Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talán 750 k6.....
Ami nekem most fönn van,az is GSX-R-ről van,ha jól emlékszem 600 vagy 750-ről...
BT 014 védelmében kell, hogy szóljak. Amivel a GSX-R 1000 jött ki tűrhető utcán, Mátrában, Rétság felé. A gyárak az új motorokra T/J/K stb specifikációjú gumikat szoktak rakatni(nem mindig) de pont olyan gumit nem lehet kapni gumisoktól. Annyi rosszat hallottam én is a GSR gyáriról, hogy nem vonhatom kétségbe. Az más lehet (szar) mint amit aGSX-R 1000-re Kawa ZZR-1400! ZX-10R 2006-tól raktak. Tiszta országúton motorozot ilyennel a cimborám GSX-R 1000 K6 kanyarba nem volt ellenfele, ha besokallt, ráfékezett, vagy még jobban leborította. 3000-km után majdnem olyan kopott lettek az oldalai mint ha pályázott volna vele. Amit viszont nem szabad, bemelegítőkör + 1 és sóderágy lett belőle +3500KM volt ekkor benne.Talán ha új lett volna, mert Oncsik Zoli tesztelte Ausztráliában K5 1000 BT 014.Philipe Island.
Sziasztok!

Van valakinek valami tapasztalata Pirelli Angel gumival kapcsolatban?
szerintem nem kell továbbvinnünk ezt a témát. Kívánom neked, hogy ne is legyen. Szar e miatt eldobni a motort.
1,azt ne mond már hogy minden kanyarodáskor életveszély a 14-es!
2,nem a barátom.

Még egyszer leírom:nekem semmi bajom vele,ennyi.
Bocs a késői válaszért, de már nem aktuális a dolog.
Szia.
Kb. mennyivel az áraik alatt?

Pl. ezt. : Power 2ct
egyébként ha neked ennyire bejön miért nem veszed meg te a barátodtól?
de kanyarodni csak kanyarodsz vele...vagy mi neked a motorozás?
Atix! Ha mellőzöd azt a /80-as elsőt,meg faragsz még kicsit az árból,nekem jöhetne az a 150/60x18-as Bridgestone. És,hogy milyen csodára való? Hát erre!
Most is ez van fenn,és semmi baj nincs vele.
Igaz én nem járok pályára,meg nem őrültködök a Mátrában sem.
Csak motorozok...
Nem nekem nem felel meg, hanem a teljes GSR topik szívből rühelli. Mivel ez volt a gyári gumi mindegyikünk használta anno, és dobáltuk lefele, mielőtt a motor száll el. Volt aki el is dobta miatta a motort, mert kiment alóla az első gumi. Nem pályagumi, nem túragumi, visszajelzés nélkül csúszik meg, hirtelen hűl vissza, nem tapad. De te miért is árulod, ha ez ilyen fasza gumi? Használtál te Pityusz ilyet egyáltalán?
Eladó krossz gumik! 21" méretben, 95%os állapotban. Olcsón.
Érdeklődni: yahzee@freemail.hu vagy telefonon 0620 213 30 86
asszem a közepe 2,5, a széle meg 2,8...
most keresgettem neten hogy 4/32 inch a gyári profilmélység, ami 3.17 mm...
írj ide ha érdekel: gixxergabi@freemail.hu , addigra kiderítem a dot számot
Hali!
A DOT számát és a középső futófelület bordamélységét megkérdezhetem?
épp ezért írtam hogy "túrázni tökéletes"...
nem mindenki pályázik, vagy utcán "túl sportosan" közlekedik, biztos vannak olyanok is akik 2 személlyel megpakolva járják az országot...

nem pályaguminak kínáltam, ennyi erővel a krossz gumit felrakó gyerekbe is beleköthetnétek...
a gumi nem sérült, nem javított, próbáltam "szakszerűen" tárolni, bár ezt nem tudtam hogy a "szilikon" spray nem jó a guminak, pedig rá van írva... (aki felrakja persze előtte mossa le)
de mindig okosodik az ember...
peace...
Szerintem aki nem pályára megy annak jó.
De igen,tudom a Doktor Úrnak nem felel meg...
a BT 14 magától is csúszik, nem kell szilikonozni, alapból egy kalap szar.

Tutis, ment 2 mail.
DE Ő azt mondta hogy le van SZILIKONOZVa olvass már vissza ha belebeszélsz
Van olyan gumiápoló ami nem tartalmaz szilikont!
de a szilikon nem tesz jót a guminak
hja a gixxeremen volt, mikor használtan vettem...
de aztán párban vettem rá mást, és ez lekerült, és évek óta a garázsban van, nem tom mikori mert már kartonba is becsomagoltam, mert úgy volt elviszik...
ha érdekel írj:gixxergabi@freemail.hu