Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen a fogyasztás 6liter azt tudom!
Viszont hogyan lehet csökkenteni a fogyaztást?
helo,
A yamaha 4t (durrogója) nagy testbe zárva sem ér semmit :) gyenge, nem lehet kihasználni méretre megfelelő de teljesítményben az a 14le lófasz már bocs..
inkább rs csak a fogyasztásra figyelj :)

ez az én véleményem mielött megszídnátok...
(kipróbáltam)
Sziasztok :)
Egyolyan kérdésem lenne hogy motor vásárlás előtt állok éppen és nem tudom eldönteni hogy Yamaha YZF R125 vagy Aprilia RS 125 öt vegyek :S tudom hogy a ketőő nem összehasonlítható!De érdekelne a véleményetek :)
Gilera RC 125 Top Rally gyönyörű állapotban eladó ! Megtekinthető itt
Bármilyen csere is érdekel . Ár irányár . Sürgős.
Valakit eladó nsr? link
Hello. vagy egy bazukám rendszámos 2012 ig érvényes forgalmival.
2008 aug-ban vettem. Menyit érhet ? Jó állapotban. Supermoto
6000 km van benne
Hali! Van egy tomos 125 SM supermotom, azon agyalok, hogy szereznem kéne hozzá endúró felniket + gumit, ha esetleg valaki tudna ijet, vagy ismeri ezt a fajta vasat és tudja milyen más endúró felni passzol bele az segíthetne :D előre is thx
Eladó Aprilia af1 125 Váz!


Kerekekkel együtt,szinte új gumikkal, elöl háttul tárcsafékkel féknyereggel együtt, bölcsővázzal, kilóméterórával, színre fújt 2 komponensű (festés+lakk) metál fekete színnel!

60.000Ft
speedfan@citromail.hu
hát ez nagyon csúnyán hangzik.....nincs ennyi pénzem és kéne nekem egy motor lehetöleg 250 es cserélném a bazukámat van róla kép az elözö hozzászólásomban.....ha érdekel valakit vagy ismertek valakit akit érdekelne akkor szóljatok!köszi!
Hello!
Sajnos én úgy tudom, h az euro 1-2-3-4-5-stb szabvány szerint 2008 végéig lehetett forgalomba helyeztetni a bazukákat, mert addig volt érvényes a szerződés a közlekedési főfelügyeletnél, amiben leírják, h euro 2-es motorokat csak 2008 végéig lehetett forgalomba helyezni, de nem vagyok benne biztos. Nekem 2 éve a teljes forgalomba helyezés kb 230000 forint volt, de nekem 250ccm-es a gép és a regadó is 135000ft volt, de egy 125ccm-re 95000 volt annó.
sziasztok!nekem egy óriási nagy gondom van....mégpedig az h vettem egy bazuka b12-öt de már két éve és csak ugy motorozgattam vele de most nem tudok motort venni drágán igyhát forgalomba szeretném iratni nemtudom h konkrétan hova forduljak hogyan kezdjem mennyiidöbe telik és mennyi pénzt kell rá költeni.esetleg cserélnék valakivel és ráfizetnék egy 250 es mocira vagy valami ütös gépre irjatok!e-mail:lacika49@freemail.hu vagy msn:b.lacika@hotmail.com vagy itt!
Hali eladó sorba került a motorom akit érdekel az vegyen fel msnre és leirok róla mindent:)dave93@pofa.be
Szia sajnos már nincsenek csak egy kerek lámpás mito hoz való arrow rezonátorom
Hello! Vannak még mitohoz alkatrészeid?
Hello
Valaki tudna mondani véleményt vagy tapasztalatot a 125-ös Varadero-val kapcsolatban?
Üdv
Látom h csak japán gépekben gondolkozol sztem mindenképp 2t-t vegyél(dt vagy nsr). Nekem teljesen véletlenül van egy eladó nsr:P
link
Motorvásárlás előtt állok. Mostanában nézegettem néhány 125-ös gépet. NSR 125 CBR 125 XT125X DT125X. Max 500.000 Ft-ig. Szerintetek? Tudom dedós kérdés, és nem azt mondom hogy ti döntsétek el helyettem, csak érdekel.
Helló eladó egy nagyon erős ritka laverda lb125/50es motor 90%-ban restaurált sok alkatrésszel. Ára 120000Ft
Tell.:06705261420
Szia.Ennyire nelegyél naiv . Akkora bevétel hogy sose törlik el,csak megemelik..Amugymeg üzembentartói,(ha belemegy az eladó..)hamár nemakarsz "feleslegesen pénzt kidobni"Énmeg 1 lottó telitalálatot szeretnék
Helló!
A törvény javaslatról nem tudok semmit de a kölcsönbe adásiról igen!
A papiron rajta van hogy a kölcsönbe vevő azaz te mindent átvállalsz a motorral kapcsolatban, ezt ell kell fogadnia a rendőrnek!
Én is így akartam venni egy etz-t de sajnálok még kiadni 30 ezret a teljes átírásra mert 1 évnél tovább nem lenne nálam, én is így szerettem volna megvenni a mocit de az eladó nem akart belemenni szal tőle nem veszem meg! A törvényjavaslatról mint már írtam nem hallotam de ha így lessz akkor várok addig és majd akkor veszek egy etz-t, úgy már nem lessz olyan drága az átírás!
Én ugy hallottam, hogy az átíratás marad, az eredetiségvizsgát törlik el. Am helo mindenkinek!
Sziasztok! kedves A1-es és egyéb más jogsis motorosok:)
hallottam 1 olyan törvényjavaslatot, hogy 2010.01.01-re mindenféle gépjárműre el fogják törölni az átíratást *ami 10-en x ezer forint*
Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e valaki konkrét dolgot erről?
Azt szeretném még kérdezni, mivel most akarok venni használt, de új motort 125ccm-eset *A1-re papírozva*
ha ezt az át íratás dolgot ki akarom kerülni, hogy ne kelljen feleslegesen sok pénzt kidobnom, ha iratok a tulajjal egy "kölcsönadási szerződést" azt elfogadja a rendőr?
vagy mit tudok ezzel kapcsolatban tenni?
a további segítséget, nagyon köszönöm
üdv.: Dani
Hali!
Lenne olajam eladó Castrol Racing 1-es keverék olaj 2500ft /liter akit érdekel az írjon ide vagy msn-en cím az adatlapon.
Üdv.
Sziasztok!
Matricaszettek eladok.
Honda:
- CRF 450 2002-es Ár:7000FT/szett Raktáron:2 szett
- CR 125-250 2002-2003 Ár:7000FT/szett Raktáron:2 szett
KTM:
- EXC 125-250 98-2002 Ár:7000FT/szett Raktáron:3 szett
Suzuki:
RM 125-250 2001-2002 Ár:7000FT/szett Raktáron:2 szett
Kawasaki :
KX 125-250 98-2002 Ár:7000FT/szett Raktáron:2 szett

Van még egy KTM matrica szett SX 400ra 2001-es. Nem vagyok benne biztos hogy ez a pontos évjárat ezért méret ellenőrzés kell majd!Képet tudok küldeni!
mike@ajkanet.hu
Hali. Valaki aki szedett már szét 125-ös gilerát (nekem RV125 van). Valami nem jó, furán kopog, nyomaték van, de mintha kihagyna a gyújtás, néha köp egy mélyet, 2-szer akart hátrafelé elindulni egyesben, és meghalt a berugókar. Én még nem is láttam ilye6t szétszedve, belefogjak-e vagy nem?