Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó cagiva 125 főtengely gyári, szép állapotban, 8000Ft.
olajszivattyú kompletten, kuplung kompletten.
Érdeklődni: crisler@citromail.hu
Illetve megvételre keresek yamaha ysr tipusú motort, rossz állapotú is érdekel!
cím: crisler@citromail.hu
Szép napot mindenkinek.
110-130 közötti adatokról hallottam óra szerint, testalkat függő.
Hali!valaki tudna egy husqvarna sm125-höz(2000-es) power elektronikát?állítólag jó hozzá a cagiva is?!elöre is kösz
haho egy cbr 125 r motort akaork venni azt ajanjak mert h 4utemu, szep hang es tartos. de meg tudnatok mondani akinek esetleg van/volt h mennyi a vegsebessege? olvastam vlhol h 80km/h de hat az keves. komolyan nem mennek tobbet? koszi a valaszokat
eloszor ilyenre akartam megcsinalni a legszurot: direktszuro. debreceni motoros szakik lebeszeltek rola, igy szepen kiszedtem a gyari szurot, kivagtam a nyilast joval nagyobbra es beleraktam egy stage6 szurot. vettem hozza motorex olajat, azzal fujom le mosas utan. a legszuro feher, az olaj kek, igy jol lathato mennyit kell rafujni.

mas. felszereltem ma delutan a 17 fogas elso lanckereket. eg es fold a kulonbseg, csak ajanlani tudom minden bazuka tulajnak a cseret! azt vettem, amit itt korabban valaki javasolt: jt jtf 259.17-es tipust.
ok ertem. koszi es igy ha cserleek elso fogaskereket akkor kb mennyi lesz a veg sebessege?
Eladó a motorom vagy nagyobbra cserélhető, képek és a hirdetés az adatlapomon.
kis cbr-t sehol sincs lefolytjva ha utána olvastál volna, a henger eredetileg 150 ccm volt/van és ehhez a váltó tökéletesen passzol, ezért mennek így 150ccm-s hengerrel 160-t is akár , de ezek a 150 ccm-s modellek csak amerikában kaphatóak. Európában a törvények/jogok miatt 125 ccm-re kellett cserélni a hengert, amit lecseréltek de a váltót meghagyták a 150esét ezért is nem lehet használni a 6. sebességet, full gyári állapotban. 14-s első fogaskerékkel tudod használni a 6. de max 3-5km/h de gyorsulása jobb lesz ! Remélem érthetően fogalmaztam és ha nem így van akkor fixme!
A tervezőasztalon...
sziastzok. tudnatok segiteni abban h a cbr 125 r tipusus motorok hogyan vannak lefolytva? es ha levanfolytva hogyan lehet ezt ksizedni? koszi
Hogy cserélted le a légszűrőt?
90-95 km/h a vege. en legszurot csereltem rajta es a dobot egy nyitottra. 17-es elso fogaskereket a heten akarom beszerezni. nem a vegsebesseg erdekel, hanem az hogy nagyon porog a motor mar alacsony sebessegnel is :/
Kösz!
Neked menyit visz a bazukád?
Nekem 100 nál megáll az óra a 17 es fogaskerékkel. És sportkipufogóval!
megtalaltam ma: az akksit tarto keret oldalara van rogzitve, az akkumulator es a hatso sarvedo koze. rakok fel rola kepeket.
kuplung bowden nekem is elszakadt Debrecen belvarosaban tavaly nyaron. en egy univerzalis javitokeszletet vettem, amiben van gaz es kuplung bowden meg kulonbozo veglezarok szinten minden motorhoz. az ara 2500-3000 kozott volt.

relet passzolom
Mind a 4 izzó ég . És nem villog. Folyamatosan égnek.
2000 nél szakadt a bowden.
Na akkor merre van az index relé?
sziasztok!

bazuka tulajdonosokhoz fordulnek, akiknek 200-as vagy 250-es gepe van. en 2 eve nyuzok egy 2005-es evjaratu 125-ost es most szeretnem valahogy megnovelni vagy kicserelni a blokkot 200-asra vagy 250-esre. nem tudom kivitelezheto-e a dolog? mi a velemenyetek? esetleg tudnatok par kepet kuldeni a nagyobb blokkokrol es a vazhoz valo rogziteserol? cimem: skyteam@upcmail.hu

koszonom! :)
Hello.
Index relét nem tudom, hogy merre van, de nem lehet, hogy csak egy izzó kiégett? mert akkor is szokott folyamatosan világítani.
Bowdent pedig nem tudom, h mennyibe kerülhet. Elszakadt? Hány km-nél kb?
Hello
Bazukán hol van az index relé?
Mert nekem folyamatosan világít és nem villog az index!
Meg kb menyi pénz egy Kuplung bovden ?
Sziasztok.
Valaki megtudná nekem mondani, hogy egy 125-ös 4t CBR-be mekkora a gyári karburátor főfúvóka méret, mert az előző tulaja átvariálta és 92-es van most benne amitől nem pörög ki 8ezer fölé, erőlködik.
Sziasztok Bazuka b12es motort szeretnék venni, de nem újonnan mert eléggé drága..Kérnék pár tanácsot arról, hogy ki milyen úton szerezte meg sajátját..neten nézegettem, de alig találtam..ha találtam is általában már elvot adva..aki tud vmi hejet ahol árulnak használtan ilyen tipusú motorokat dobjon egy e-mailt(magyar.davidnagy@citromail.hu) vagy írjon ide köszi.
Szia
itt van pár link, nézd át őket, talán segitenek egy kicsit:

http://web2.nkh.gov.hu/megyei/...
http://web
2.nkh.gov.hu/megyei/...


http://www.mgoe.hu/regado2007
....


Az első kettőnél a megyédnél nézd meg, mert most somogyra keresett.
Üdv
Hali! Nekem AF1-be 28as karbinál van 120as vagy 125ös de asszem 120
Helo!

nem tud valaki Honda CLR 125 CityFly motort valahonnan?
sehol nem találok!
Császtok a tzr -t forgalomba szeretném helyezni(német papírjai vannak, de nem én hoztam be az országba) és arra lennék kíváncsi h az mennyibe fog nekem fájni?