Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rátokbízom a vita eldöntését
Bár a válasz 1értelmű!
Max. jókat röhögök
én olvastam az előbb más topicokat is onnan vettem a bátorságot hogy visszairook tyt barátunknak
Azért nem ártan ha némi realitása is lenne az alternatíváknak
gondolom neked is megvan a véleményed h melyik a legjobb nekem is megvan, ha megnézed az adatlapomat akkor megtudod... neki az a legjobb
sp01 a 125ösök legjobbja? hát ez így egy kicsit erős.... inkább nagyon...

azért butaságokat ne beszéljünk már.
Ha SP 02 vagy Crono vagy GFR 125 vagy GFR 125SP akkor is?(Ezek már csak jobban néznek ki fiatalabbak és erősebbek)
auz sp01 egy fantasztikusan élvezhető motor én is olyat akartam venni de elhúzták az orrom elöl nagyon dühös voltam mert 170km/h a vége és a 125-ösök legjobja a legélvezhetőbb motor ha tudsz valami 200000e-ig 125-ös motort ami gyorsulási jó álapotban akkor szoljál kössz
menyit megy a gépeg
Sziasztok!
Aki bármiet el tud mondani a következő motorokról(sp01, sp02, tzr 125, rg 125, rs 125, Gfr 125, Gfr 125sp,)Azt kérem hogy írjon nekem légyszives!Lehetőleg ne hülyeségeket!Hanem használható dolgokat!futómű, légterelés ülések meg ami eszetekbe jut.Műszaki adatok nem kellenek!Lényegében jellemezni kellene!
Előre is köszönöm!
mennyire kihalt ez a topic
Ha leforog 16000-et és nem szálsz el közben mert 120-130kg a moci akkor igen, nekem már sikerült(:pedig az enyém csak 41Le
Köszi a képeket.
Honnan szerezted őket?
szerintem 125 öshöz az eléggé jó!Mintha 175cc lett volna amit nézegettem h megveszem de jó kis gépek ezek! használd egészséggel sok sikert hozzá
hello
hát nem tom mihez képest hogy megy szerintem egészjól még full gyári folytás minden bent 10500 pörög 160 a vége
gyorsulásra ugy hogy full gyári úgy 6.8-7 s alatt van 100 on
egy srác árult itt használt Suzuki GSXR K5 idomot 30pénzé...szerintem megéri
kurva sokba... felejtsd el azt kész...
És az kb. mennyibe lenne ha csináltatnék egykülsöre ugyanolyat mint amilyen a gixxer 600-asé ha egyáltalán lehetséges!!!???
huntertom Mit megy a paripa? az mxr nem a poni én is akartam régen egy ilyet,de nem sikerült menni vele csak forgatgatni de pörgött szépen
nemhiszem hogy rá lehet tenni...
de ha rá is megy..az 3-4 kiló biztos..szal szerintem felejtős
1975ben ilyen volt 1977 ben meg ilyen a tiéd még régebbinek tünik
de ebbe kéne léégszűrő is
Ja és még azt is akarom kérdezni hogy ez mennyibe lenne ???
Ha egyáltalán lehetséges!
THX
Hi all !
Azt akarom kérdezni hogy egy 125-ös sportmotorra rá lehet-e rakni egy gixxer (600) idomot???

A választ előre is köszönöm!
Sziasztok!
Segítsetek nekem.Van egy Ducati Dm125c tipusu crossmotorom.Nem találok róla semmi infót neten.Meg szeretném tudni, mikor gyártották és hogy lehet e hozzá alkatrészt venni.
azt mondták nem valami bivaly motor 110 lehet a vége de keveset fogyaszt