Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Pirelli Diablo Corsa 3-at keresek, jóárasítva. Csak hátsót!
180/55 ZR 17
köszi
Üdv mindenkinek. Érdeklődnék,hogy 4.00-19 másik mérete talán 110/100-19?
krisztian112@citromail.hu
Szia
Ha rendesen olvastad volna akkor 70 alatt akarja
Én annyiért tudtam igen csak a hátsó annyi, 65 lett volna a pár de én Németben élek és euróban tudom az összeget a Forint meg mindíg változik
Dobj egy mailt!
bocsi,130/70-zr17
valakit nem érdekelne egy db Pirelli sport demon 130/60-zr17es gumi?
üdv

Érdeklödnék h esetleg valakinek nem-e lenne 190es gumájja lehetőleg minnél olcsobban jo állapotban.
Köszönöm felettébb értelmes e-mailjét egy kedves látogatónak, ha egyáltalán fórumozik, de valószínű... hát sajnálom, csak ennyit.
Üdv urak!Van-e már valakinek tapasztalata Dunlop Sport Smart-ról,vagy Pirelli Diablo Rosso Corsa-ról?Tapadás utcán és pályán,valamint futásteljesitmény?Csá!
Üdv Urak

165/70-17 slick kellene jóáron SMR hátuljára...
Valaki tud nekem?
Mindkettőt használtam a Bridgestone nekem jobban bejött, talán azért mert az két komponensű volt!
Jobb egyenes futás, kanyarban viszont kisebb tapadási felület. Állítólag!
Semmi!
tisztelet!
kérdésem volna....
ha előre 120/70/17 helyett
120/60/17-et teszek akkor pusztán a méretváltozástól mire lehet számitani?
tételezzük fel hogy azonos tipusúak...
ja,....xx en lenne....
köszi a válaszokat!
Sziasztok!
Eladó egy D211Gp 190/55/17 méretben.NTEC 6680 Középen 4-4,5mm,szélen 1.5mm.2010/07 havi.
Ár:10000Ft postával
Kawa ER-6f-en használok BT021-et (gyári gumi). Kellemes, nyugodt túragumi, nem túl sportos használathoz tökéletes. Nekem esőben sem csúszkált, tavaly sajnos sokszor próbáltam. Jelenleg 13 ezer km van benne, még 1-2 ezret elmegy, utána cserés.
Mail ment.
Itt is leírhatod, csak érdeklődök!
Nekem
Privátban keress!
Valakinek van olcsón Dunlop D211GP? Racer nem érdekel!

180/190/200/55 jöhet!
megtennéd hogy megadod a számod? Adatlapomon ott vannak az elérhetőségeim, vagy mailben dobd el vagy csörgess meg. Túl körülményes ez a fórumos beszélgetés..
Szóval: Z8-al valakinek tapasztalata?
Max a hátsó kerül annyiba. Strauszéknál kb. 72 ezer egy pár a gépemre, a munkadíj meg ingyér, merthogy tanára voltam.