Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kiváncsi leszek ezekre a mitasokra. Már a harmadikat látom ami középen szétnyílt. Talán mind a sportforce volt, de nem ismerem fel őket
Szépen kihasználod azokat a mítoszokat. 😉
Hello
Kb 2000km lehet a gumikban épp tegnap raktam vissza öket mert megy műszakizni a motor, még idén nem mentem vele de ha gondolod tudok rajta egy profil mélységet mérni mennyit kopott le a futott kilóméter után, bár mikor új volt nem mértem meg milyen mély volt mert még így is eléggé újnak néz ki a gumi.
Dehogy, ne kérj. Már azt hittem annyira vaksi vagyok, hogy én nem látom csak.
Ja... énkérekelnézést, akkor félreértettelek.
Oh, hát épp ezt nem találtam rajt.
😆
Katt a linkre, guríts le a termékfotókig. A termékfotók közt keresd.
Mondjuk a Mitas, amire te vagy kiváncsi, nincs a képen.
Hol???
Mese…
Neked van még egy barátom, használd ki... remélem gurulunk együtt mihamarabb...
94 ponttal az élen ! 👍️
https://www.kekhold.hu/racetec... itt található egy táblázat , melyik a legjobb gumedli a piacon ! 🙃
Lesz tapasztalat, írok majd. Egy barát 1000 csupasz hoddája is éppen ezt kapott ott is lesz teszt...
Akkor a józan ész a Mitas sport irányába terelődik. Köszönöm.
Szia!
Még nincs fent, szerintem még a mostani mislennyel vizsgázik nemsoká...
Legutóbb sport gumma az S2R-en volt conti sport attack 2 azzal a hátsó 14ezer, az első 22ezret futott vászonig.
12re számítok hátul, elöl meg valamivel többre...
Az teljesen korrekt!
Baszki egy nulla plussz. 😱
100e felett.
Döme00 és Pocses!
Tartósságra mennyit számíthatunk, egy utcai motorosnak 650-es motoron kb?
ww.r17.hu
Annyi van, hogy adnak el belőle.
vennék Pirelli Angel GT 190/55/17-es gumit újat.
Akkor lehet veszel még...
De ne reklámozd mert felverik az árát. 😂
🙂 A kíváncsiság hajtott engem is nem volt rossz választás 🙃
Szívesen
Na fasza! Jól gondoltam megint én leszek a majrésabb nem a gumi. 😊 Köszi az infót, rosszat nem olvastam erről a gumról. Az ára meg tényleg brutál jó!
Hello
Van tapasztalat mondjuk nekem sport force + ev van fent a motoron, a hátsó gumim az 190 50 es. Én tavaly júniusban vettem egy k8 as 1000 es gixxerre, júniusban volt vele egy kis ismerkedés szerpentinen aztán júliusban meg ezzel a szettel volt egy Hockenheim ringes pályanap. Én nagyon meglepődtem ezen a gumin hogy ebben az árban ilyet lehet vele motorozni pályán(Természetesen nem GP időre kell gondolni!) és szerpentinen.