Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oneill0722@freemail.hu
Köszi
Hmm... Igen, ezt olvastam korábban is.
Mondjuk az tény, hogy a racer-el kapcsolatban még nincs ilyen téren saját tapasztalatom, azt még nem rakattam fel. A "sima" 211 a tavalyi szezon végén lett majdnem cserés (akkor érte el a kopásjelzőt), szóval azt még most majd legyalulom, és megy fel az új. Abban eddig olyan 4500 van, talán még egy 500-at elmegy majd.
Igazából attól tartok, hogy a folyamatos autópályás megterhelés hatására nagyon elkopik a közepe. Egy ilyen túrát már megcsináltam egyébként egy BT014-el, igaz azt két személlyel és full csomaggal volt, de az le is nullázta a közepét teljesen. És az ráadásul elég bakelit a Dunlop-hoz képest, mégis elfogyott.
Hmm, nahh majd átgondolom még ezt is azért, köszi!
Korábbi hsz-om:
"brian
[8] 2010. szeptember 3. 21:18
Egy barátom/kollégám a D209GP-Racer-rel megjárta Horvátországot 2 hete, motorozott a H-ringen és a Mátrában, Bükkben egy öreg ZXR750-essel és folyamatosan ellenőrizzük a profilmélységet. A mért értékek alapján 9500 km a várható futásteljesítmény.
A BT003 hasonló a Racer-hez, de nem többkomponensű és gyárilag kisebb a profilmélység, tehát valószínűleg kevesebb km-t használható."

A 211GP-Racer-től is kb. ez várható, vagy a BT003 Street verziója lehet még jó alternatíva.
Dobj egy mailt és részletesen megírom!
Szia.
Az attól függ melyik mennyi?
Elsőnek az új érdekelne.
Köszi
Csatlakozom!

Te Brian! Van/lesz esetleg valami olyan gumid ami kicsit jobban bírja az autópályázást? Lehet, hogy beugrana egy horvátországi kis túra, de amiatt nem akarom elkoptatni az új 211-et...
Kb. 1200km, abból szerintem vagy 800-900 tuti autópálya lenne.
Nyilván nem 211 színvonalú gumi kéne, de valami olyan, ami mindenképp kibírja ezt az utat és hogy ha esetleg megállítanak, akkor azért ne legyen gond belőle (legyen még rajta minta amikor hazajövök, akkor is). Valami 120 + 180/190 kéne. Egy személy, minimum csomag (max. egy kis tanktáska).
Egyenlőre csak érdeklődöm, hogy tudnék-e szerezni egyáltalán valamit. Ha esetleg igen, akkor addig felrakatnám azokat.
Ha esetleg szabaddá válik dobj egy mailt plz. Köszi
Szia!

Új Bridgestonban tudok segiteni jó áron! Adatlapomon elérsz!
Használt vagy új kellene? Keress meg!
Tulajdonképp van is és nincs is Eltettem egy helybélinek, ha neki mégsem kellene, akkor szabaddá válik Részletek email-en vagy
Hi
Csak megerősíteni tudom Briant már a második szettet koptatom. Apropo sv650re van gummád haveromat érdekelné.
Sziasztok!
Segítsetek nekem hogy Yamaha fz 1N motoromhoz hol tudnék gumit venni jó áron?Hátha van valakinek egy jó ötlete:D
Köszönöm
Megerősítettem,mert a motoromon eddig,csak Dunlop volt,és iszonyú
jó a tapadása 2 személlyel is!Üdv
Van, aki elhiszi nekem , van, aki kételkedik a tapasztalatomban De, te megerősítetted
Brian!
3.szezonja,hogy Dunloppal megyek.
Le a kalappal előtte,mert annyira elégedett vagyok vele,hogy felesleges más márkát kipróbálni!Üdv
tisztában vagyok vele, tegnap este megrendeltem az ujakat
Eladó 18,19,21colos crossgumik. 90%osak. Több méret, több márka. Adatlapomon van elérhetőség!
ok. Azt tudod, hogy a rendőr helyben elveszi a forgalmit, ha nincs mindenhol 1,6 a minta, ugye?
olvastam a metzelernél, hogy 2000 utáni, (a motorom meg mondjuk '99-es), a lényeg, hogy ha tapad faszán és birja, akkor jo lesz, eddig ami feltünt, hogy elég hamar felmelegszik, még hideg idöben is
Kösz!
Jó, csak kb. 15 évvel ezelőtti fejlesztés
amugy szerinted is jo gumi a rennsport?
7704 Med/soft
7614, 7813 Soft

Jó gumi a 209GP-Racer is. Tartósabb és felhasználóbarátibb, mint a GP, lágyabb az oldalfala és a szerkezete, elasztikusabb.
Hali brian!
A d211Gp-ból hogy jelölik a soft keveréket?
Hard 6680
Medium 7704 ha jól tudom.
Köszi!
Ja D209Gp Racerről tapasztalat esetleg?
köszönöm