Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fenntartás és élettertam szemponjából, több anyag van a blokkjukban, jobban is bírják, mivel nincsenek annyira kihegyezve! Lehet,hogy kapsz 200 körül fordított villás, önindítós 30 lóerősnek mondott 93-94-est esetleg rendszámost, de rámenne a gatyád a felújítására Meg a 89-90-es is megy 140-et, ezen még kisebb Mikuni, nem 30-as Dellorto karbi van, ezért 5-6 literből bőven megáll, ha huzod neki! Az újabb TZR -ben már sok az olasz cucc, de akkoriban csak futóművet tudtak még csinálni a digók, haver még régen Cagiva Mito futóművet tett a TZR-jébe, elöl nem kellett vele sokat szöszölni, (így lett a 35-ö2 helyett 42-es villa+320 tárcsa Brembo fékkel ), hátul már kicsit flexelni-hegeszteni, esztergáltatni, gányolni kellett, a hátulját érdemes meghagyni gyári állapotúra. Ja, és idomok nélkül sokkal szebb, vagy egy újabb TZR, vagy FZR idomszettel simán letagadhat jópár évet!
akkor nézegetem a tzr-eket
nem is gondoltam volna hogy a régebbiek jobbak......
utolsó mondat!ott a pont .
ha ennyiért van normális akkor +1
200-ért van már 1988-90-es rendszámos nem szakadt TZR is, de egy fúrás+dugó, oszt" jó Érdemesebb régebbit venni, ahhoz olcsóbb az alkatrész, és nem annyira igényes, mint a 93-94-esek, amin kapásból hengercsere, ha átk*rtak a vételnél. Meg a 22 paci elég felhasználóbarát a kipufogószelep miatt, az RD-nél mégis komolyabb motor , az AF1-nél meg japánabb
+1 szavazat
rd tzr af1 ezek beleférnek már a szakadtabbjai
rdt láttam királyosat csak elvitték előlem
TZR?
nsr?
hi
200 ezrem lenne egy 125ös 2 ütemű rendszámos sport motorra
nejemnek kellene kezdő moccnak

ki mit ajánl?
típusok, előnyök, hátrányok

köszi
ezt a motort ismeri valaki?
APRILIA A F1 FUTURA
milyen szervízigényes, általában mik a hibái, kb mennyit fogyszt stb stb
köszi!
Hali!

ELadó a motorom (2006.májusi) Honda CBR125R (fotó és részletek az adatlapon)! Érdeklődni: msn: mocorgos@hotmail.com vagy 06 20 469 5414
Hali!

ELadó a motorom (2006.májusi) Honda CBR125R (fotó az adatlapon)! Részletekről érdeklődni: msn: mocorgos@hotmail.com vagy
06 20 469 5414
Úgy kb 15 ezrenként illene egy dugórcsere és minden második dugócserénél egy komolyabb felújítás,de ez mind nagyon használat és olaj függő. Én valós 17 ezerrel vettem egy NSR-t és 22 ezerrel adtam el,a blokkhoz nem nyúlt senki és nagyon rendben volt. Japán = megbízható
hejho!
szerintetek sok egy 25ös kétüteműben 20ezer km? Mennyitől számít annak és hány km-től kellene elkezdeni alkatrészeket cserélgetni mondjuk egy japán sportgépnél? És szerintetek mennyit lehet elmenni egy dugóval? Előre is kössz ja és fontos lenne
Hali!

ELadó a motorom (2006.májusi) Honda CBR125R (fotó az adatlapon)! Részletekről érdeklődni: msn: mocorgos@hotmail.com vagy
06 20 469 5414
Hali!

ELadó a motorom (2006.májusi) Honda CBR125R (fotó az adatlapon)! Érdeklődni: msn: mocorgos@hotmail.com vagy
06 20 469 5414
szasztok eladó a mocim.. nagyon fontos lenne mert kellene a pénz..... Yamaha XT 125ös 4T supermoto kerekekkel de van 21"első kerekem hozzá, a gumik zsir ujak egypár km van benn.... akit érdekel irjon vagy hivjon 06305061939 van kép adatlapomon!
100 körűl.
Eladó a motorom RS 125 adatlapomon van minden akit érdekel 06205276126
90-100