Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok

érdeklődnék hogy van-e valakinek tapasztalata a Continental Race Attack Street ről? Főleg utcán használnám, és néha pályán, nyomásértéket tudna-e valaki utcára, pályára? 120 és 190es méretben.

Előre is köszönöm.

Zsolt
szia Czimby,
kérdezz bátran..
nos a pure is jó gumi. sokat motoroztam vele a mátrában is és számomra nehéz volt belőni a jó nyomást, úgy éreztem mintha kanyarban kifelé sodródnék amikor próbáltam határon tartani, de ugyanezt éreztem teljes ledöntésénél is szűk nem nagy sebességű kanyarokban is. ezzel szemben kisebb nyomással beérte a sportsmart, bár úgy éreztem lassabban melegszik mint a pure, de utána odaragasztották a betonra... nem vagyok versenyző, életemben nem voltam a ringen, csak utcán, de ott szeretek harcosabban közlekedni. gumiszakértő sem vagyok, gumieladással sem foglalkozom, csak motorozom. biztos ezer cáfolat jön a véleményemre, de én a saját tapasztalatomat írtam le mindenféle külső hatástól mentesen. tavaly októberben elvitték a motoromat és a srác ledöbbent a sportsmart tapadásától. azóta is haverok vagyunk és talán idén együtt fogunk gurulni ha végre meg tudok egyezni az új k8-ról egy sráccal. szerintem is tartósabb a dunlop.
csak lenne már jó idő
üdv
Brian!

ha egy hónapot állítva tároltam a télen vásárolt gumikat lehet attól bajuk ?
a fájörfox nem húzza neked alá a mien és a meik szót?
Eladó Dunlop Radial 200/70-R420 KR 108!70százalékos!
Haérdekel hívj és biztos megegyezünk!
Sziasztok!

Eladó a képen látható Bridgestone Battlax 18as hátso gumi...Bővebb info a következő linken:

http://kepesmotor.hu/utcai_tur...


Köszi!

Üdv
A DEKRA teszt ha valkit érdekel! SportSmart Teszt
BBusa!

Látom neked van tapasztalatod a Power Pure-al és a Sportsmart-al is.
Írtad, hogy a Pure nyúlós. Ezt, hogy érted? Deformálódik?

Összeségében meik tapadt jobban a kettő közül?
A Dekra tesztje szerint a Sportsmart 25%-al tovább bírja mint a Pure, tényleg ennyire tartós?

Egyébként te mien nyomáson használtad, ezt a hátsót is alacsony nyomáson kell használni az NTEC miatt?

Remélem nem kérdeztem túl sokat?!
Üdv! Péter!

ui: Még valami, merre használod leginkább a mocit? Szerpentin, Pálya, Közút?
a srác érdekében remélem, nehogy több füle legyen mint foga..
pénteken hozza

köszi a tanácsot, betartom

üdv BB
Tuti GP?
Hidegen ~1,6, de inkább melegen nézd meg: 1,9
Nyári hőségben melegen 1,6 is elég bele.
hi Brian,

köszi igyexem, tudom te dunlop párti vagy. régen én a michelin felé húztam de igazad volt, a dunlop jobb. de ha már összefutottunk megmondanád k8 busához 100 kg-os emberrel mennyit fújjak utcára a d211 gp-be?

üdv
... méghogy nem jó a D211GP.... készülj fel a legjobbra!
Hali!
Nagyon köszönöm a válaszod!
én michelin parti vok!
de majd lehet, hogy kipróbálom
hello GáborXX,

nekem volt pure, volt one, de aztán vettem dunlop sportsmartot. na az király volt. a pure tapadt de egy kicsi nyúlos volt, a one nekem csúszott. most vettem d211 gp-t arra kiváncsi leszek, de ha nem jó marad a sportsmart. összeségében én maradok a dunlopnál. üdv
Hali!
Rendeltem a mynetmoto-ról gumit és fizetésnek a bank transfert választottam,jött is egy e-mail,de nem vágom hova kell utalni.
Valakinek esetleg tapasztalat?
Hali

Kellene nekem Bp. ill környékén (lehetőleg kelet pest környékén - Maglód, Gyömrő, stb...) olyan szaki aki a kicsit viseletes simson kerekemből kiveszi a hullámokat, mert üt. Kiküllőzöm, mert úgyis cserés az összes küllő. Tud valaki segíteni? Köszi
A 180-as pilot power mikori gyártású és kb mekkora a profilmélysége.Valamint a Pirelli is érdekelne , mikori gyártású? Mennyiért adod a Michelint vagy a Pirellit?
ment a privi
Kettő darab 120/70-es power mi pénz lenne?
Sziasztok ! Eladó ez a pár darab gumi ha valakit érdekel írjon,postázom is,de ha kell fel is rakjuk centírozva.
1.kép:Michelin Pilot Power 180/55 ebből van még pár darab és 120/70 is
2.kép:Pirelli Diablo Rosso 190/50
3.kép:Continental Race Attack 190/55
4.kép:Michelin Pilot Road2 190/50
5.kép:Pirelli Diablo Supercorsa 120/70-180/55 külön is
ok.
megvan...
lentebb megtalálod az emailom írj oda...
Az egyik motoron az van most fenn. Hááát,,,140-es helyére nagy... Fogni fog, kanyarban sincs vele gond, de nem valami szépen áll rajta, elég rendesen behúzza a szélét, így jelentősen lecsökkentve az oldalsó futófelület használható részét. A 150-es csak egy mérettel nagyobb,az még elmenne. Éppenséggel, ha normális gumi,és értelmes áron,lehet,hogy érdekelhet a tiéd is. Rakjál fel valami képet,vagy küldj róla mail-ben, adatlapomon az elérhetőség. Köszi...
rgwzoli ! Nekem van egy hátsóm csak az 160/60 R18 as
megvan még a gumid? egyenesen közlekedni nem kell jobb.