Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reméljük, minden rendben van vele. Használja egészséggel!
Sajnos nincs, nagyon ritkán tér be bontónkba a sport- és túramotorokon kívül cross, enduro, stb.
A piros sárvédő ára 15.000 Ft lenne.
Uhhh...hát akkor felejtős a típus....nagyon szép, de túlságosan elvékonyították azt a blokkot ezek szerint a tervezők. :( Sok sikert.....

ebay-en van pár darab.....

link
AZ ENYÉMNÉL AZ 1-2 HENGERKÖZT KÖZÉPTÁJON REPEDT EL VISZINTESEN .UGYANÚGY MINT GAlamboki srácnak.Úgy hogy a blok kuka.Sajnos.
Nagyon tetszik a 954-es típus, de elég soknál olvastam a blokk problémát. A tiédnek mi lett a baja?
Szerintem jó az a piros mikor nincs más. Dobsz rá egy fekete karbonfóliát és már jól is mutat. Bár lefesteni se sok pénz, nem nagy elem
Megjött a fesszab postán tegnap. Ma tudom átvenni. Köszönöm a gyorsaságot! Hála! Vasárnap kipróbálom, remélem szuperál
köszi szépen.... esetleg suzuki rmx 50 hez nincs komplett gyujtás vezetéketek-..mármint kábelköteg elejétől végéig...nem baj ha hiányos.. a piros sárvédő ára mennyi lenne amúgy...? köszi
Sajnos, nekünk is csak piros színben van.
Hello!
Keresek tuareg 600hoz fékpedál rugót / főfékmunkahengerről -sas-szeges kukucska műanyagot !
Emailt írj kérlek árral megtámogatva:
mcholskukacfreemail.hu
Helló!
Lc4 640 hez keresek gyújtástekercset szürke blokkos kokusan.
Oké. rendben ha a szerelő nem talál akkor keresni foglak.
Köszönöm. Szerelőnél van a motor és ha tényleg az ECU rossz, akkor egyre igényt tartanék.
Van több is..
70/6321-829
Van.
70/6321-829
Van hozzá több is...
70/6321-829
sziaszt TL 1000 Rhez keresek fekete elsősárvédőt 2000es a gép előre is köszi:)
CBR 1100 XX-hez keresek generátort.
Sziasztok.

Suzuki GSXF-hez keresek jobb első index lámpaburát vagy komplett lámpát.
szia! mondom én hogy a matt fekete festés a motoroknál a végállomás.
1991-es Suzuki GSX 600 F eladó. Képek csatolva.
Részletekért keressen az alábbi elérhetőségeken:

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Suzuki SV 650 N (2000) bontott alkatrészei eladók.

Pontos árakért és raktárkészletért érdeklődni telefonon vagy e-mailen!
Elérhetőség az adatlapon.
Üdv mindenkinek.
Eladó honda nsr 125rr(2003-as) motorblokk.
Kompletten, új vertex dugó(első túlméret), frissen honolt henger, új gyűrűk, új tűgörgő, új zégerek, új csapágyak, polírozott hengerfej, új kuplung lamellák...stb. Tökéletes állapotban! kb 40km-et futott teljesen bejáratos, hibátlan blokk! Egyben kompletten 80e ft. Postai úton is.
A motor még egyben van, nagyon szép állapotú, de nem nagyon sikerül eladni, ezért valószínű, hogy bontásra kerül. de egyenlőre csak a komplett blokk eladó!

http://www.kepesmotor.hu/honda...
Sógorom részére keresek Suzuki GSF 650s (2007) -hez fejidomot.
A fotókon látható - általa nemrégen Gyulán vásárolt - motor maradék fejidoma helyett kellene neki valami normális.
Elérhetőségem az adatlapomon.