Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

11Nm, a szám az egy dolog, az hogy, hogyan adja le egy másik. Múltkor összehesonlítottuk egy RX 125-tel. Az 32Le és tény, hogy jobban gyorsul, de mikor egy nagyobb dombra értünk, az rx megtorpant a 22Nm-rel, kénytelen volt 6-ból 2-be menni, míg én vígan felmentem 5-ben.
És mennyi is az a nyomaték......csak kiváncsiságbol
Lehet hogy csak 15 lóerős, de sokkal nyomatékosabb mint egy kétütemű és ahhoz képest, hogy 170kg teli tankolva, 2 emberrel is kiviszi a 120-125km/h-t.
Erős? Eléri a 15 lóerőt? De tényleg szép
Elnézést ha közbe szólok, de ha egy 125-öst akarsz venni, akkor a legjobb a honda varadero. Nem azért mert nekem is olyan van, hanem mert soha nem lesz rá gondod, nagy, szép, erős(V2 blokk). Tényleg megéri az árát. Sajnos nagyon kevés mászkál az utcákon.
Sziasztok Mondja már meg valaki hogy mennyit ér egy ilyen husqvarna, a motor 125ccm-es és kb. 1975ös,előre is kössz!
képképkép
hali! azt szeretném kérdezni h jól mennek -e a gyári 125-ösök mert nagyobb motort akarok venni és az a baj h sok a zsaru errefelé... elég nekik a 125? :D:D
ha gondolod tessék átírtam az árát 600.000ftra ha így jobb Neked! Viszont a 620 illetve most a 600 is irányár...vagyis lehet alkudni! Ezért is irányár, de gondolom ezt Te is tudod!

További szép napot és jó keresgélést!
Helló! (Ugyebár így indul egy beszélgetés)

Az, hogy én mennyi hirdetést teszek fel ide, ahhoz senki nincs semmi köze! A másikfele, hogy mennyiért árulom az szintén az én dolgom...hogy mikor és ki viszi el az már más kérdés! a 700.000ft-hoz dobd hozzá a forgalombahelyezést, majd később az 1000kmes szervíz díját! Bár ezek ténnyleg komolytalan összegek! Ha egy évig lesz eladó az sem foglalkoztat, mert elfér a garázsban úgysem ezt a mocit használom...a dolgok amiket rátettem nem azért kerültek fel a motorra mert elakarom adni, hanem mert így használtam az elejétől kezdve és tájékoztató jellegű a felsorolásuk...sztem nem az számít hogy elmúlt 1 éves hanem a gyári garancia meg a kevés kilóméter!

Sorry, ha megsértettelek!
erős ellenéreztem van mások tetteinek bírálásában de kicsit unalmas a sok vételre való felszólításod...
az árult géped 700ezer újonnan te meg 620ért árulod több mint 1 évesen....
hiába toltál rá több értéket ennyiért nem adod el sosem
ha megsértettelek, akkor elnézést kérek előre is
na ez az......
200meg a tzr
sokat nem szeretnék tolni rá mert gyűjtögetetek egy xt 600ra
nehogymár 500ezres mocikával tépjen a nej én meg egy 80as dtvel.......
Honda cbr125, Honda xl125, Honda Varadero(ezek fél miska körül kezdődnek)
milyen 4t motorok vannak 125ösben? mert igazán nem találtam csak valami girellát.... azt meg nem tudom miféle
Avval is számolj, hogy ha vesztek 1 2t-t akkor lehet dugócsere meg le van pusztulva stb.
Asszonynak heti 500kmre 4t-t vegyél
1. azért mert nő!
2. heti 500km az 30liter üzemanyag meg kb fél liter !jó! minőségű olaj aminek olyan 3000literje, nem lenne valami gazdaságos
mindig a gond.........
1 kellene olcsó mocc a nejnek, tzr125 jó választás olcsó viszonylag tetszetős stb stb
de kellene neki munkába járni is....
most az a kérdés egy 4tmocc( mivel drágább) megtérülne is valaha a benzinen?
heti 500 km kb
4t 25ös csutkája az 2t 25nek félgáz....
Neked motorod sincs Honnan tudod?
a 4ütemű 125-ös 3-3,5 litert eszik ha csutkán mész vele mindig.
és egy 4 ütemű 125ös? vagy olyan nem nagyon van?
Mx 120-140 között 6,5re jött ki..városban 8-10
egy 125ös 2 ütemű kb mennyit eszik?
olyan 100-120as tempónál?
köszi szépen az infót!