Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hopszika azt nem figy nembaj akit érdekel nagyon szép nsr 125 620 ezer ft 2000-es rendszámos.
Szia! Köszi, de ez lassan már 8hónapja volt Azóta beszereztem egy mocit Azért kedves vagy köszi
Helló! olyan kérdésem lenne hogy a 125-ös motorokban mekkora szokott lenni a fúvóka átllagosan? Gilerámba 140es van és mintha nem ugy pörögne ahogy kellene
Hali nekem van egy 125-ös nsr-em az nagyobb mint a cbr ha érdekel küldök képeket mail-ben
vki mondana nekem véleményt a 100e Ft-os kategóriájú pitbikokról?
Sziasztok eladnám vagy cserélném robogóra Yamaha dt 125ös endurómat!
http://kepesmotor.hu/yamaha-en...
a szó amit eresel a fals.
Sziasztok segítség kéne felujjításnál eltörtemegy müanyag pipát és nem tudom hogy milyen szerepe volt mert elfelejtettem hovy volt dugva a csö vége
Meg a power mintha nem nyitna vagy lehet hogy kinyit de nem huz oda az elején megránt és vissza is dobja csak felpörög :S :S Vagy ugy csinál mind amikor megcsuszik a kuplung :S
Ebben kéne valakinek a segítsége
A pipát amit eltörtem a karbi alatt van a blokban rondgyot dugtam a helyére hogy ne menjen bele kosz.
köszi
jösztök szombaton citadellára
gurulhatnánk eggyütt 25-ösök
sztasko.roland@freemail.hu
Vegyél fel!
Bocs, de a képen kicsit koszos volt a moci:D
Csoki.
Sikerült megoldanom a fulladásos gondot, farsot szívott a kipufogó gáz visszavezetésnél.
MSN-en mostanába nem nagyon vagyok, de ha megadod a címed akkor felveszlek, mert nem mutat senkit aki felvett volna:S
Kipuffból a fojtás úgy kaptam ki, h a végén lévő szegecseket kifúrtam, majd flexel levágtam az utolsó 5 centit a kipuffból, mert máshogy nem jön ki a végéből a gyári végdugó. Majd csavarhúzóval kifeszegettem a fojtást (több ovális lemez, asszem 3 van benne) Miután kibeleztem--- Csináltunk egy nagyobb átmérőjű végdugót, amit tudok cserélgetni a gyárival, ha jön a műszaki vizsga.
Végre 130 volt a max, de az enyém nem 25-ös, csak ebben a fórumban vannak Bazukások ezért írok ide:)
http://skyteam.cn/onroad/ hivatalos honlap, itt megtalálod a 200ccm-es és a 250ccm-es változatot is.
Helló
Háát hidegen hirtelen gázadásra nekem is fullad de érzéssel kell rángatni.
9e fordulat fölé enyém se megy.Hát még a kipufogó leömlőnél a védőrács mögött is van fojtás, de azt haverom szerint nem érdemes kiszedni. De nem tudom miért.Gyári gyertyát nekem már akkor kicserélték amikor elhoztam.
Nem tudnád elmondani hogy.hogy szedted ki a fojtást a kipufogóból?
Meg tied mennyivel megy ? (enyém csak 100)
Amugy felvettelek msnre de nem jelöltél vissza.
Jah és még valami, hirtelen gázadásra fullad. Már a gyertya színét is megnéztem, de az szép őzbarna.
Hello.
Bazuka motorom van és lenne egy kérdésem.
9ezres fordulat fölé nem nagyon pörög ki és ha ki is pörög akkor nagyon erőtlenül. Rendesen be lett járatva, kipufogó fojtás kiszedve.
Mi lehet a gond? Karburátoron is csak alapjárat állító csavar van, szal nem tudom, h mit állítsak. Esetleg hol van még benne fojtás? (fúvóka?) vagy esetleg szar a gyári gyertya bele?
Szevasztok!
Nincs köztetek Komárom-Esztergom megyei motoros?
Gurulhatnánk majd a tavasszal egy párat!
Én komáromi vagyok!
Ha van valakinek hozzá kedve, akkor vegyen fel MSN-re!
A címem az adatlapomon!
Szevasztok!
Még mindíg eladó! VEGYÉTEK-EGYÉTEK
Helló
Egy Bazuka B12 re szeretnék egy sportkipufogót.
Kb 20e Ft ig .
Vagy egy leírást vagy segítséget a régi átalakításához.
szia nekem van egy motorom ami érdekelhet
hívj fel vagy küld el a számod mert csak pár napig lesz meg.
20/5000879
Valakinek egy jó kis enduró nem kell ?link
A motor amúgy pesten található de én most kb. március közepéig nem leszek pesten, de ha komolyan érdekel a dolog, vagy érdekli haverodat akkor fel tudok ruccanni, vagy akár le bírok vele gurulni letenyéig is akár, de ezt majd megbeszéljük.
de inkább e-mail írj, mert MSN-en csak ritkán vagyok fennt.
Mail: nandikaje@freemail.hu
MSN: nandikaje@hotmail.com

Képek, videók az adatlapomon a motorról
csáó!Pontosabban nem én keresek,hanem haver,de igen érdekelné őt.tudsz adni egy msn vagy egy e-mail címet?
Keresek még mindig! Csak én endurót keresek leginkább Aprili meg KTM érdekel