Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!2-őt fizet,3-at kap slick gumi akció,amíg a készlet tart.
2db gumi vásárlása esetén 1 harmadikat adok ajándékba.
Árak:10-15e Ft/db,valamint 20-25 e Ft/2 db,természetesen állapottól függően.Ezen felül jár az ajándék gumi.
Méretek:Dunlop:120/70,195/65. Pirelli:120/70,180/60,200/60. Bridgestone:120/70,190/655,200/655.
Hívj bátran,szívesen segítek az ideális gumitípust kiválasztani pályához,hőmérséklethez,motorodhoz.
Kérlek csak telefonon érdeklődj..Viberen szívesen küldök képet,ha nem tudsz eljönni személyesen.
Debrecen-Budapest vonalon ingyen el is viszem részedre.
Remélem senkit nem zavartam a hirdetéssel.
Szia! Meg vannak még?
nagy és erős a motor....nem ritka az ilyen. a tapadás a futásteljesítmény rovására megy és fordítva
Keress meg bátran,szívesen segítünk :) www.revolutionmotor.hu
Sziasztok! Egy kérdéssel fordulnék a tapasztaltabbakhoz. Alany egy Suzuki B-king. Gumiváltás előtt állok, jelenlegi gumim Pirelli Rosso III. 3000km-t bírt a hátsó kb, ebből egyszer voltam Kakucson ami azért nem egy gumigyilkos hely szerintem. Felmerült bennem két kérdés.
1. Van létezik vmi tartósabb de tapadós gumi, mert ez hamar elfogyott pedig nem pályázok és nem gyorsulgatok lápától lámpáig.
2. A motor gyári mérete 200/50r17, most 190/55 van rajta, vajon jobb vagy rosszabb lenne 200/55-el?

Köszönöm a segítséget vagy a tanácsokat!
eladó d212 két oldala legyilkolva közepe ép, 200/55 , 8000 ft helyileg debrecen. 703781937
üdv. eladó a képeken látható 4 darab gumi egyben. 120-190 -esek . csak személyes átvétellel. ár 30 eft. észak-pestmegye 06 30 698 három -négy -9-hat
Ha újat keresel, mi tudunk segíteni Neked :)
Pirelli Angel 120/70 eladó. 2016-ás. Körben 3mm mintával.
Ár: 8000ft
Üdv!

Új 120/70 Pirelli Supercorsa-t keresek SC2, vagy SC1 keveréket, max. egy-két évest.
Gumivágogépet
Ha már RR K3. Van itt egy szett (120/70 190/55) használt állapotban. A hátsón a minta középtájon 4.3-4.6 mm; az elsőn 3 mm körüli (ezen gyárilag sem valami túrásan mély). Az első, szép, szimmetrikus, a hátsó jobb oldala pályakigyorsításon kicsit kopottabb, de ott is van 1 mm a kopásjelzőig, míg a másik oldalán bőven.
Legakciósabban 90e-ért találtam ilyet újban, úgyhogy az ára legyen 30e Ft. Igény esetén képeket is tudok küldeni privátban.
Hely: Bp-Vác-Gödöllő háromszögben. Nem postázok.
Már 4000 Km-t futott az m7 rr-m Speed triple 1050-n és nem bántam vele kesztyűs kézzel. Volt Kakucs és volt Parassapuszta ezerszer. Nincs most képem,de nem kopik vészesen, Írok egy számot kb. 3000 Km benne van simán még. Ja kigyorsítás hegyek és tényleg hülyén hangzik,de tapad mint állat és nem kopik. Ez lesz legközelebb is. Bridgestone s20-t váltotta attól fényévekkel jobb. Szlovákiában hétvégén valami erdei úton megcsúszott az első, de maradtam a nyeregben...az nem tudom miért volt,de az út ismeretlen és nem is volt valami jó minőségű. Ja és bátor is voltam meg agresszív...
Már az M5-el is elégedett voltam, tuti a 7-el sem nyúlsz mellé
Nekem is racetec rr volt a terv a pályázósabb (július-augusztus) időszakra, de aztán alkalmi áron hozzájutottam egy szett d212-höz. Már csak fel kéne rakni őket, mert július van, menni kéne Hringezni :)
Sziasztok, slick gumi vagasra tudtom ajanlani valakit? Koszi
Racetek RR k3 volt nekem is fenn, meg elől . A közepe tényleg jól bírja. Maradt rajta 2mm, amikor a szélén már nem volt semmi minta kb 3000km után. Nagyon bejött, de az M7-re is kíváncsi lennék.
Baromi jó gumik a Metzeler-ek....nekem most racetec RR van fenn, csak ámulok hogy supercorsa puhaságú, viszont nem fogy ezerrel a közepe. Ennél tökéletesen funkcionál a 2 komponens.
Én nagyon szeretem. Közútra sztem hibátlan gumi, ha nagy ritkán elkap az eső, akkor sem jön zavarba. A hátsóval így vegyes használatban (utca, 3-4 pályanap) elmegyek 5-6ezret. Szárazon kb ezt tudja biztonságosan: https://www.instagram.com/p/BU...
Mik a tapasztalataid vele? Elsősorban közút érdekel.
Szinten m7rr, szinten Hring:
Eladó 120/70 gumik 1db -6eft ,egyben a 4db- 20eft
Aham-aham! Tuti, hogy a kettes lesz a megoldás Köszi!
Itt mindkettő probléma fennált. A motor hátulja imbolygott, mint egy Cadilac és a rider abszolút nem húzta a gázt kanyarban (Hring).