Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

120/70 dunlop qualifier eladó. kb 30 % os. 2-3 e km van még benne.
ára egy ötös. 2007-es, leginkább motoron tárolt, de természetesen már szilikonozva, zsírozva van!
nem.
A gumit sem az adatlapodon találtam...
Csak így lehet
Mi a faszért nem bagózol az adatlapomra vaksi?
Uraim!
Szeretném kérni véleményeteket, melyik a jobb.
Metzeler roadtec z6

Bridgestone Bt 023
Gsf 650 bantitra
Válaszokat előre is köszönöm
Helo mindenki,

A BT 014 szerintem sem a legjobb gumi, nekem is az volt fent gyárilag a Hondán. Az eleje alig melegszik, párszor okozott meglepetést... Le is dobtam utánna. Aki jó ár/érték arányú sportgumit szeretne vegyen inkábbSport attack-ot.
ott van a telefonszáma az adatlapján.
Brian ezt nevezem,ma reggel már dudált a postás.
Le a kalappal
Jártam már így én is, mondjuk nem Vele.
Atix 83! Lassan két hete várom a válaszodat a 150/60x18-as gumi ügyében. Mi a faxnak rakod fel, ha aztán meg ide se bagózol?
nekem volt race attac street..soha többet akkor már a sport attac, az nem csuszkált pályán sem (1,5-töl 2,5 ig próbáltam a nyomást, 1,8- 1,9 nél volt a "legjobb" ezt a race attac streetre értem), a race az igen, főleg a kis ház kanyarnál, brrr.... akkor már a race attac comp. ot vedd meg, soft-medium ban (elöl - hátul), azóta dunlopra váltottam, és mást semmit
Hirtelen csúszott meg, és rohoncon is el-elmászkált, pedig csak 400-asom van
Utcára?!

Első hallásra kevésnek tűnik, demajd kipróbálom.

brian a D211 Gp-be ajánlott kicsit lentebb ennyit, vagy ennyire hasonló lenne a két gumma?
Hát ez nem valami sok. Nem baj, majd szétnézek valahol.
Semmim
Hello Brian!
Van valami jobb gumid 130/70-16 méretben?
Előre is köszi!
Eladó egy használt bridgestone battlax enyhén vágva már,de füstölni vagy 1-2 ezer kilóméterre még tökéletes(2.8mm)3000ért.
D211-ből nincs /50-es , csak /55-ös
Dobj egy mailt vagy
Szia!
A KÉK HOLD SE guminál rendeltem, akciósan volt 30.000, futárral 31500 volt. Ott érdeklődj, van-e még akciós.
RSV re érdekelne jominőségü hasznát 190 50-es gumi tud valaki jóárban? pl: d211, pirelli diablo corsa III leginkább ezek érdekelnének.
üdv
Csak 1,5-1,6-ot tegyél hátra, akkor nem fog pattogni.
Sziasztok!
Tud valaki olcsón Diablo Corsa III-at szerezni (180/55-17-est), csak hátsót? Tudom, kifutó már, de az elsőm még kiszolgál egy hátsót valszeg...
Köcc,
R.
Hello!

Köszi a részletes és kimerítő választ!

Több helyen is olvastam már, hogy a Pure gyorsan melegszik és jól is tapad, viszont a stabilításával vannak gondok. Sajnos a Light Tire Technology-nak nem csak előnyei vannak. Mivel az abroncs nem olyan merev mint a versenytársai, jobban "mozog" könyebben elnyeli az úthibákat és gyorsabban is melegszik, de éppen ezért a stabilítása már nem olyan jó, mert nincs tartása.

Eddig Pilot Power-en gurultam, nem volt egy rossz gumi, de neki is nehéz volt belőni az ideális nyomást + mivel hátul csak a szélső 11% volt a puhább keverékből, ha nem döntöttem be eléggé kicsit csúszkált. Ezen is változtattak már a Pure esetében mert a két külső 11% helyett már 40-40% a lágy keverék és csak a középső 20% a kemény/tartós.

A Sportsmart-ról mindenhol csak jókat írnak, hasonlóan a Diablo Rosso Corsa-hoz.(Utóbbinak egyedül hátránya a viszonylag gyors kopás)

Szerintem idén a Sportsmart mellett döntök, remélem beválik.(Egyedül attól félek, hogy az NTEC miatt túl kemény a hátsó és az úthibákat nem nyeli el majd megfelelően, és ugye azokból nálunk akad bőven.)

Köszi, hogy leírtad a véleményed/tapasztalatod sokat segítettél!
Operám van... Spórolok az ly-nal.
Semmi
Mire rakja fel, aki megveszi?
Kb. 5 embernek van 16,5 colos kereke a gyorsasági szakágban és ők csak új gumit vesznek