresni.....................huuuuuuhhhhhhh.
Azok mindenhol a "ráülök,megyek,ha megáll eldobom" kategória igaz.
Ha ilyet keresel újat kéne venni.
vagy kicsavarszvaz olaszokhoz egy furgonnal hozol be 6-8 gépet a kegjobbat megtartod a többit eladod
még ha nullára is jön ki a mérleg megéri mert több motor közül tudsz vàlasztani nem csak fél órád van eldönteni mit szeretnél
Hát egyre inkább én is úgy érzem, nem biztos, hogy megéri ennyit menni utána.
Bár a közel gyári állapotú Virago-m is 800 km--ről hoztam, ott a magasabb kategória miatt megérte a hosszabb út .
Marad akkor az itthoni keresgélés.
Egygazdás motor, nem fiatal maximalista tulaj, aki még a gumikat is lefújja ápolószerrel a téli leálláskor :-)....... na, ilyen kell...
Számolj utána. Minimum 600 km. Az kb 12*7*400=33-600 csak az üzemanyag költség. Ha furgonnal mész több az üzemanyag, ha utánfutóval max. 80. MÉg nincs osztrák pálya matricád, nem ettél és nem aludtál sehol. Ja és az első amit kinéztél jó is. Vagy kimész oda ahol sok van belőle...
Köszi.
Átgondolom. Megéri-e egy hosszabb út olyan helyen venni, ahol kisebb az esélye annak, hogy tekergetik a km számlálót, vagy venni itthon kevesebb utánajárással.
ennyi
??? És most ?
Adásvételi, kifizetem, hazahozom, kötelező biztosítás? Ennyi ?
a 80 as években volt ilyen
Az igaz, hogy be kell vinni a megyei Közlekedési Felügyelethez , hogy beüssék az 50C -t, vagy valami hasonlót ? Állítólag anélkül nem vehet részt a forgalomban.
nekünk volt valami kinti papírja a robogónak is
aki behozta az írt egy adásvételit és úgy lett megkötve a biztosítás
Sziasztok !
Németországból szeretnék 50cm3 robogót behozni .
Tudom, hogy a nagymotorokhoz milyen dokumentumok kellenek, kétnyelvű adásvételi, forgalmi, kivonás stb.
Mi a helyzet a robogókkal ?
a forgalmi mellé kell egy kivonó papír is ha ez nincs meg akkor nem lehet forgalomba helyezni
ha ez a kettő megvan ketöltesz egy olasz-magyar adásvételit az utolsó olasz tulaj és közted írsz egy adásvételit a kivonón szereplő dátum után
írj rá egy jóval olcsóbb árat mint amit ér és ha bárhol kérdezik miért most helyezed csak forgalomba akkor azt válaszolod üzemkéotelenül vetted és csak most lett kész
újabban már csak friss műszakival adható el külföldre azoknál egyszerűbb a dolog mert csak honosítani kell a műszaki érvényességet
itthoni adásvételi is jó de akkor is be jell mutatni az egész láncolatot az olasz eladótól az utolsó magyar vevőig
Ezt, így....engedd el!
Keress egyszerűbb és "tisztább" motort!
Sziasztok!
Olaszból pár éve behozott motornak megvan az olasz forgalmija, de más nincs. Forgalomba szeretném helyezni Mo-on.
Hogy lehet pótolni az adásvételit, kell-e egyáltalán az olasz-magyar verzió ha én már itthon veszem a motort egy magyar személytől (de ő nem helyeztette forgalomba)? Ha a dokumentum nem teljesen fedi a valóságot, az kibukhat?
Milyen papírra van még szükség az adásvételin és a forgalmin kívül, hogy a honosítás sikeres legyen?
Köszönöm!
küldtem privit
Szia,

ő egy Pécsi motorkereskedő, többek állítása szerint csak szervizkönyves motort hoz. Mi többféle lehetőségről beszéltünk.

https://www.hasznaltauto.hu/partner/v-motors_kft-15242
Szia. Tudsz adni elerhetoseget esetleg hozzajuk? Nagyon jutanyosnak tunik a 400 eur, eddig 1000-1200 között találtam. Persze amennyiben szakértői szemmel meg is nézik a kiszemeltet. Köszi!
Köszönöm.
Nem tudok róla ,hogy lenne időkorlátja.
Vamhoz meg nem vitted?
Hello, levizsgázott a behozott motorom az NKH-n, kezemben a papír a honosításhoz. Viszont most szó van róla, hogy elcserélem egy másik kategóriára.
Ha mégsem jön össze a csere, ez az NKH vizsga meddig érvényes, mi az utolsó időpont, amikor az okmányirodában a nevemre tudom venni? Egy ismerős szerint 30 nap de ennek nem találtam semmi nyomát.
Ha valaki tudja, ossza meg velem. Köszi.