Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
dunlop qualifier 120/70 eladó.2007-es gyártás, használt, de még pár ezret elmegy. egy ötös az ára, Budapesten van. B-kingen volt,de hátsóval együtt lekaptam az elsőt is...
menyit kérsz érte?
Sziasztok olyan webáruházat vagy boltot keresek ahol kx 125ös mocihoz tudok szerezni felnit vagy kész kerekeket vagy minden kerékhez való dolgot. a váaszt előre is köszi
nagymatel @ freemail.hu akor ez a KTm re még jó lehet. műszakira kéne
Van egy Michelin PR2-m 160/60as. Pici pénzért megválok tőle, mert már nem 100as. Dobj egy mail címet, küldök képet, mondassz egy árat, aztán valamikor odaadom (ha érdekel)
Hello!
Van pár használt motorgumi elérhető áron, hívj ha érdekel:
30/612-8980
vargesmotor.hu
10-max 15 nél nem adok többet a párért. a heidenau anyiba megy. a CBR re meg nem esőgumi kéne
Esetleg valakinek 150/60 ZR18 vagy 140/60 ZR18 -as jó állapotú , jó borda mélységű gumija nincs eladó? e-mailem: c5ontkov4c5@citromail.hu
Az a baj hogy a 160-as már nagy , 150/60 kellene , de a gyári meg a 140/60-as, ha esetleg van 150/60 nad vagy 140/60 nad 18 felnire akkor jelezd kérlek. e-mail: c5ontkov4c5@citromail.hu
Esetleg Bridgestone esőgumi 120+160 párban? A hátsó zsír új (még a gyári kék fóliában van), az első használt, 25e/pár
Per pill nincs ilyenem, de majd szétnézek
keresek 120/60as első és 160as hátsó pár gumát CBR re jó áron . 10-15 ezer/ darab áron kb
keresek supermotora heidenau esőgumit párban 10 ezer körül, műszakira jó legyen.
Szia brian!

Múltkor már vásároltam tőled egy első gumit az FZR 400-amra, most is a segítségedet kérném.Kellene nekem ugyan erre az FZR 400-ra hátsó gumi csak annyi a bökkenő hogy 18-as felni van hátul!Mindenképp csak használt gumi érdekelne csak!Persze azért jó legyen. A legjobb lenne a 150/60 ZR18 vagy ha ez nincs akkor a 140/60 ZR18.Van ilyened?És ha igen esetleg képet és árat küldenél róla? e-mail: c5ontkov4c5@citromail.hu

KÖSZI előre is!
Van más is aki szerel, egy másik helyen, gumi ki-be szereléssel 6-7.000Ft-ot fizettem. Ők velem tényleg korrektek voltak mindig, nem húztak le. Hívj fel egy pár gumist, szervizt, aztán érdeklődj, jobb ötletem nincs ezen kívül.
Kösz a segítséget.
Más nincsen még itt a környéken?
Mennyiért szerelnek ha én viszem a gumit is?
Ha csak a kerekeket viszed, jobban fognak szeretni, elég kevés helyen van motor emelő. Nekem simán kocsi emelővel emelték meg a gombánál fogva...ahol a legjobb hozzáállást találtam: 8200 VESZPRÉM, HOLD U. 12., alu hegesztés, szinterezés, gumi cserét is megoldják.
Hello gumis oldal.
Valaki tud ilyan gumit?
150/80 R16 71H
Csoooppperre kell. Nem nekem, ugyhogy valami 10% os is megteszi.
Jelige: occó
Email: gregoriusvidius@yahoo.com
Túrázni teljesen oké.
helló helló helló
Valaki +tudná-e mondani persze olyan akinek van tapasztalata a
Continental ContiMotion 180/55 ZR 17 M/C (73W) TL gumival kapcsolatba.
Nagy Banditra milyen.
Nekem főleg túrázni kellene.
(+persze az ár sem utolsó szempont, mert itt szerintem a nagy többségnek NEM APUCI TOLTA A SEGGE ALÁ A MOTORT )
Veszprém vagy füred környékén hol tudok gumiztatni?

Valamint elég bemennem motorral vagy vigyem be a kerekeket kocsival és átszerelik?

Aki tud v.mit itt a környéken az szóljon.
Pirelli Diablo v. Pirelli Diablo Corsa de talán Pirelli Diablo Corsa III is lehet.
valaki megtudná mondani ennek a guminak a pontos nevét? köszönöm
Sziasztok.BT021-es hátsó gumiról nincs valakinek infója Bandit 1250-hez hasonló motoron meddig tart.
6 rugó?... anyiért én is kicserélem mindekettőt